Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 окт. 2019, 11:00 ч.

AdeZ – силата на растенията в бутилка

• 6 745
  • 251
  •   1
Отговори
Много малко хора знаят истинските ползи на растителните напитки от ядки и семена. Все още потребителите са скептично настроени към тази категория, защото вкусът не е това, което очакват, или свързват продуктите само с приготвянето на закуска.  

AdeZ e много повече от растителна напитка! Тя има хранителни качества, дължащи се на комбинацията от ядки, семена, витамини, минерали и плодови сокове. AdeZ има наситен и деликатен вкус и e нов продукт на растителна основа, алтернатива на животинското мляко, чиято цел е да удовлетвори все по-нарастващите нужди на пазара от вкусни и полезни продукти.

Какво представляват растителните напитки?
Базирани на ядки и семена като бадеми, ориз, соя и овес, напитките на растителна основа добиват все по-голяма популярност по света поради увеличаващите се нужди на потребителите от здравословни и полезни храни като част от един по-балансиран начин на хранене. Тази тенденция до голяма степен е повлияна и от желанието за здравословни алтернативи в забързаното ежедневие.

Какво е AdeZ?
AdeZ e растителна напитка от ядки и семена. AdeZ е създадена в Аржентина преди 30 години като AdeS (съкратено от испански – „храни от семенни култури“ [alimento de semillas]) и оттогава насам се продава успешно в Латинска Америка, като заема челно място на пазара в своята категория. Днес AdeZ се развива под мотото  „хранене от А до Я“ (A de Z) и удовлетворява нуждите и желанията на много различни потребители. Напитката е идеална за вегани и вегетарианци, също и за хора с лактозна непоносимост или такива, които залагат на по-разнообразния начин на хранене с повече растителни продукти или от време на време избират да заместят животинските продукти с растителни (например, по време на пости).

Продуктовата гама включва два вида предложения:
Flowers Herb Базови моновкусове в опаковки от 800 мл: бадем, ориз, кокос и соя, които могат да се използват за директна консумация или за добавка към зърнени закуски, мюсли, кафе, както и за готвене, като заместител на животинското мляко в кремове, сосове, палачинки и т.н.

Flowers Strawberry Уникални съчетания с истински плодов сок в опаковки от 250 мл: кокос с горски плодове, овес с ягода и банан, бадем с манго и маракуя, които най-добре се консумират охладени, за освежаване или лек „снак“.

AdeZ се предлага в 100% рециклируеми бутилки PlantBottle™ с капачки на винт.
AdeZ не съдържа лактоза и няма добавена захар – само тази, която съдържат естествените съставки, като е добавено и малко количество стевия (steviolglycosides), естествен природен подсладител без калории.

В темата Хранителната революция е тук – участвате ли в нея? трима от потребителите на форума спечелиха продукта и ще споделят съвсем скоро с всички Вас какво смятат за вкусовите качества на AdeZ. 200 от Вас също ще получат възможността да открият силата на растенията в бутилка!

Включете се в дискусията на AdeZ и BG-Mamma!
Знаете ли кои са основните здравословни ползи на напитките на растителна основа? Купувате ли напитки от ядки и семена за семейството си?

На 4 ноември ще изтеглим на томболен принцип 200 потребители, които ще спечелят соева напитка AdeZ, 250 мл. срещу ангажимент за споделяне на впечатленията от продукта в анкета.

Вижте какво казват потребителите на BG-Mamma, които спечелиха от играта Хранителната революция е тук – участвате ли в нея? за АdeZ:
Flowers Herb mariyaogneva
Flowers Herb Ирене
Flowers Herb Ulia

Моля, запознайте се с общите условия на активацията ТУК.

Последна редакция: пт, 01 ное 2019, 15:35 от Редактор**

# 1
Не знам кои са  здравословните ползи на напитките на растителна основа и ще ми е интересно да разбера.

# 2
Никога не съм купувала подобна напитка за мен и семейството ми. Предполагам, че ползата е във витамините и минералите, които се съдържат.

# 3
Никога не съм купувала подобна напитка за мен и семейството ми. Предполагам, че ползата е във витамините и минералите, които се съдържат.
Аз също, интересно ще ми е да я пробвам.

# 4
  • Видин
С удоволствие бих пробвала

# 5
Не съм купувала такива напитки, предполагам, че ползата им е като заместител при хора с лактозна непоносимост, както и при веганско хранене.

