Елчин Сангу, Баръш Ардуч и колеги - проекти- настоящи и минали - тема 79

  • 90 928
  • 748
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 9 540
Само на бързо, че не мога да пиша сега - Бурджу пее и заглавната песен на сериала, нещо за радостта от живота май беше, довечера ще я потърся, имаше и клип, докато я записват Thinking Whistling

# 406
  • Мнения: 8 533
Само на бързо, че не мога да пиша сега - Бурджу пее и заглавната песен на сериала, нещо за радостта от живота май беше, довечера ще я потърся, имаше и клип, докато я записват Thinking Whistling
и други ли има,да не излезе че цял албум е издала Mr. Green

това което ми излезе в шазам,мисля също е песента от филма,щото излиза със същото заглавие а и именно във сериала я чух няколко пъти и на четвъртия път вече я чекнах от кого е..може и за една и съща песен да става въпрос,ма зная ли...вече нищо не може да ме изненада Grinning

# 407
  • Мнения: 9 540
Да, за една и съща песен говорим, но аз винаги съм си мислела, че заглавието ѝ е като на сериала Peace



https://youtu.be/JOPW9oUwVjU

А тази песен е нейно изпълнение колко ми е любима Mr. Green Mr. Green Няколко пъти я има в сериала и винаги съм падала от смях Joy



https://youtu.be/SC-VQpmye_A

Последна редакция: ср, 06 ное 2019, 16:21 от tempestad

# 408
  • Мнения: 8 533

А тази песен е нейно изпълнение колко ми е любима Mr. Green Mr. Green Няколко пъти я има в сериала и винаги съм падала от смях Joy



https://youtu.be/SC-VQpmye_A

не съм стигнал до тука още Grinning ,аз съм малко бавен в гледането,но изслушах си я цялата без да скипвам Peace ,днеска явно ми е ден на турската музика.... Mr. Green

честно да си кажа,тая песен не е нещо което бих разрешил да се слуша на мойта маса...може би с бг глас ако беше или сръбско гръцко...ама пак трудно... Thinking
обаче тя ме умилостивява, придава ненатрапчиво очарование на всичко ,до което се докосне и си пее така от душа с настроение и ти го пренася Grinning.....така че слушам ,за друга да беше,немаше да си губя времето го пусна дори ,ама така с бурджу ми се връзват ръцете много лошо Mr. Green Mr. Green ...и си слушкам...и си гледкам и тей...

колкото до песента от сериала,още съм шокиран,че си я познах по гласа... след като я слушах в гарвана какво "пеене" извади въобще не ми беше опция...и си казах боже какъв ангелски глас трябва да видя коя пее така нежно Whistling Mr. Green

# 409
  • Мнения: 9 540
ама така с бурджу ми се връзват ръцете много лошо Mr. Green Mr. Green ...и си слушкам...и си гледкам и тей...

колкото до песента от сериала,още съм шокиран,че си я познах по гласа... след като я слушах в гарвана какво "пеене" извади въобще не ми беше опция...и си казах боже какъв ангелски глас трябва да видя коя пее така нежно Whistling Mr. Green

Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ми това е то да си актриса - всичко трябва да можеш, и на тъпа да се правиш, и това което не можеш- да научиш, а това което можеш- да го скриеш Whistling


Оппа някои хора май имат нужда да се върнат в реалността... Щото, ще ме извинят, ама колкото и моменти да е имал Баръш в Кузгун, с никой от тях няма как да надмине образа си на Йомер Ипликчи!!! Защото в Кузгун наистина видяхме само отделни моменти- на героя му, на главната двойка, на играта на Баръш.... Докато в Ашка си беше цялостно влияние, постоянна химия и дооооста по- изразено присъствие на Баръш в образа, независимо от много повечето герои!!!

