помагайте-две мн малки пресни стрии

  • 849
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
уу,ужас.днес установих че имам две малки стрии на дупето,мн са малки и още пресни,затова ми трябва спешно някакво мазилило или нещо което да има ефект.нямам сега мн време и затова не съм пуснала търсачката.извинявайте ако се повтарям  bouquet

# 1
  • Мнения: 35 961
Титиииии! Пак спииииш!  Joy

ето

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
"Пресни стрии" Confused, това ми хареса.Моите са отлежали, няма как да ти помогна Party

# 3
  • Мнения: 348
На мене ми се появиха върху гърдите, в следствие на рязкото увеличаване на бюста и въпреки кремовете, които струват сумати пари... нищо не може да се направи.

# 4
  • Мнения: 483
И аз днес с ужас открих, че имам доста лилави стрии по гърдите. Голям шок е! Ще опитам с този Контратубекс и Мустела - дано помогне! Ще се сдухам яко ако ми се скапе бюста! Дано помогне!  Praynig Praynig Praynig
Сега на 19-ти съм на лекар и ще питам дали мога да го ползвам.
Пробвай и ти!
Успех   bouquet

# 5
  • Мнения: 9 903
е как спя, не спя. Просто няма лек Simple Smile

ама ти яко помагаш  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 159
И аз днес с ужас открих, че имам доста лилави стрии по гърдите. Голям шок е! Ще опитам с този Контратубекс и Мустела - дано помогне! Ще се сдухам яко ако ми се скапе бюста! Дано помогне!  Praynig Praynig Praynig
Сега на 19-ти съм на лекар и ще питам дали мога да го ползвам.
Пробвай и ти!
Успех   bouquet
точно с Мустела мазах и ми се появиха на едната гърда, отврат, лилави и се виждат от километър, а така си харесвах бюста Close

# 7
  • Мнения: 113
На мен ми се появиха преди около 2месеца малко стрии в областа на кръста в резултат на отслабване, в аптеката ми препоръчаха Percutalfa - за предотвратяване и премахване на вече съществуващи стрии, действително резултата бе на лице още първата седмица избледняха и след това си изчезнаха  Simple Smile, струваше около 30лв, произвежда го същата фирма която прави Galenic, дано съм била полезна  Wink

# 8
  • Мнения: 125
Опитай с Контратубекс.На мен ми помогна да zалича голяма част от пресни стрии по корема след като родих.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 380
И На мен ми се появиха  стрии в областа на кръста в резултат на отслабване и изчезнаха  za 2 sedmizi-polzvah stretch mark and anti-cellulite cream na avon

# 10
  • Мнения: 505
При мене ефекта беше 100%

Общи условия

Активация на акаунт