Перилни препарати и омекотители – 60

  • 54 888
  • 775
  •   1
Отговори
# 150
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
И аз си мислех,че в Гърция нямат прахове за цветно,но на кутията на този прах пишеше на гръцки,че е за цветно.

# 151
  • София
  • Мнения: 10 576
Ленорът е прах, имаше две кутии - синя и розова. Нямах време да ги оглеждам, че много бързах и минах транзит по списък, но гледах да запомня цената и брой пранета.

# 152
  • София
  • Мнения: 3 839
Прах среден клас. За тази цена можеш да си купиш Персил или Ариел на промоция, които са висок клас. Обикновено, както са писали и момичетата, гърците нямат прахове за цветно пране. Но пък може да са направили пробив. Simple Smile Ленорът, като по-нисък клас на Ариел, е добре ароматизиран. Ако това те блазни, пробвай. Simple Smile

# 153
  • Мнения: 5 906
Какво значи доказа се?
Пере, естествено. Но има една неприятна химична миризма, прането ми сякаш сивееше. Определено не ми е в челната тройка.
А кои са вашите фаворити?

Ариел, Персил, ОМО - в този ред.

# 154
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Да,Ленор прах за пране не е нищо особено,освен много силен аромат,Преди години бях купила една кутия(за бяло) и не останах доволна(дрехите ми започнаха да сивеят,довърших го със светли цветни дрехи).Учудих се когато видях прах Ленор за цветно в Гърция,не купих.

# 155
  • Мнения: 68 629
Да нямат и те паралелен внос?

# 156
  • Мнения: 267
Не съм голям разбирач, но като гледам състава, виждам, че в гръцкия прах Ленор Златна орхидея няма кислородни избелители и фотоизбелител, така че става за цветно, щом и производителят го е написал на кутията. Не съдържа съставка против пренос на цветове.
В Германия същият вид е обозначен на опаковката като за цветни дрехи.
Другата разновидност на праха в Гърция, с водна лилия, се води за бяло - има кислородни и оптични избелители и фотоизбелител, но не и TAED. И двата вида съдържат 2 ензима - протеаза и липаза.
Не съм ползвала нито праховете, нито течните на марката, защото съм скептична относно перилните им качества. Прах за бяло без активатор няма как да избелва добре на ниски температури. Петната сигурно също ще бъдат проблем. Вариантът за цветно може и да е една идея по-читав, но едва ли. Иначе на аромат го докарват, особено синият с водната лилия.

# 157
  • Мнения: 30
Включвам се пак, но този път със странно питане. Преди време купих омекотител Lenor Sensitive Hypoallergenic, обаче нямам никакъв спомен от къде. В Кауфланд не го видях последния път, като ходих, със сигурност не е от Емаг, а в общи линии от други места не пазарувам такива неща.
Та, някоя от вас сеща ли се къде се продава точно този омекотител (има Pure Care и Soft Embrace от същата серия, не търся тях обаче)?
Скрит текст:

# 158
  • Мнения: 813
Аз съм си купувала такъв от Кауфланд, може само в момента да го е нямало.

# 159
  • София
  • Мнения: 721
Търся сапун, който няма мирис, или поне почти да няма, имате ли идеи къде да търся,
Обичайните, детски, в ДМ, в Зоя,... - няма, всички имат силна миризма
Dermamed течен антибактериален.

# 160
  • Мнения: X
Търся сапун, който няма мирис, или поне почти да няма, имате ли идеи къде да търся,
Обичайните, детски, в ДМ, в Зоя,... - няма, всички имат силна миризма
Dermamed течен антибактериален.
Бебешкият на Сапунена работилница

# 161
  • Мнения: 7 277
Eleven , днес в Кауфланд имаше от този Ленор, който търсиш
Скрит текст:

# 162
  • Мнения: 1 130
Eleven , днес в Кауфланд имаше от този Ленор, който търсиш
Скрит текст:

Днес в ДМ го видях този омекотител на промоция, само че малката опаковка за около 3лв.

# 163
  • Мнения: 813
Някой може ли да ми каже това от стария Персил ли е или от новия?
Скрит текст:

# 164
  • Мнения: 20
Момичета и аз да се включа.
Миналият месец купихме течен прах на медикс-лилав и не изпира особено добре.от черния омекотител на медикс бях адски доволна,но праховете им явно не са за мен.
В кауфланд вчера купихме 2 персила за 26лв-зелен и син по 50 пранета всеки.от години съм най-доволна от течния персил и този път не ме разочарова.
За омекотител сега ползвам ленор син 80 пранета беше около 8-9лв.мислих,че няма да е хубав,защото е евтин и смятах,че няма да е концентриран и сложих първия път една капачка,но мирише адски силно и вече слагам половин.страхотен е!

Общи условия

Активация на акаунт