Майка му ни използва.

  • 9 171
  • 254
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 41
А кой ще наследи един ден тази голяма къща?
Няма да е само той, има още много наследници.

# 61
  • Мнения: 41
Нещо ми бяга в картинката, а сега се появи и втори мъж, който явно, също като свекървата, седи отстрани и наблюдава как синът чисти след майсторите!? newsm78
Гледа да не си дава много зор. Пък и тя гледа много да го юрка.

# 62
  • Мнения: 3 250
В малките градове не е пълно с автомивки.
Авторката се е поболяла за едни обувки, ти 100 лева за дърва???
И пак смята, че е в рамките на нормалното да казва кой и какво да свърши.
Виж сега, гаджето явно е селски момък и не го е страх от работа. А тези момъци си знаят, че след тежката работна седмица ги чака работа на село. Млад, прав, здрав ще те води събота и неделя на кино, пък майка му ще цепи дърва?!!
Да пускаш цигани вкъщи не е никак добра идея!

# 63
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Имам приятелка с триетажна къща. Толкова и взеха циганите да нарежат дървата за целия сезон. Не помня колко кубика. Не са влизали в къщата, в двора ги нарязаха и си тръгнаха. За работещ човек, не е голям проблем да ги плати. А и ако жената има и съпруг, какъв е проблема.

# 64
  • Мнения: 41
Имам приятелка с триетажна къща. Толкова и взеха циганите да нарежат дървата за целия сезон. Не помня колко кубика. Не са влизали в къщата, в двора ги нарязаха и си тръгнаха. За работещ човек, не е голям проблем да ги плати. А и ако жената има и съпруг, какъв е проблема.
Ето това е проблема, че все няма и колкото и да й се даде все не е доволна

# 65
  • Мнения: X
А тя има ли втори съпруг или става дума за приятел? Освен това, откога е проблем синът да нареже дървата на майка си?

# 66
  • Мнения: 41
А тя има ли втори съпруг или става дума за приятел? Освен това, откога е проблем синът да нареже дървата на майка си?
Втори съпруг и не става въпрос само за това,  вече не знам за кой път го пиша. Говоря и за отношението й и за това, че един път не пита как е той, а веднага започва с задачите и от това получи здравословен проблем.

# 67
  • Мнения: 3 250
То и в двора е достатъчно. Пак ще приказваме когато започнат да изчезват разни неща.
Тъй де защо да не плати втория мъж, ако се изхаби момчето?
Никак не ми е ок да се казва какво да се прави по чуждите домове.

# 68
  • София
  • Мнения: 24 839
Те, дървата, първо трябва да се купят, а гонят 100 лева кубика. Зависи от това, в кой край на страната са, но едни 10 кубика трябва да има и да се икономисва. За цепене взимат 5 лева на кубик...

# 69
  • Мнения: 41
То и в двора е достатъчно. Пак ще приказваме когато започнат да изчезват разни неща.
Тъй де защо да не плати втория мъж, ако се изхаби момчето?
Никак не ми е ок да се казва какво да се прави по чуждите домове.
Тук не става въпрос за чужди домове и кой какво да прави. Но няма как да мълча след като мъжа ми страда заради това. След като е замесено здравето му, аз няма да нв се намеся. И от преди малко виждам, че се чете избирателно, доста неща написах, но се върти само едно и също.

# 70
  • Мнения: X
Ама защо скачаш като майка орлица в защита на пиленцето си? Тоя мъж малолетен ли е или малоумен, че не може сам да се погрижи за здравето си и да сподели с майка си, че от тежката физическа работа има здравословен проблем?

# 71
  • Мнения: 3 250
С това здраве...
Е, никой не се е счупил като е прал килими, цепил дърва и разчиствал след майстори.
На село тези неща ги правят даже не само мъжете.
Не е до здравето, а до това че не искаш той да ходи и да помага на майка си.

# 72
  • Мнения: 41
Ама защо скачаш като майка орлица в защита на пиленцето си? Тоя мъж малолетен ли е или малоумен, че не може сам да се погрижи за здравето си и да сподели с майка си, че от тежката физическа работа има здравословен проблем?
Защото се оплаква от майка си, казва повече нищо няма да върша, не издържам, тя и без това е неблагодарна. И следваща седмица, иначе реве от болки на моето рамо, а майка му само нарежда по телефона.

# 73
  • Мнения: 25 737
А кой ще наследи един ден тази голяма къща?
Няма да е само той, има още много наследници.
Ами щом са много да се редуват на ротационен принцип през уикендите. Само твоя златен мунчо ли ще се поти. Не е справедливо така.

# 74
  • Мнения: X
Оф, поредното клето малко мъжле, което не може да говори като нормален човек с майка си, а реве на рамото на гаджето.

Мисля, че Мариана е абсолютно права.

Общи условия

Активация на акаунт