В момента чета ... 62

  • 45 444
  • 741
  •   1
Отговори
# 165
  • Русе
  • Мнения: 1 092
След  много хвалби тук започнах Луиз Пени и ,,Убийството на художника,, - като среда, герои и развитие , както и разследването много ми напомнят на сериала ,,Убийства в Мидсамър,, . Сравнение със ,,Сподавен писък,, на Анджела Марсънс - последната за мен  е по-добрата,по-динамична , повече ми харесва.

# 166
  • Мнения: 2 465
Чета "Не без дъщеря ми" на Бети Махмуди, Уилям Хофър. В самото начало съм.

# 167
  • Мнения: 10 651
Аз започнах вчера "Останалите" (Том Перота) Simple Smile
Благодаря ви, че я препоръчахте. Интересно начало, дано и натам продължи така Simple Smile

Лу, би ли споделила от къде свали сериала? В Замунда го няма...

# 168
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Миж, не помня вече, но или е било Замунда, или Пиратите. Аз от други места не свалям Simple Smile

# 169
  • Мнения: 117
Аз съм на така любимата ми Мацантини, но нещо този път ми е тегаво с нея. Чета "Прелест" и най-не ми допада, в сравнение с другите и книги. Може би, защото си падам малко консервативна... Знам ли..

# 170
  • Мнения: 13 667
Аз започнах вчера "Останалите" (Том Перота) Simple Smile
Благодаря ви, че я препоръчахте. Интересно начало, дано и натам продължи така Simple Smile
Днес я прочетох. Дразнеше ме че съм гледала сериала. Доволна съм че след един  момент нямат много общо сериалут с книгата. Хареса ми. Хубава книга.

Търся Завърналите се
На Джейсън Мот. Някъде да сте я виждали за четене онлайн или сваляне?

# 171
  • Мнения: 318
В MailBooks я има Simple Smile

Аз чета една книга за Грета Гарбо,едвам я избутвам.Паралелно подхванах и за Кралица Елизабет Първа,почти съм към края.

# 172
  • Мнения: 13 667
Аз съм абориген, не съм чувала даже пък камо ли да знам  как се ползва. Мога да натискам свали/download/скачать в някакъв формат или зип от там да чета в акробат или FBReader.... или да чета онлайн.   До там съм. Blush

# 173
  • Мнения: 318
Имам я свалена от там,ето линк за теглене.

# 174
  • Мнения: 13 667
Имам я свалена от там,ето линк за теглене.

От сърце ти благодаря за съдействието!

# 175
  • Пловдив
  • Мнения: 184
Аз съм в Ню Йорк с една тийнейджърска история от Егмонт - "Целувка в Ню Йорк" - да ме пита човек защо се захванах

Вчера си купих "Моята история" на Мишел Обама и предчувствам как ще го зарежа туй книжле Flushed Kissing Face

# 176
  • Мнения: 13 667
Аз съм в Ню Йорк с една тийнейджърска история от Егмонт - "Целувка в Ню Йорк" - да ме пита човек защо се захванах

Вчера си купих "Моята история" на Мишел Обама и предчувствам как ще го зарежа туй книжле Flushed Kissing Face
Изтеглих си я на руски, но мисля да подхвана първо Завърналите се....

# 177
  • Мнения: 397
Аз съм в Ню Йорк с една тийнейджърска история от Егмонт - "Целувка в Ню Йорк" - да ме пита човек защо се захванах

Вчера си купих "Моята история" на Мишел Обама и предчувствам как ще го зарежа туй книжле Flushed Kissing Face

Мишел я прочетох на английски, но не бях очарована. Имам познати обаче, които са очаровани от книгата. Аз пряко сили й дадох 3 в Goodreads.

# 178
  • Мнения: X
Прочетох "Дяволската къща" на Ричард Матисън. Нищо особено. Страшна не беше, но имаше гнуснички сцени. Очаквах да е по-мрачна, загадъчна...

Започвам "Убийството на прислужницата" на П. Д. Джеймс.

# 179
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Докато аз умирах,  Ерика Спиндлър- едва го бутам това тъпо криминале. Не знам защо изобщо си губя времето. На всичкото отгоре, файлът, който имам, е пълен с грешки!

Общи условия

Активация на акаунт