# 6
Подходящи са за хора с лактозна непоносимост, както и такива, които не обичат да ядат плодове или ядки.

# 7
Този вид напитки осигуряват един по-балансиран начин на хранене. Купувала съм единствено соево мляко.

# 8
  • Сф
Не съм запозната.Бих пробвала такава напитка.

# 9
Не знам кои са основните здравословни ползи на напитките на растителна основа и не съм купувала напитки от ядки и семена . С удоволствие бих пробвала.

# 10
Не знам кои са  здравословните ползи на напитките на растителна основа, би ми било интересно да разбера и с удоволствие бих пробвала такива напитки.

# 11
Не съм сигурна за ползите, предполагам от ядковите млека се набавят много полезни вещества, плюс че са подходящи за вегани и хора с непоносимост към животинско мляко. Пия често растително мляко покрай сестра ми, която е веган. Бих казала, че предпочитам домашното пред купеното, но съм отворена за нови предложения. Сестра ми пи веднъж от вашето кокосово мляко с плодове и не й хареса никак, но пък аз не съм го опитвала и не мога да дам мнение. Надявам се 200 избрани да дадат честното си мнение, за да може да предложите подобрен продукт, който да се харесва на всички.

# 12
С удволствие бих пробвала

# 13
С удоволствие бих пробвала и научила нещо повече.

# 14
Много са здравословните ползи на напитките на растителна основа и ще ми е интересно да ги пробвам.

# 15
Купувала съм соево мляко, а съм си правила вкъщи мляко от различни ядки.
Но, това беше в моминския ми период, откакто се появиха децата, не ми остава време
за това.
Бих пробвала с голямо удоволствие напитките AdeZ .

# 16
  • София
Ползвам ядково мляко, най-често бадемово. Здравословните ползи са, че съдържа по-малко мазнини от истинското мляко и е богато на хранителни вещества-биотин, селен, рибофлавин, манган, мед и витамин Е.

# 17
Незнам ползите и не съм купувала такива напитки, с удоволствие бих опитала и научила повече!

# 18
  • у нас
Не съм купувала такива продукти и не зная в подробности за ползите им.

# 19
  • Бургас
И аз не знам кои са здравословните ползи,но за хората с лактозна непоносимост е ясно,че са вариант на млечните продукти.А като се замислим за състава на млякото биха могли да го заместят,и не само него.Любопитна съм какъв е вкусът.Много пъти съм мислела да си купя,но не са ми попадали пред очите,а не се сещам за тях просто ей така.

# 20
  • Пловдив
От години купувам за голямата ни дъщеря растителни напитки от ядки и семена, тъй като тя е веган и не консумира никакви млечни продукти. Знам, че са много полезни и спомагат за по-балансиран начин на хранене.

# 21
Не съм запозната основно със здравословните ползи от напитките на растителна основа, единствено съм наясно, че са полезни, както и самите растения. Не съм купувала такива напитки и с удоволствие ще ги опитам. Най-добре се преценя от личния опит.

# 22
Не съм запозната и все още не съм купувала.

# 23
Не знам за ползите и не съм консумирала такава напитка,за това ще се радвам да опитам.

# 24
Никога не съм опитвала подобна напитка,но с удоволствие бих го направила.И ако може да попитам,в кои вериги магазини се предлага?

# 25
купували сме бадемово мляко,харесвам био продукти

# 26
Купувам, а и си приготвям понякога ядково мляко. Използвам го като заместител на животинското, което ми дразни стомаха - за мен това е основната полза.

# 27
  • плевен
Купувала съм  соево мляко.Полезни са  и спомагат за балансирано   хранене.

# 28
  • София
Синът ми е спортист и всеки път преди състезание около 1 месец по-рано минава на режим на хранене. В този период приема само витаминозни храни и напитки,здравословни и най-вече зърнени. За първи път чувам за тази растителна напитка и задължително ще я опитаме.

# 29
Не съм запозната с такива напитки. Бих пробвала. Предполагам ползата е във витамините и минералите.

# 30
Не съм купувала такива напитки за семейството ми. Незнам какви са ползите от тях, предполагам че се ползват като заместител на млякото и млечните напитки.

# 31
Никога не съм купувала подобна напитка за семейството ми. С удоволствие бих Simple Smile

# 32
  • София
Не съм купувала напитка на растителна основа за мен и семейството ми. С удоволствие бих пробвала, обаче.

# 33
  • На морето!
Обожавам да експериментирам с нови, интересни и полезни вкусове. Този ми изглежда точно такъв и ще го пробваме.