Последна редакция: ср, 06 ное 2019, 18:06 от tempestad

# 410
  • Мнения: 8 533
Здравейти!

не съм ги забравил,старата любов ражда не хваща Wink


и намерих нещо,сигурно е старо де,но за мен ново...май са семейни приятели...б*си как става тая работа..ако ще да е само професионализъм, такава химия...и после кво сядат на една маса да си ядат и пият и да гледат сериала ли,явно аз не съм достатъчно open minded ,че не ги разбирам Mr. Green ма не мога да си го представя,леко неудобство поне трябва да има..ако не в началото ,то сега след филма със сигурност hahaha


и по филма сега...
значи не стига,че се мъча със любовта на  Христина и нейния Кирчо..ами таз любовна история между големия брат, къв беши абдулах бин ал хюсеин втори и голямата сестра,оная с кравешкия поглед, сериозно ма успива Mr. Green ,ши ма довърши,тука двама братя,две сестри ,нали имаше неква латино простотия за трима братя,три сестри...е туй е ислямската версия ,ама съкратена с една двойка...рязани във всякакъв смисъл Mr. Green

по заспала и флегматична  работа ...не съм гледал...биг брадър и биг систър са опасни за здравето Stop...могат да убият човек от скука...добре че са второстепенни герои ма и пак екранното им време ми идва много...тях уж все ги превъртам и пак имам чувството че само тях гледам Mr. Green ,как става тая работа...аз взех емпатия да развивам към човечеца...тя жена му са охранила кат биче и как иначе....посред нощ намича сърми така както автомат за кафе,гълта пари Whistling ...млада жена,а никакво движение и спорт..търка диваните само,ко да стане...
как да ни са загледа човека Mr. Green ....не че сестрата е нещо неповторимо,ма сравнение с неговата ...,разбираемо е да искаш да скъсаш синджра... Mr. Green

ако пак са върним на главната двойка ,ощи ми боде в очите... Mr. Green не мога да ги възприема като романтична двойка с оная маруля и това е ,колкото и да са стараят,..те всеки път на таз спалня скечове разиграват... всеки път смях и пак смях и това е чудесно имат прекрасен хумор там сценаристите ,оцених го ,ама нищо повече от детска радост...ако се бяха постарали още малко за главния герой,щеше да е мноого по-добре,пак нямаше да им избягат комедийните сцени,ма щеше да има и малко химия,леко така ...ся да не говоря само за баръш,ма само тука видях бая стабиляги в бранша,тоз ли е бил последния кавал останал.... Mr. Green не мога да разбера...всеки път като го гледам ми се дояжда салата с маруля,авокадо, репички,чери доматки,зелен лук със сок от нарче...аууу топ комбинация,ох огладнях ..аама как да е,че пак се отплеснах ... Mr. Green

абе пак ,че има достатъчно стълбове да крепят здраво филма...мърморя си аз...защото ми се иска всичко да е изпипано..но никъде няма идеално явно...видяхме и с двойката на баръш бурджу къде я запратиха...тва ще е ... Mr. Green

за мен тука топ двойката на сериала е това,само не в интимен план естествено,такива феномени не съм гледал hahaha

нея нали сега 15-ти епизод я вкараха панделата и след това даже не спря да и цъка мозъка за нови схеми.... hahaha
а остей ти това, аз съм прихванал и вече навсякъде използвам "Риляяяксооо, Шеееф", въпреки че в сериала  след тази реплика винаги следват нови главоболия Mr. Green

# 411
  • Мнения: 9 540
и намерих нещо,сигурно е старо де,но за мен ново...май са семейни приятели...б*си как става тая работа..ако ще да е само професионализъм, такава химия...и после кво сядат на една маса да си ядат и пият и да гледат сериала ли,явно аз не съм достатъчно open minded ,че не ги разбирам Mr. Green ма не мога да си го представя,леко неудобство поне трябва да има..ако не в началото ,то сега след филма със сигурност hahaha



Това е първата снимка, с която обявиха въобще потенциалния сериал на Бурджу и Баръш... двете двойки се бяха срещнали на вечеря, щото са си добри приятели, и помежду другото да обсъдят новия сериал, предложен на Б и Б... един вид, според мен, да получат благословията на половинките си... щото Емре и бонбон, ама кака... не е така дашна като него  Mr. Green Mr. Green

