Перилни препарати и омекотители – 60

  • 54 864
  • 775
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 38 419
Мм ми донесе течен Ариел за цветно от Германия. По принцип не съм фен на геловете, но този е уау. Пере, ухае след сушилня, пералнята не се омирисва, пере добре и бяло, запазва тъканите, пера и плетиво /без вълна/, въобще не мога да спра да го хваля.

# 301
  • Бургас
  • Мнения: 39
За бели или цветни дрехи? Дали е добро.

# 302
  • София
  • Мнения: 3 835
За бели дрехи.

# 303
  • Пловдив
  • Мнения: 40 695
За сушилня какъво ще препоръчате за ароматизиране?

# 304
  • Мнения: 3 379
Аз ползвам син Ленор и остава аромат след сушенето. Ползвах различни кърпи, но за мен нямат ефект.
Има спрей на Сано, аз лично не го харесвам като аромат и не съм купувала.

# 305
  • Пловдив
  • Мнения: 40 695
Купих го този на Сано, ама нещо...не е това което очаквах.
Мерси!

# 306
  • Мнения: 5 899
Знам, че е коментирано многократно, но не съм имала нужда и не съм обръщал внимание. Кой препарат е най-добър за избелване на пране? Не белина. Моля за съвет от опит и резултат.
Откакто застудя и ползвам сушилнята, прането ми сякаш загуби хубавия бял цвят. То ясно, че слънцето избелва също, но чак толкова...

# 307
  • Мнения: 21 270
Тия дисковете на Персил дали си заслужават ?

# 308
  • Мнения: 3 379
Знам, че е коментирано многократно, но не съм имала нужда и не съм обръщал внимание. Кой препарат е най-добър за избелване на пране? Не белина. Моля за съвет от опит и резултат.
Откакто застудя и ползвам сушилнята, прането ми сякаш загуби хубавия бял цвят. То ясно, че слънцето избелва също, но чак толкова...

Аз ползвам Ариел прах за бяло (универсален), прането е снежнобяло, суша в сушилня.
Има прахчета Хейтман за бяло пране като добавка към препарата за пране, има ги във всяка дрогерия.

# 309
  • София
  • Мнения: 35 056
Тия дисковете на Персил дали си заслужават ?
Ако може да дозираш дрехи за един - окей. На мен не са ми удобни, пера по 7-8 кг пране.

Купих си Рекс за бяло, защото трябваше да препирам един гардероб глупости и да икономисам.....Не се разтваря в чекмеджето, става на буци и само си мисля, че съм прала. Сега ще превъртам с Ариел.

# 310
  • Мнения: 5 899
Благодаря. Относно праха-ползвам само Ариел, Персил или ОМО. Последно купих Савекс платинум. За експеримент. Дори го похвалих тук първоначално. Не вярвам той да е виновникът. От една кутия да се получи такъв ефект....

# 311
  • Мнения: 3 379
Савекс не пере изобщо, а бялото пране е капризно.
Майка беше взела капсули Савекс, подлъгала се. Дойдох си и реших да ги пробвам - ужасни, за нищо не стават.

Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 15:04 от Waterproof

# 312
  • Пловдив
  • Мнения: 1 370
Савекс,дори и платинум,без пари да ми го дават,няма да го ползвам!

# 313
  • Мнения: 10 201
Кой е правилният начин за пране на дрехи с щампи? Обърнати навътре, по-ниска температура, с центрофугата как стоят нещата? Ясно, че ако щампата не я бива, спасение няма.

# 314
  • Мнения: 3 379
Пера наопаки, ако не съм сигурна, суша машинно пак, по същия начин.
Центрофугирам, разбира се Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт