Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 окт. 2019, 15:48 ч.

Какво ще купите на близките си за Коледа?

• 4 313
  • 33
  •   4
Отговори
# 15
Попълних анкетата.Не съм мислила още като цяло ..... По принцип давам доста пари за подаръци над 500лв за Семейството,но тази година ми се иска нещо по скромничко.
Не знам още.

# 16
Попълних анкетата. Като една тийнейджърка тази година отново ще заложа на обичайните подаръци за моите близки и приятели - козметика, дрехи, ръчно изработени картички и декорация за дома! Simple Smile Със застудяването на времето ме обзе много бързо коледното настроение.. Мислех си, че полудявам и съм единствената такава хаха... Heart Grinning С нетърпение очаквам още коледни теми.. Ако искате може да си обменяме идеи за handmade коледни картички.. Simple Smile
Поздрави на всички! Heart

# 17
И аз попълних, макар още да нямам голяма яснота. И аз се вдъхнових тази година за ръчноправени картички, само време да имам.

# 18
И аз попълних, макар още да нямам голяма яснота. И аз се вдъхнових тази година за ръчноправени картички, само време да имам.
https://www.pinterest.com/mspatscat/handmade-cards-christmas/ препоръчвам ви този сайт.. има доста предложения Simple Smile

# 19
  • München, Deutschland
Попълних. Още не съм мислила, рано ми е, чакам да захладнее. 😃

# 20
Стартирах тази седмица с купуването на коледните подаръци. Всяка година избирам различна тематика. Тази ще заложа на книги за децата. Дори вече ги избрах според възрастта и предпочитанията им и ги поръчах. Измислих и за учителката - персонализирани печети да я улесним с проверката на домашните.
За останалите те първа ще търся идеи.

# 21
  • София
Обичам да правя подаръци. Правя ги така всякаш са за мен. Най-често пращам родителите на почивка или купувам билети за театър, за всички. Ще ми се да разнообразя, защото вече съм много предвидима, но подаръка отново да бъде толкова вълнуващ и приятен.

# 22
  • там където има винаги вятър
Попълних анкетата - следя и другата тема  smile3529
За внучките - на 5 и 7 години тая година твърдо съм решила никакви играчки/миналата им купих от тия кукли дето са като "истински бебета" - познайте дали играят с тях  Crossing Arms/, за това за  всяка ще има нещо образователно според възрастта й  Peace

Дъщерята която е при нас сигурно рано, рано ще си хареса някоя дрешка  Joy

За другата дъщеря и семейството й живеещи в Пловдив и за сина и приятелката му - във Варна мисля билети за филм или театър. Миналата година се рових, рових из културните афиши на съответните градове и нищо не избрах  ooooh!

# 23
  • София
Попълних анкетата.
Измислила съм подаръците на кумовете, ММ, на голямата ми дъщеря за РД, ИД и Коледа. Остават ми само малката за Коледа /чакам да видя какво ще си поръча в градината на дядо Коледа/ и синът ми за РД, ИД и Коледа. При нас празниците през Декември започват още в началото и свършват края на Януари Simple Smile

# 24
Ще изчакам черния петък, планирам нов смартфон, за родителите ми мултикукър, и играчки за племениците.

# 25
Попълних анкетата. Мисля за тази година да купя дрехи, козметика, нещо на Depeche Mode за баща ми, че е голям фен... За децата книги и играчки

# 26
  • София
И аз попълних анкетата. Тази година си мисля, че ще заложа на някакъв ваучер за книжарница или козмтика. За детето е лесно. Има ясно формулирани поръчки към Дядо Коледа, които добрият старец ще изпълни.

# 27
  • Пловдив
И тази година ще заложа на козметика/дрехи и пътуване/почивка. Не съм конкретизирала още нещата, но има доста време до Кореда.

# 28
Nature Zap Обичам Коледа с красивата елха,подаръците и празничната трапеза с домашния уют и настроение
още от малка..ще купя това което ще ги зарадва,като за целта почвам от рано да подпитвам ..както и те мен
много е забавно..

# 29
Много обичам да правя подаръци! На Коледа обикновено залагам на символика, свързана с уют, топлина. Тази година попаднах на персонализирани коледни топки за елха - голяма красота! Също така харесах и едни много пухени домашни чехли, които наистина вдъхват уют. Засега нищо конкретно не съм купувала.

Общи условия

Активация на акаунт