Относно песента: Мелек и Хюсейн само по- зле ще стават.. не че искам да те отчайвам, ама там положението върви само и единствено надолу, през целия сериал  ooooh! ooooh! аз все си виках ей ся удариха дъното и все се оказваше, че има още колко по- зле да става  #Cussing out
Зейнеп- както казах, ще видим и другата ѝ страна  Whistling Че и нова любов ще ѝ намерим, ха познай кой:

Скрит текст:
Ама да не се стресираш...
Скрит текст:
Не че нещо, ама...
Скрит текст:
Странно е за вярване, ама...
Скрит текст:
Скрит текст:
Точно така, Зейнеп и Махир  Mr. Green Mr. Green


Керим и Хюлия си ги харесвах аз като двойка, но наистина с Махир тя имаше много по- интересни и взаимодействащи сцени  Mr. Green Mr. Green Еле това "шеефф" като го чуех и смях ме напушваше  hahaha hahaha

# 412
  • Мнения: 8 533
Това е първата снимка, с която обявиха въобще потенциалния сериал на Бурджу и Баръш... двете двойки се бяха срещнали на вечеря, щото са си добри приятели, и помежду другото да обсъдят новия сериал, предложен на Б и Б... един вид, според мен, да получат благословията на половинките си... щото Емре и бонбон, ама кака... не е така дашна като него  Mr. Green Mr. Green

ааа така по го разбирам,начи било е вечеря с цел укротяване на опърничевата hahaha да види,че екранната му половинка е щастливо омъжена ,да може човека спокойно да си снима  без да му бичи на главата...чудно го е измислил hahaha Mr. Green
само да си кажа мнението,че ако има нужда от такива вечери още преди филма..значи въпросната жена хич няма доверие на ангелите на гаджето /мъжа си, обърках са вече hahaha ситуацията ви е сложна... Mr. Green

за ония заспалите немам и надежда и без това,след всичко което видях,няма как по да са отчаям

ма как Зузито и Махир Mr. Green Mr. Green Mr. Green нали уж с мед.сестрата имаше флирт ,преди това със братовчедката на филис,спирка нема,както ги е подкарал,че и онази студентка от германия май маркира...топ плейбой ей Mr. Green

# 413
  • Мнения: 9 540
само да си кажа мнението,че ако има нужда от такива вечери още преди филма..значи въпросната жена хич няма доверие на ангелите на гаджето /мъжа си, обърках са вече hahaha ситуацията ви е сложна... Mr. Green
за ония заспалите немам и надежда и без това,след всичко което видях,няма как по да са отчаям
ма как Зузито и Махир Mr. Green Mr. Green Mr. Green нали уж с мед.сестрата имаше флирт ,преди това със братовчедката на филис,спирка нема,както ги е подкарал,че и онази студентка от германия май маркира...топ плейбой ей Mr. Green

Кака има опит, знае що трябва първо да проверява...  Mr. Green Mr. Green

Има още колко да се отчаяш, има.. бекле, бекле  Twisted Evil Twisted Evil

Как, как... с мерак.. той Махир надмина де що чапкъни има из сериалите.. преди, след.. която когато трябва  hahaha hahaha Пък и със Зейнеп нещата бяха леко наопаки- не той нея, тя него хареса   Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: чт, 07 ное 2019, 14:07 от tempestad

# 414
  • Мнения: 8 533
само да си кажа мнението,че ако има нужда от такива вечери още преди филма..значи въпросната жена хич няма доверие на ангелите на гаджето /мъжа си, обърках са вече hahaha ситуацията ви е сложна... Mr. Green
за ония заспалите немам и надежда и без това,след всичко което видях,няма как по да са отчаям
ма как Зузито и Махир Mr. Green Mr. Green Mr. Green нали уж с мед.сестрата имаше флирт ,преди това със братовчедката на филис,спирка нема,както ги е подкарал,че и онази студентка от германия май маркира...топ плейбой ей Mr. Green

