Пазарът на недвижими имоти във Варна - какво се случва реално? - 5

  • 39 922
  • 737
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 555
Тема за обсъждане на имотния пазар в гр.Варна.

Линк към тема 1 : http://old.bg-mamma.com/?topic=1035076;topicrefid=20
Линк към тема 2 : https://www.bg-mamma.com/?topic=1061277
Линк към тема 3 : https://www.bg-mamma.com/?topic=1092347
Линк към тема 4 : https://www.bg-mamma.com/?topic=1130668

Успех на всички.

Последна редакция: пт, 04 окт 2019, 16:43 от Мъж с пушка

# 1
  • Мнения: 177
Тиквата обещал днес Варна да цъфти и да стане балканско Маями  Simple Smile , същият не обещаваше ли  Варна да си остане село понеже било село преди години !? Сакън тоя шопски главоч само ще надуе балона на жилищата до неузнаваемост по 1300 Е кв минимум във Владиславово Simple Smile) . Предвид строителната площадка в която ще се превърне Града в следващите години  ще живея при циганите в Аспарухово реших го , и ще взимам онлайн курсове по толерантност от Варненският рапър Шамара . Това е единственият изход канготата на фирмите на баце идват за алъш-вериша тая зеленина от Фемили гардън и подобни , ще бъдат издадени на БДС ама на всички проекти зачеркнете ,,Гардъна” Simple Smile въобще булевард Левски ще ви се стори като мини проектче пред фамозните Нео-архитектурни проекти на тези

# 2
  • Мнения: 825
Кога точно пък е казал, че ще остане село? Кога точно древния град Одесос е бил село?
Тъй де записвам се в темата.

# 3
  • Мнения: 25 675
Огромно благодаря за темата. С линкове и всичко. Добра работа.

Да не е спам. Фемили гардън има вече цени на паркоместа и гаражи. В групата цари тишина, може би тук някой анонимно множе да сподели мнението си.

# 4
  • Мнения: 13 668
Днес ми предложи в ФБ страница за продажба на апартаменти в Младост Парк. На снимката сграда в груб строеж, доста поизрязано явно за да не се вижда какво става наоколо. Зачудих се къде ще да е това, в младоста няма много паркове. Оказа се едното блокче от онова скУпище зад ОМВ. Как са го кръстили - младост парк. То този парк е канал , там парк никога не е имало и няма да има.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 555
Лъки,не виждам цени в сайта им?
Направи ми впечатление,че строежа започва Ноември-Декември.Нали очакваха разрешително чак м.Май?

# 6
  • Мнения: 25 675
Лъки,не виждам цени в сайта им?
Направи ми впечатление,че строежа започва Ноември-Декември.Нали очакваха разрешително чак м.Май?
О, не го гледай сайта. Нямат време да го ъпдейтват.
Разрешителното се очаква след нова година,прав си.
 Цени и схеми имат само собственици на и мейл.
Надявам се да се включат с мнение.

# 7
  • Мнения: 1 469
_re_ge Преди години Имаше проект това зелено пространство около дерето да е парк. С алеи, площадки, заведение дори. Изведнъж обаче, лозята си намериха наследниците и незнайно как се реституираха

# 8
  • Мнения: 177
Според мен само ЕверГрийн си заслужава във Бриз , всичко друго е мижи да те лъжем ... ама и 2-ен там на БДС е 80 000 Е

# 9
  • Мнения: X
Според мен само ЕверГрийн си заслужава във Бриз
За семейства с малки деца без собствен транспорт - не става.
(Няма на пешеходно разстояние ясла, детска градина или ОУ. ГТ - 148, 121 и 118)
А и 85 самостоятелни обекти за пет етажа си е множко.
Сградата ще се "пълни" сезонно най-вече от руснаци.
Скрит текст:


# 10
  • Мнения: 10 611
Тези дни се поразходих из крайните квартали. Оказа се, че имало и квартал Виница Север ! По пътя към Св. Константин и Елена се строи някаквъв нов комплекс. Интересно ми е, понеже всичкото е на скат, кога ще тръгне всичко това към морето? Чувам от местни, че къщите им се напукват, кладенци пресъхват, което означава, че пластовете са се раздвижили. Интересувах се за цени - ами един приличен апартамент в него район е 60 - 70 хиляди евро и нагоре. За къща не искам и да си помислям каква цифра е ... Искам нещо на спокойно място с добра инфраструктура ама ... няма !

# 11
  • Мнения: 25 675
Според мен, спокойно място и добра инфраструктура са взаимноизключващи се.

# 12
  • Мнения: 177
A Пчелината как е положение , защо на много от обявите го дават Възраждане 3 , там е баир НП съм чел някъде че също е свлачищен район  може ли някой яснота да даде ?

# 13
  • In transit
  • Мнения: 11 706
Ако отделиш време да прочетеш старите теми ще си отговориш сам. Има доста инфо Wink

# 14
  • Мнения: 651
Преди години беше казал, че ще превърне Варна в дълбока провинция. Е, то вече е факт на много нива.
Кога точно пък е казал, че ще остане село? Кога точно древния град Одесос е бил село?
Тъй де записвам се в темата.
Моята прогноза е, че след 5г. цените във Варна ще паднат. Сега хората от околните градове и села купуват масово апартаменти тук щото си мислят, че има работа. Но нови инвеститори в този град няма и е въпрос на време населението да започне да намалява и тук. Щото ако си инвестирал в сериозно образование и си амбициозен, почти няма какво да правиш във Варна. Тогава ще паднат и цените на имотите.

Последна редакция: чт, 10 окт 2019, 00:52 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт