Самота

  • 6 325
  • 142
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Здравейте, чувствали ли сте се самотни въпреки, че имате връзка с мъж? Живея с приятеля си вече 1 година, но той почти винаги е на работа, а вечер когато се прибере обръща внимание единствено на сина си с когото живеем (Той е от предния му брак). Чувствам се изолирана и страшно подтисната от всичко. Нямам желание да се виждам и с приятели вече-единствено ходя на работа, а през останалото време си стоя вкъщи...

# 1
  • Мнения: 7 006
Ми такъв си си го избрала.
Кофти работа.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Осъзнаваш проблема си.  Нещастна си, вероятно меланхолична. За да бъдеш по -щастлива, трябва  да промениш обстоятелствата. Хората не подлежат на такава. Ако е винаги студен и апатичен, нужен ли ти е подобен "приятел".

# 3
  • Мнения: 215
Ами да се чувстваш самотна можеш и сама, но щом с партньора си се чувстваш така, говори лошо за връзката ви. Със сигурност не само синът му е причината за това положение.

# 4
  • Мнения: 57
В началото не беше така и бяхме много щастливи... На 30 съм, нямам деца и в момента изобщо не ми се впуска в нови връзки, в търсене на човек. А осъзнавам, че нямам много време, защото искам и деца. Мисля, че това ме държи още в тази връзка.

# 5
  • Мнения: 17 402
Смятам, че ако с него и без него е все тая, по-добре без.
Това не беше ли мъжът със сватбения костюм от бившата? А ти май все по-зле се усещаш в тази връзка. За такива, дето стоят в душевен батак, само щото не им се търсело друг няма много светло бъдеще, най-общо казано.

# 6
  • Мнения: 57
Смятам, че ако с него и без него е все тая, по-добре без.
Това не беше ли мъжът със сватбения костюм от бившата? А ти май все по-зле се усещаш в тази връзка. За такива, дето стоят в душевен батак, само щото не им се търсело друг няма много светло бъдеще, най-общо казано.
Да, аз съм... Започнах да го осъзнавам и обмислям да си събирам багажа.

# 7
  • Мнения: 7 172
Няма по- голяма самота от самотата в брак. Обикновено това е краят.

# 8
  • Мнения: 7 006
В началото не беше така и бяхме много щастливи... На 30 съм, нямам деца и в момента изобщо не ми се впуска в нови връзки, в търсене на човек. А осъзнавам, че нямам много време, защото искам и деца. Мисля, че това ме държи още в тази връзка.

30 е прекрасна възраст за любов и деца.
Но,не и с човек,който те приема за даденост и пренебрегва присъствието ти до степен,че да живееш в самота.
Братовчедка ми има един шеговит лаф.."Брака е вечно безпаричие,полово безразличие и тиха ненавист"..Дори това да се случи,следва да не е в началото,да са минали поне няколко години..А той още от сега е безразличен към теб..

# 9
  • Мнения: 19 673
Щом се чувстваш самотна, значи наистина си самотна.
Не изтласквай това чувство, а поговори с приятеля си за усещането. Ако те обича, има очи и сърце за теб, ще ти покаже отношение, разбиране, обратна връзка.
Има хора, които не са способни да обичат или да го проявяват по адекватен начин. Може би той не е Твоят човек.

# 10
  • Мнения: 17 402
Айде сега, пак бракът бил...Вчера една колежка и тя подобни тъпи шегички  за брака ми говореше, колкото да оправдае нерешителността си да излезе от него. Simple Smile
.В конкретния случай от темата - не става ясно да имат брак, ама ей на - все тая.

# 11
  • Мнения: 57
Щом се чувстваш самотна, значи наистина си самотна.
Не изтласквай това чувство, а поговори с приятеля си за усещането. Ако те обича, има очи и сърце за теб, ще ти покаже отношение, разбиране, обратна връзка.
Има хора, които не са способни да обичат или да го проявяват по адекватен начин. Може би той не е Твоят човек.
Говорих вече хиляда пъти... В свободното си време когато не е на работа вместо да е с мен, той работи втора работа като таксиметров шофьор. Помолих го за милионен път поне тази вечер да се прибере по-рано и да прекараме малко време насаме тъй като малкия е на гости при баба си, но отново ми отказа...

# 12
  • Мнения: 6 930
30 е точно идеална възраст за промени. Смело напред! Рано ти е отсега да се чувстваш самотна и изчерпана във връзка.

# 13
  • Мнения: 19 673
Ая-Хели, в такъв случай няма да станеш по-щастлива с този човек.
Премисли си с какво те държи, има ли такова нещо, заслужава ли си, ти какво търсиш и би искала за себе си, и действай. Че времето ни не е безкрайно. Simple Smile

# 14
  • Мнения: X
Помолих го за милионен път поне тази вечер да се прибере по-рано и да прекараме малко време насаме тъй като малкия е на гости при баба си, но отново ми отказа...

А, малкият му, от предишен брак, ти ли го отглеждаш?

Общи условия

Активация на акаунт