В момента чета ... 62

  • 45 521
  • 741
  •   1
Отговори
# 240
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Прочетох "Майката на дъщеря й" от Даниела Петрова. Хареса ми. Беше ми интересна, въпреки смачкания финал. Нямаше загадка.
Започнах "Бал на чувствата" на Рода Бакстър. В началото съм още. Имам чувството, че съм на тинейджърска тематика.

# 241
  • Мнения: 819
В момента чета География на блаженството на Ерик Уайнър. Приятна е, интересна и разтоварваща, бързо се чете.

# 242
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 726
Завърших "Преди да станем твои". Много хубава, много. 5 от 5. Доста си поревах. Blush
Приготвила съм "Книга за Балтиморови". Първа среща с автора. Надявам се да не ме разочарова, след като не съм чела другата, която се определя като висока летва. Simple Smile

# 243
  • Мнения: 225
В момента дочитам "Дребната старица, която наруши всички правила".

# 244
  • Мнения: 9 567
В момента дочитам "Дребната старица, която наруши всички правила".
Забавна ли е? И дали я има някъде онлайн?

# 245
  • Мнения: 1 153
В момента дочитам "Дребната старица, която наруши всички правила".
Забавна ли е? И дали я има някъде онлайн?

Дребната старица, която...

Моля, който е прочел Останалите, на лично да ми каже какво става, за да знам дали да я довърша.

# 246
  • Мнения: 9 567
В момента дочитам "Дребната старица, която наруши всички правила".
Забавна ли е? И дали я има някъде онлайн?

Дребната старица, която...

Моля, който е прочел Останалите, на лично да ми каже какво става, за да знам дали да я довърша.
Благодаря много bouquet Аз "Останалите" също не съм я довършила, до средата съм Simple Smile

# 247
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
В момента чета "Ана" на Мануела Драганова. Чета и имам усещането, че мозъчните гънки отговарящи за това действие стенат отчаяни.

"Чудесата на природата са най-великите, мислеше си с възхищетие, когато мобилният й телефон засвири с наскоро подбрана актуална мелодия. Някой я търсеше".

# 248
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
Чета най-известният роман на Хулио Кортасар - "Игра на дама".

# 249
  • Мнения: 397
Прочетох “пет срещи с непознат”.
Не ме отвя 😒
За мен е прехвалена, но е приятно леко четиво. Не съжалявам, че я прочетох, но и не мога да се присъединя към всеобщия хайп.

# 250
  • Мнения: 5 776
И на мен ми се четеше нещо леко и се спрях на "Влюбване до доказване на противното", то бива лекота, но това си беше пълна загуба на време.

Дочетох си и "Черво с чар" на Джулия Ендерс, интересна и написана на много достъпен език и с доза хумор книга за храносмилателната система.

Продължавам с фантастика - "Война на световете" на Хърбърт Уелс.

# 251
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Е момента съм към края на " Само за ваканцията" , чакаше ме от лятото и чак сега се наканих. Не ми wow за сега, не е много страстна или романтична, но е интересна и донякъде непредвидима. След това ме чакат няколко книги и се чудя коя да започна, а накрая е съвсем възможно да взема нещо ново и коледно.

# 252
  • Мнения: 1 143
Чета Сподавен писък. На около 30% съм и ми идва, като глътка свеж въздух след Момичето от Бруклин.

# 253
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
"Tри ябълки паднаха от небето" на Нарине Абгарян. Никак не съм очарована. "Светлината", за която  се говори в анотацията на книгата нещо ми убягва. Определено не е книга, която ме докосва.
Иначе е прекрасна като замисъл - книга за за малките радости, обикновеното, ежедневното, усмивките всеки ден за най-незабележими на пръв поглед неща, които всъщност са едни от най-значимите и истински в живота. И разбира се за трудностите, болката, мъката и ... момента, в който остават след нас и всичко си идва на мястото.
Беше ми препоръчана от приятел, чието мнение и литературен вкус ценя, странно ми е защо не ме грабна ... Освен да съм я чела в неподходящ момент, това също е важно, някак за всяка книга си има време в живота, когато човек я разбира и усеща най-добре.

# 254
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Моето мнение се доближава до това. Не успя на 100% да ме грабне.

Чета Златната клетка на Лекберг. Аз съм тотален фен на авторката и тук не ме разочарова. С едно уточнение само- на моменти феминисткото ми идва повече, но съмтотално погълната.

Общи условия

Активация на акаунт