# 34
Не съм купувала подобни напитки и нямам представа какви за ползите от тях, но бих опитала.

# 35
Подходящи са за хора с лактозна непоносимост и  хора, които се стремят към по-балансиран начин на хранене.

# 36
Малцина са запознати с напитки от този вид.Пила съм подобно мляко и ми допадна.
С удоволствие бих опитала AdeZ!🍶

# 37
Тези напитки са подходящи за хора, с лактозна непоносимост, както и такива, които са избрали веганизма като начин на живот. Съдържат много полезни хранителни вещества. Да, аз купувам млека на растителна основа, предимно соеви и кокосови.

# 38
Знаете ли кои са основните здравословни ползи на напитките на растителна основа? Купувате ли напитки от ядки и семена за семейството си?
Основните здравословни ползи се крият във витамините и другите полезни вещества на тези напитки.
Вкъщи сме опитвали бадемово мляко, но по принцип не сме много запалени по напитките на растителна основа.

# 39
Не съм купувала такива напитки все още, но съм любопитна да ги опитам, защото много обичам ядки и семена и ги хапвам ежедневно.
Не знам какви са ползите от тези напитки.

# 40
Не съм купувала напитки на растителна основа и ще ми бъде интересно да ги опитам. Според мен някои от ползите на тези напитки са: източник на висококачествени протеини, мастни киселини, фибри, витамини и минерали. Тези хранителни вещества са важни за здравето и осигуряват нужната енергия на организма. Пиенето им осигурява и допълнителни фибри на организма.
Не съдържат холестерол. Ниско съдържание на мазнини и захари.

# 41
Ползата според мен е по-бързото усвояване на ядките и семената от организма, спрямо това да се приемат в чист вид. Друг плюс е това, че няма добавена захар, а се разчита на естественото подслаждане. Не съм купувала и опитвала такъв продукт и бих пробвала.

# 42
Освен соево мляко, май не знам за друга напитка от ядки и семена.  Звучи интересно.

# 43
Най-вече за хората с непоносимост към продукти на основа на кравето мляко. Предполагам, че и съдържат много полезни витамини и минерали.

# 44
С удоволствие бих пробвала и научила нещо повече.

# 45

# 46
Напитките на растителна основа са източник на висококачествени протеини, мастни киселини, фибри, витамини и минерали

# 47
  • in Wonderland
С удоволствие бих пробвала.

# 48
Никога не съм купувала такива напитки, ще ми е интересно да опитам Simple Smile А ползите, предполагам са подобни на ползите от семена и ядки в менюто.

# 49
  • София

Те се равняват на "храна", защото са комбинацията от ядки, семена, витамини, минерали, съответно дават всичко необходимо на организма. Съдържат фибри, протеин, омега-мастни киселини
Подходящи са за вегетарианци, вегани и хора с лактозна непоносимост, защото не се използва мляко и други продукти от животински произход.
Купували сме соево и бадемово мляко, а също така съм пробвала в домашни условия да приготвя от орехи, кашу и бадеми.

# 50
  • София
До сега не бях купувала напитки на растителна основа, освен веднъж докато постих.
Но второто ни дете се оказа с алергия към белтъка на кравето мляко и заради него започнах да купувам и да ги консумирам, докато кърмя.

# 51
Купувала съм бадемово и оризово мляко за детето ми, от малък с атопичен дерматит и обостряния при прием на краве мляко. Ползата от растителните напитки, на основата на ядки и семена идва от техните хранителни качества, витамини и минерали и липсата на лактоза, за хората с чувствителност към нея.

# 52
Не знам ползите от тази напитка ,но бих искала да я пробвам взимала съм подобни напитки и ги харесвам като една от любимите ми е Камбуча

# 53
Не съм купувала такава напитки и не знам каква им е ползата. Бих ги пробвала с удоволствие.

# 54
Вегетарианка съм от 15години и проявявам интерес към тези напитки.

# 55
  • Горна Оряховица
1  Не
2   Не
Сега вече като прочетох и разбрах!

# 56
  • Пловдив
Не съм купувала  напитки на растителна основа за семейството си. Предполагам съдържат доста полезни хранителни вещества. Много подходящи за  вегани и вегетарианци, също и за хора с лактозна непоносимост.Идеални по време на пости.Бих опитала с удоволствие.

