Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 окт. 2019, 12:16 ч.

Впечатляват ли ви новите дестинации?

• 6 381
  • 108
  •   2
Отговори
# 105
Египет има много недостатъци. Той не е лесносмиалемо място и на много хора, особено българи, не се харесва. Но точно той не е никак пластмасов и фалшив. Той е болезнено реален и разтърсващ, една от причините често да бъде нехаресан. Така, че  Пижамка точно това не бива да ви притеснява за там.

Аз току що се върнах от Виетнам и Камбоджа и ................ о, да! Излекувана съм! Точо от нещо такова имах нужда, обичам! Heartpulse

# 106
  • Варна
Имаше едни снимки въртяха се в нета. Мит и реалност на популярните дистинации. Многото хора, тълпите отрявят атмосферата и очарованието на всяко красиво място. Това е моята причина да не му се наслада напълно

# 107
Тези снимки (поне от местата, които аз съм виждала) са силно преувеличени и в двете посоки. Нито с хора, нито без хора изглеждат по начина, по който е показано.

# 108
В темата вече е даден линк към тези снимки, аз ги коментирах. Само от фонтана Ди Треви в Рим имам такова изживяване, на всички други места изобщо не е имало такива тълпи. Споменах Копакабана - ами аз този плаж го видях напълно празен.

Общи условия

Активация на акаунт