Кака има опит, знае що трябва първо да проверява...  Mr. Green Mr. Green
проверката е висша форма на доверие,вслучая напълно основателна Mr. Green със сигурност не му е бил малък мерака,позволявам си да предположа  Mr. Green Mr. Green ,но не може нищо да се направи като се вижда острещната страна,колко е влюбена в мъжа си... 33uu няма как...клетник горкия, аз си му симпатизирам,той е железния човек hahaha
 Wink



Как, как... с мерак.. той Махир надмина де що чапкъни има из сериалите.. преди, след.. която когато трябва  hahaha hahaha Пък и със Зейнеп нещата бяха леко наопаки- не той нея, тя него хареса   Mr. Green Mr. Green
тоя Махир цяло светило..навсякъде успява да огрее...къде по план,къде без план hahaha евала ,друго не мога да кажа, а и ко да прай най-лесно върви манипулацията на нежния фронт hahaha

# 415
  • Мнения: 8 533
има в туитър една египтянка ли ,фараонка ли каква е ,побърква хората като започне с едни флашбекове... Mr. Green ама винаги баш в десетката

вашия човек ша го пусна само като линк,че не е етично баш аз да ви пускам разголени части от него,вие ще си отворите да си гледате,най-хубаво Mr. Green
https://twitter.com/EgyptDiva/status/1192393170962800641

по моята част е това
https://twitter.com/EgyptDiva/status/1192402417310150659


и нещо забавно Wink
кат портакал си,после кат каубой си Laughing

# 416
  • Мнения: 9 540
и нещо забавно Wink
кат портакал си,после кат каубой си Laughing



Охх обичам ги тия двамата бе, обичам ги Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyJoy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy  

Последна редакция: чт, 07 ное 2019, 21:55 от tempestad

# 417
  • Мнения: 8 533
и нещо забавно Wink
кат портакал си,после кат каубой си Laughing



Охх обичам ги тия двамата бе, обичам ги Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyJoy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy  
разспиват ма и мене hahaha като прецизни хирурзи са,от операция ,в операция,тя жената котка,той като черния и ангел хранител hahaha....
махир счува ми се вече няколко пъти ,че казва немА проблемА,истински полиглот hahaha,нищо че после винаги има големА проблемА...за хубавия бг,още една звезда съм му поставил Mr. Green

а не е само смях с тях ,например 16 ти епизод имат много силни сцени...този сериал е много готин микс има за всеки по нещо....комедия,драма,смях рев,романтика ...уж на тая тема бих поспорил,ама да речем че и я има...в некъв кьораво-сакат вариант hahaha с две думи за всеки по нещо

# 418
  • Мнения: 9 540
Което си е така, така си е... И съм ревала, и със се смяла, и със се ядосвала с тях 🤐 но може би точно затова са си ми и номер едно за двойка, която не е двойка 😈😂

И не знам за тебе Тони, ама мене Хюлия ме преследва дори и във фейса 😂😂😂




Хоп хоп и Елка се появи Heart Eyes Heart Eyes





Последна редакция: чт, 07 ное 2019, 22:09 от tempestad

# 419
  • Мнения: 8 533
Което си е така, така си е... И съм ревала, и със се смяла, и със се ядосвала с тях 🤐 но може би точно затова са си ми и номер едно за двойка, която не е двойка 😈😂

И не знам за тебе Тони, ама мене Хюлия ме преследва дори и във фейса 😂😂😂



Христина Mr. Green тя е Христина,Хриси...хубаво нашо име Mr. Green това и отива...защо да залитаме към такива кофти имена...хюлия ми се струва малко като женски вариант на хасан,пък колко мангали с името хасан съм чувал... Whistling името бурджу бива...дила също беше добре,ама тва име не е добре,да не се лъжем Mr. Green

тебе само една щом те преследва пак е добре Mr. Green ...мене ма преследват и Хриси...и Дила и Бурджу...едновременно hahaha карма ..съдба...

Общи условия

Активация на акаунт