# 57
По-лесно се усвояват от организма напитките на растителна основа.

# 58
Няколко пъти съм взимала  бадемово и кокосово мляко.На мен лично вкусът ми допада. Ползата от растителните напитки, би следвало да е фактът ,че са на основата на ядки и семена и оттам идва полезността.  Многото хранителни вещества, витамини и минерали и липсата на лактоза, за хората с чувствителност към нея. Предполагам са подходящи за приемане от малки и големи.

# 59
Знаете ли кои са основните здравословни ползи на напитките на растителна основа?

Не, не съм се интересувала от тези им качества.

Купувате ли напитки от ядки и семена за семейството си?

Да, купувам заради АБКМ на детето и замествам с тях прясното мляко.

# 60
Основните здравословни ползи на напитките ,че са подходящи за вегани ,за хора с лактоза непоносимост. А също така не садържат захар . Все още не съм ги пробвала.

# 61
  • София
Не съм чела какви са здравословните ползи от напитките на растителна основа, освен че са подходящи за хора, които не могат или не искат да ползват такива на животинска основа. Купувала съм бадемово и соево мляко, но по- скоро заради желанието на децата да опитат различен вкус.

# 62
Не съм купувала и използвала подобни напитки. Интересно звучи описанието, бих пробвала.

# 63
  • някъде
Не съм запозната, но с удоволствие бих пробвала такава напитка.

# 64
Бих пробвал.
Не съм запознат с тези продукти.

# 65
Използвала съм подобни напитки при направа на сладкиши. Дават доста интересен вкус, много често без нужда от огромно количество захар, както при обичайните рецепти.
Ползите най-много са за хора, които са с непоносимост към лактоза, както и такива, които не обичат млечни продукти.

# 66
Не съм купувала такива напитки и не знам каква им е ползата. Бих ги пробвала с удоволствие.

# 67
  • Пловдив
Напитките на растителна основа не съдържат алергена  казеин,  който се съдържа в млеката от животински произход и е виновник за лактозната непоносимост.  Пробвала съм бадемово мляко,  но ще ми е интересно да опитам и вашето  Simple Smile.

# 68
За мен ползите са че съдържат витамини и минерали и са полезни. Често купувам бадемово мляко, като заместител на прясното мляко.

# 69
Подходяща е за хора с колити и други заболявания на червата.

# 70
Този вид напитки осигуряват един по-балансиран начин на хранене. Купувала съм единствено соево мляко

# 71
Опитвала съм подобна напитка преди време. Ще ми бъде интересно да опитам и вашите.
За ползите не съм много запозната...

# 72
Не знам кои са  здравословните ползи и никога не съм купувала такива напитки, ще ми е интересно да разбера. Първо ме е спирало недоверието към качеството и вкуса, после и цената. Надявам се да има приятен вкус, защото ядем достатъчно некачествена храна, можем поне да пием нещо здравословно.

# 73
Много обичам растителни напитки. Знам какви са им ползите, но честно казано ги консумирам само, защото са ми много приятни на вкус. Любими са ми напитките от бадем и ориз. Оризовата напитка на AdeZ ми е фаворит.
Нямам лактозна непоносимост или други алергии, но гледам да не пия прясно мляко, защото не искам да приемам животински хормони или стероиди. Знам, че за възрастни хора не е полезно да се консумира краве мляко.

Растителните напитки са супер освежаващи и много приятни на вкус. Консумирам ги чисти или понякога си правя с тях смутита или поридж.

# 74
  • София
Не съм пила такава напитка, даже не съм и виждала. Но с удоволствие ще я пробвам.

# 75
  • София
Доколкото знам съдържат полезни витамини и минерали и са значително по-полезни от животинското прясно мляко.

# 76
Напитките са подходящи за вегани и вегетарианци и за хора с лактозна непоносимост. Не съм купувала за семейството ми напитки от ядки и семена. С удоволствие бих пробвала.

# 77
  • При децата ми
Знам, че тези напитки се предпочитат от хора, които се хранят здравословно и имат лактозна непоносимост. Не съм купувала за семейството си напитки от ядки и семена.

# 78
Аз не съм купувала подобна напитка за мен и семейството ми, но бих пробвала.
Според мен, ползата е във витамините и минералите, които съдържат. Simple Smile

# 79
  • София
да

# 80
Никога не съм опитвала подобна напитка,но с удоволствие бих го направила.И ако може да попитам,в кои вериги магазини се предлага?

Здравейте,

AdeZ се предлага във Фантастико, Метро и Кауфланд.

