Предстои ми инсеминация - Тема No 27

  • 35 385
  • 922
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 81
Blue angel Много ти благодаря дано скоро да се оправиш и да ни зарадваш с положителен тест а аз се надявам да не е някаква инфекция защото имам болки долу ниско в корема и гърдите ме наболяват от време на време най вече искам това ръждиво течение да спре защото продължава вече 8 ден а ми дойде точно в деня на цикъла и съм много объркана

# 271
  • Мнения: 592
Момичета, аз май се вглеждам твърде много в тялото си, но днес цял ден чувствам корема си ниско долу като пред цикъл, с онази специфична тежест.
4ти ден съм след процедурата и вероятно просто ще ми дойде по-рано, въпреки прогестероновия препарат.
На някоя от вас случвало ли се е?

# 272
  • Мнения: X
Аз бях така 4 дни, но след това отмина.

# 273
  • Мнения: 81
След 2 инсе на 4 ден се появиха тези болки и  продължават и до днес а на миналата спряха след като дойде цикала незнам на какво се дължи и аз нямам обяснение а на теб успех

# 274
  • Мнения: 48
И аз съм 4 ти ден след процедурата и имам болки. Обяснение нямам, изчетох всичко, но не намерих отговор. Започнах да пия но шпа 2 по 1. И стомаха ме боли. Не ми се мисли... Всеки ден мисля че ще от минат, но... Мисля да звънна на доктора ако не спре.
Някой ако има обяснение или опит ще се радвам да сподели.

# 275
  • Мнения: 81
Mimk според мен мисля че не трябва да имаме болки а защо се получават незнам и аз много чета но не намирам отговор мои познати които също са правили инсета ми пишат че са нямали болки при всеки е различно надявам се всички да видим положителни тестове ще ви стискам палци

# 276
  • Мнения: 48
Говорих с моя доктор за болките. Каза ми да пия 3х1 Но шпа и това е. Не изрази притеснение, нито ме извика на преглед. Според мен всяка от нас реагира различно и формула за усещанията няма. Ще си стискаме палци и дай Боже да се похвалим с положителни тестчета и после с бебчета 😊🙏🍀

# 277
  • Мнения: 1 976
И аз все съм имала болки след инсеминация. При мен първия път се оказа, че единият яйчник се е уголемил в резултат на стимулацията, и с времето затихнаха нещата. Сега пак имах болки. Не знам доколко е нормално.

Последна редакция: пт, 22 ное 2019, 12:45 от Forest rain

# 278
  • Мнения: 81
Forest rain ти Как си нищо не пишеш

# 279
  • Мнения: 1 976
Добре съм, Костадинка, благодаря. Засега всичко върви както трябва. Видяхме ембрион, чухме и сърце.

# 280
  • Мнения: 81
Много се радвам за теб и успех

# 281
  • Мнения: 6 284
Ръждивото течение е стара кръв. Не се притеснявай, ще се изчистиш. И на мен ми се е случвало, даже първите и последните дни от МЦ ми бяха точно такива. Сега се промениха, но доста време бях така.
Благодаря за подкрепата, момичета. Лекувам се от снощи, дано не изгубя пак 1 година в лечение.
   А съпругът изследваха ли го. Да не си ги прехвърляте само  тези бактерии?

# 282
  • Мнения: 964
Момичета скоро не съм писала, защото почиваме от процедури. Но сега стана нещо, което за първи път ми се случва. В момента получих едно розово зацапване. Още е слабо и нз дали ще продължи. Днес ми е 21 ден от цикъла, рано е да ми дойде. Винаги е 28 дни. И този месец не съм правила никакви симулации. Случвало ли ви се е.?На какво може да се дължи?

# 283
  • Мнения: 81
Forest rain в коя клиника си и при кой доктор

# 284
  • Мнения: 1 976
Kostadinka, в Селена при д-р Топалова съм.

Общи условия

Активация на акаунт