Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Адри споделя една много интимна тема, в която много хора биха се разпознали. А именно - изневярата.
Тяна Пресолска е бизнесдама, собственик на салон за красота, майка на три прекрасни деца и съпруга с щастлив семеен живот. Тя говори откровено и учудващо окуражаващо по темата с изневерите, като самата тя твърди, че изневярата е най-хубавото нещо, което се е случвало в брачния ѝ живот. Вижте повече във видеото. Споделете и вашия опит и мнение по темата.

Останалите епизоди от поредицата гледайте ТУК.

# 1
  • Linz
Твърди, че изневярата е най-хубавото преживяване защото така е по-лесно да се приеме грозната истина.
 Не става ясно при какви обстоятелства е научила за изневерите, а това е най-важното. Защото изневерите може да са и доста повече на брой.
А дали мъжете на двете дами биха говорили с такава лекота и жизнерадост, ако научат за техни изневери? Или обратният вариант е неприемлив?
За мен да "преглътнеш егото си" не е да останеш във връзката, а да я напуснеш и да продължиш сам. Самоуважението изключва оправдаване на изневярата, дори намирането на позитиви в нея... Науча ли за изневяра, не бих си плюла на достойнството.

# 2
  • Магнаурската школа
Мда... "Невежеството е блаженство".
Съжалявам, че във форума не е реализирана функцията "Палец надолу". Аз щях да съм първият, който щеше да сложи такъв под този клип.

# 3
Почувствах се като в оная тъпотия "Истински истории".

# 4
А кога да очакваме тема "Колко е хубаво да се лъже, краде и убива"?

# 5
  • София
Еманация на думата "женички" е за мен това. Изключително плосък начин да се представи като блажено нещо, което е глупашко, леконраво и неадекватно.

Друга гледна точка би имало, ако вземем Стивън Хокинг, примерно. Там изневярата не е тая изневяра точно. Тук една маникюристка ли, каква е, взела да разправя как мъжлето й не може да си го държи в гащите и тя е виновна.
#повдигамисе
#несъмщастливаотвидеото
#измислетенещоинтригуващо

# 6
Аз не разбрах замисъла на темата. Според мен Адри трябва да си споделя в други подфоруми с друг смисъл. В "красива мама" би имала повече успех с темите. В СО обаче всяко споделено нещо си има цел за взаимопомощ. Тука целта ми се загуби.

# 7
  • Sofia
Уточнявам, че не съм гледал видеото, само ще коментирам темата, като мъж.

Първо, изневяра не прощавам.
Второ, за да се стигне до нея, е имало причинно-следствени връзки, където щом има проблем и нещо не върви, се сяда на масата и се обсъжда.
Не се ли стигне до консенсус, не е нужно да се стига до изневяра, просто се разделят и всеки си заживява новия си живот с другия човек.

Трето, минала е покрай "бизнес" дама въпросната. Отворихме едно салонче, айде правим бизнес вече.
Под път и над път има такива.

# 8
Що за безумие! Не вярвам, че този брак е щастлив, точно обратно.

# 9
  • София
Трябвало е още при първата изневяра да й светне, че няма да е последната. А и не е ясно за колко още дори не е разбрала. Мъжът й вяроятно е доста добър манипулатор, за да я убеди, че всичко си е окей, това са нормални неща. И не, не смятам, че е най-лесно да се каже "край, стоп, почвам на чисто" особено, когато има намесени деца. Те и затова повечето не го правят, а си затварят очите и повтарят като мантра същото, което чухме във видеото.

# 10
Изгледах го оттук - оттам.

Много тъжен и пораженчески клип. И двете жени говорят огромни глупости, и то засмяни до уши... много освежително нещо било това изневярата, а ние другите да не го знаем Simple Smile Добре, че ни го казаха Simple Smile И да не се замисляме за нови хора, защото нали - сигурно е! - след 3  или 5 години и със следващия мъж ни чакало същото - тук и способности на врачка имат Simple Smile

"Сами да се почувстваме значими", ама да преглътнем изневярата, защото сме либерални Simple Smile Най-сложно било да задържиш вниманието на собствения си мъж, защото той те познавал до болка хохохоох Еее това е пълен цирк наистина Simple Smile

# 11
  • Сф
"На приказка във фризьорския салон."
Много висока летва е това видео за мен.
Благодаря, че ме въведохте във високо интелигентния морален безметежен свят на бизнесдамата на която кръшнали, Simple Smile великодушно наречена " майка на 3 деца".
Още началният и извод за изневярата ме впечатли.После се загубих в превода Simple Smile.Добре, че Адри кимаше често, та да създава причинно следствена връзка между брътвежите на госпожата.
Яко е , сам да се излагаш/ показваш колко си прост!И то с въодушевление- хаха!

# 12
  • Наблизо
Мъжът звучи като да е типична бг мутра с джипец.
За глупостите ,които се говорят във видиото че изневярвата била ебаси и якото нещо за една връзка... просто ще си замълча.
И наистина-що само мъжката изневяра е такава свежест за връзката?Женската не се ли случва? Или ако се случи и мъжлето разбере,на тази Тяна,усещам че и бой ще има.

# 13
  • Варна
Всичко е спектакъл, с  аматьорски сценарий. Постановката е слаба. Бездушното мигане на парцали е идеална реклама за козметичен салон. Имаме бг актьори, с интересни съдби и изневери. Кратки интервюта с тях, биха били много по -достоверни и полезни.

Последна редакция: нд, 13 окт 2019, 13:00 от Viviana91

# 14
  • София
Има хора, които просто не могат да имат дългосрочно щастлива моногамна връзка. Влече ги чуждото, влече ги разнообразието и т.н. Дотук - чудесно, донякъде мога да го разбера. Но според мен е редно да са откровени с партньорите си и да си намират такива, които споделят вижданията им за морал в отношенията. Всеки има право да знае истинското лице на онзи, с когото се обвързва, да му бъде дадено правото на избор дали да приеме тези недостатъци или не. В съвременния свят отворените връзки и отворените бракове са достатъчно популярни, светът се напълни със суингъри и какви ли не фетишисти - общо взето какъвто и да си, все ще си намериш някого, който да те харесва и приема какъвто си, ако си го поставиш за цел и търсиш активно. Но някак си е редно и двете страни да са наясно за тази "отвореност" на отношенията. Всяко действие зад гърба на половинката си е лъжа, неуважение и злонамерено манипулиране. Не може да се оправдае с нищо.

Общи условия

Активация на акаунт