# 81
Купувала съм бадемово мляко и ми харесва. Надявам се и тези напитки да ми харесат. Ползите са че са подходящи за  хора алергични към лактоза както и за вегани и вегетарианци

# 82
  • Варна
Не знам и все още не купувам, но смятам да започна, тъй като имам непоносимост към лактоза.

# 83
Не знам какви са ползите, тъй като никога не съм купувала подобни продукти, но вероятно действат благоприятно. Би ми било интересно да науча и опитам.

# 84
Подходящо  за алергии към лактоза и за хора с колит.

# 85
Според мен ползата от консумацията на тези напитки са че съдържат витамини и минерали и са подходящи за хора, водещи здравословен начин на живот и за такива с лактозна непоносимост.

# 86

Здравейте,

AdeZ се предлага във Фантастико, Метро и Кауфланд.

Мисля, че и в бензиностанции ОМВ съм ги виждала.

# 87
  • София/Търново
Аз сама си ги приготвям. Само не прекалявам, защото организма се насища и... просто сменям.

# 88
Не сме купували, предполагам, че са много здравословни.

# 89
Не съм консумирала такъв продукт, но бих опитала. Напитките на растителна основа са богати на фибри, витамини и менерали, предполагам имат и куп други ползи.

# 90
С удоволствие и интерес бих пробвала напитките. Не съм запозната с ползите.

# 91
Аз купувам ядково мляко, защото не пием прясно краве мляко вкъщи, не ни понася добре на храносмилателната система. А и според мен ядковите млека са доста по-полезни (и вкусни) от кравето.

# 92
не съм запозната ,но бих я пробвала ,може пък да ми хареса. И ще прочета малко повечко за нея че ми стана интересно.

# 93
 С удоволствие бих пробвала и научила повече. За първи път чувам за напитки от ядки и семена.

# 94
До колкото ми е известно се използат от хората непонасящи лактозата. Водят до намаляване на холестерола и са отличен източник на висококачествени протеини, мастни киселини, фибри, витамини и минерали.

# 95
Никога не съм опитвала такава напитка и ще ми бъде интересно да пробвам. От написаното по-горе разбирам, че съдържат много полезни вещества и са алтернатива на животинското мляко.

# 96
Не знам кои са ползите, но ще ми е интересно да купя такъв продукт, досега не съм купувала

# 97
Купувала съм единствено оризово мляко, бих пробвала и други напитки от растителен произход, защото знам, че имат редица ползи - контролират теглото,поддържат нормални нива на холестерола, подпомагат нормалното функциониране на имунната система и подпомагат защитата на клетките.
Старая се да водя здравословният начин на живот, съчетан с балансирано и  разнообразно хранене.

# 98
  • София
Съдържат хранителни ценни вещества.
Никога не съм купувала.

# 99
Този вид напитки осигуряват един по-балансиран начин на хранене. Бих пробвала с удоволствие.

# 100
Купувала съм от любопитство . Соевото мляко ми хареса повече от бадемовото и кокосовото

# 101
Не съм купувала такива напитки , но бих ги опитала с удоволствие. Вярвам, че освен полезни, ще са и изключително вкусни.

# 102
  • Polski Trambesh
Не съм купувала такива напитка,но с радост бих опитала.

# 103
Може би това, че не съдържат лактоза.Пробвала съм  соево мляко , но не ме впечатли , но обожавам бадемово мляко.

# 104
Не знам кои са  здравословните ползи на напитките на растителна основа,но ще ми е интересно да разбера.

# 105
  • София
Купувала съм си такива напитки, с тях си правех мюсли за закуска, защото прясното мляко не го усвоявам добре. Ще ми бъде интересно да разбера ползите от тези продукти.

# 106
  • EU
Бих опитала. Този вид напитки осигуряват един по-балансиран начин на хранене.

# 107
Подходящи са за хора с лактозна непоносимост, и хормонални проблеми на щитовидната жлеза. Бих пробвала продукта.

# 108
  • Варна
Знаете ли кои са основните здравословни ползи на напитките на растителна основа? Купувате ли напитки от ядки и семена за семейството си? - Заради проблеми със стомаха се принудихме да спрем почти всички млечни продукти на детето ми. По тази причина се наложи да заменим прясното мляко с такова на растителна основа. Най-често и любимо и е кокос и бадем или само кокос. Соево не става, боли я корема от него. Така че, съм запозната с тези напитки и с удоволствие бихме пробвали някои от вашите.

