Къде в Бургас? (56)

  • 44 907
  • 787
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 339
Здравейте, къде в Бургас мога да намеря такъв надпис за торта

# 406
  • Мнения: 322
здравейте престои ни детски рожден ден моля какви са вашите наблюдения върху сладкарските салони цена + качество
трудна работа... Бяхме на няколко рожденни дни напоследък, организирахме си и ние. Не мога да кажа , че някоя ме очарова. Поръчах от "Ани" през фейсбук, но качеството беше паднало в сравнение с предни поводи- към 80 лв.. Приятелка избра "Златина 91"- е не беше и моят тип торта. Пробвахме и "Сладки Мечти" - прекалено много захар.

# 407
  • Бургас
  • Мнения: 15 699
Аз от ,,Ани,, винаги съм била доволна!
От ,,Креми,, също,но са по - скъпички нещата им!

# 408
  • у нас
  • Мнения: 5 696
"Ани" нали не работят вече?

# 409
  • Мнения: 1 497
"Ани" нали не работят вече?
Работят, аз поръчвам във фейсбук страницата им или по телефона.

# 410
  • Мнения: 882
И аз чух че ''Ани'' не работят вече, явно само са затворили сладкарницата .
Не знам защо, но на ''Креми'' ми се струват леко различни нещата/дано греша и не са сменили продуктите/.
За такъв повод  бих заложила на Захаро - на вкус не съм очарована,  но повечето хора ги харесват, правят ги ефектни и са коректни в изпълнение. Има наистина голям избор. Цени- средни.
Вкусна торта напоследък съм взимала само от  бутика до Миража- ама си е доста скъпичко.

# 411
  • Мнения: 1 497
Захаро напоследък са ужасни на вкус - често ходим до сладкарницата в Поморие - имат страхотно кафе и няколко пъти пробвах различни торти - пълно разочарование.
Бутикът до Мираж - страхотни на вкус, но цените са... Отделно, че не правят детски торти - не и това, което стандартно приемаме като детска торта.

# 412
  • Бургас
  • Мнения: 15 699
,,Креми,, работят само с качествени продукти,истински.
Масло,мляко,без заместващи продукти,имитиращи.
Познавам собствениците,знам как работят.
Вкусни и винаги пресни са им нещата.

# 413
  • Бургас
  • Мнения: 4 025
къде е точно този бутик до Мираж, иначе и аз харесвам Креми - скъпи са, но вкусни

# 414
  • Мнения: 1 497
къде е точно този бутик до Мираж, иначе и аз харесвам Креми - скъпи са, но вкусни
Съседната кооперация, но помещението е от страната на булеварда.

# 415
  • Мнения: 170
Благодаря:hibiscus:Flowers HibiscusFlowers Hibiscus

# 416
  • Мнения: X
Захаро напоследък са ужасни на вкус - често ходим до сладкарницата в Поморие - имат страхотно кафе и няколко пъти пробвах различни торти - пълно разочарование.
Бутикът до Мираж - страхотни на вкус, но цените са... Отделно, че не правят детски торти - не и това, което стандартно приемаме като детска торта.

а къде ходите да поръчвате детска торта? в сладкарничката в самия град или в цеха? Понеже една позната работи в цеха на Захаро в Поморие и доста често ми показва, че правят детски торти😍 Много красиви.. Но и трябва да се има предвид, че не са особено евтини

# 417
  • Бургас
  • Мнения: 383
За торта проверете и при Вероник на Цар Симеон. Страхотни неща правят, не са евтини, но са с качествени материали. За детска торта трябва да се пита.

# 418
  • Мнения: 882
За торта проверете и при Вероник на Цар Симеон. Страхотни неща правят, не са евтини, но са с качествени материали. За детска торта трябва да се пита.

Това не е ли заведението за гофрети? Там и торти ли има?

На Захаро тортите могат да са много ефектни и според мен са среден клас като цена.
За вкъщи не бих взела оттам, но за парти -да. Децата гледат визията и масово се изхвърля самата торта.
Иначе на вкус са си изкуствени, но те всички които не са под 5 -6 лв парчето са такива.
А качествената торта ще е много по- скъпа.
Маркита са ми аналогични на Захаро, а в началото предлагаха чудесно качество.

За съжаление качество и евтино са оксиморон.

# 419
  • Бургас
  • Мнения: 383

Това не е ли заведението за гофрети? Там и торти ли има?
Да, това е. Но отдавна не е само за гофрети. Отскоро имат нова сладкарка с опит и правят въшебни неща. Пак казвам, не са от нисък ценови клас, но качеството има цена. Виждала съм снимки във фейса на детски торти за РД, та при запитване ще ви отговорят.

Общи условия

Активация на акаунт