# 109
Да, ползваме бадемово мляко вкъщи. Този вид напитки имат своите предимства. Тайната е в начина на приготвяне на напитките, до колкото знам зърната се накисват във вода, след това се пасират, прецежда и сваряват. Така в напитката остават всички полезни свойства на самите зърна.

# 110
Ползите са , че напитките са чисти ,без оцветители, консерванти и захар. Здравословни и вкусни.
Напитки от ядки или семена до сега не съм опитвала, но с удоволствие бих опитала .

# 111
Купувала съм преди време кокосова и бадемова напитка, но ми се сториха доста блудкави, за това бих пробвала и от този вид.

# 112
Докато бях веган често си купувах бадемово мляко .Пробвала съм да си го приготвям и сама,както и такова от кашу,като съм използвала сурови ,накиснати ядки,както са най-полезни .

# 113
  • Across the Multiverse
Основната ползва е, че не съдържат лактоза, което е добре за хора с алергии към нея. Също, повечето такива напитки са веган, обогатени са с витамини и минерали и са "диетични". Аз съм купувала 2 пъти бадемово мляко за себе си, на децата давам краве предимно.

# 114
Купувам, а също и правя. Ползите зависят от конкретния състав на напитката. Но предвид, че са алтернатива на млечните продукти, които са слузообразуващи, общо може да се каже, че тези напитки осигуряват едно по-облекчено храносмилане. При хора с алергии към лактоза вече е ясно, че са възможност за включване в диетата на "млечен" продукт.

# 115
Конкретно с  ползите не съм запозната,но да ,купувам напитки от семена,защото съм с малко дете и ги използвам като алтернатива на прясното мляко

# 116
  • Елхово
Не знам кои са  здравословните ползи на напитките на растителна основа и ще ми е интересно да разбера.

# 117
  • Elhovo
Не знам кои са  здравословните ползи на напитките на растителна основа и никога не съм опитвала такава.

# 118

# 119
Купувам често, а отскоро се опитвам да правя и ядково мляко в домашни условия.

# 120
  • София
Купувам редовно,вегетарианци сме вкъщи.
Вашите продукти също.

# 121
Не знам кои са основните здравословни ползи на напитките на растителна основа и не съм купувала напитки от ядки и семена . С удоволствие бих пробвала.

# 122
Купувам редовно ядкови млека , детето е с лактозна нетолерантност.
С удоволствие бих пробвала AdeZ

# 123
Не съм ги пробвал, не знам какви са ползите и ще ми е интересно да разбера!

# 124
С удоволствие бих пробвала тези продукти тъй като до сега не съм ги срещала.

# 125
Този вид напитки осигуряват един по-балансиран начин на хранене. Купувала съм единствено соево мляко.

# 126
Не знам кои са здравословните ползи от напитките. Купувала съм няколко пъти за проба. Харесват ни.

# 127
С удволствие бих пробвала ✌✌✌✌🤝

# 128

# 129
Не съм информирана относно здравословни ползи на напитките на растителна основа и досега не съм купувала такива напитки.

# 130
  • София
Не съм запозната с ползите на здравословните напитки, не съм купувала такива и с удоволствие бих ги опитала.

# 131
  • София
Не знам кои са ползите. Не съм купувала такива напитки. Купувам често Активия.

# 132
Харесвам и пия често бадемово мляко. Бих пробвала напитките

# 133
Не съм запозната с тези напитки и с удоволствие бих изпробвала.

# 134
Не съм запозната, но бих пробвала такава напитка.

# 135
Не съм опитвала такива напитки и ще ми е интересно да пробвам и да науча за здравословните им ползи.

# 136
С удоволствие бих пробвала тези нови напитки

# 137
Не съм купувала досега такива напитки,но бих ги опитала.

# 138
Аз също не съм опитвала тази напитка. Предполагам  е с високо съдържание на витамини и е от така наречените био продукти.

# 139
Аз и дъщеря ми предпочетаме млека от растителен произход, ползите са доста определено, но обикновенно ние си добавяме другите съставки, като растителен протеин, плодове и зеленчуци в смутита. Би ни било интересно да пробваме тези напитки!

# 140
Не съм опитвала никога напитки от семена, но би ми било интересно как ще се отрази върху организма ми.

# 141
Соевото мляко е богато на  висококачествени протеини, есенциални мастни киселини, фибри, витамини и минерали. Знам също, че действа много добре на жени в менопауза. Другите растителни млека имат подобна характеристика и са много полезни.
За съжаление, само съм опитвала, не купувам редовно.