Предстои ми инсеминация - Тема No 27

  • 35 594
  • 922
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 691
Здравейте момичета!Христос Воскресе!Утре ми е денят за кръвен тест (тъй като днес не работят лабораториите в нашия град) , но от почти седмица имам болки в десния яйчник(където беше фоликулът) и в матката.Понякога болките са като , че ще ми дойде всеки момент , друг път като прорязвания.Много странни.Буквално си усещам тежест.В никакъв случай не се самонавивам за нещо , но ми е интересно дали се е случвало на някоя от вас?

# 601
  • Мнения: 1 977
Аз и с двете бременности имах болки в единия яйчник и коремът ми беше страшно подут. С втората спадна чак към четвъртия месец.
Пожелавам ти да се е получило. Simple Smile

# 602
  • Мнения: 130
Здравейте момичета!Христос Воскресе!Утре ми е денят за кръвен тест (тъй като днес не работят лабораториите в нашия град) , но от почти седмица имам болки в десния яйчник(където беше фоликулът) и в матката.Понякога болките са като , че ще ми дойде всеки момент , друг път като прорязвания.Много странни.Буквално си усещам тежест.В никакъв случай не се самонавивам за нещо , но ми е интересно дали се е случвало на някоя от вас?


Привет,

дали направи теста? силно се надявам да ни обнадеждиш Simple Smile

# 603
  • София
  • Мнения: 105
Здравейте момичета, искам да попитам дали някоя от вас е имала зацапване по време на стимулация? Пих Летрозол 2х1 от 3-7 ден и 3 инжекции Менопур 75 от 9-11 ден. Вчера на 13-ти ден имах 2 фоликула в дясно 14.7 и 15.8 мм и 1 в ляво 15мм. От днес започна много леко бледо зацапване и се притеснявам. На преглед и изследване на хормоните съм чак в петък и тогава ще се решава кога ще е самата инсеминация.

# 604
  • Мнения: 1 691
Здравейте момичета!Христос Воскресе!Утре ми е денят за кръвен тест (тъй като днес не работят лабораториите в нашия град) , но от почти седмица имам болки в десния яйчник(където беше фоликулът) и в матката.Понякога болките са като , че ще ми дойде всеки момент , друг път като прорязвания.Много странни.Буквално си усещам тежест.В никакъв случай не се самонавивам за нещо , но ми е интересно дали се е случвало на някоя от вас?


Привет,

дали направи теста? силно се надявам да ни обнадеждиш Simple Smile

За съжаление е отрицателен .Мислх направо да почваме с нова стимулация и инсе , но от снощи има заповед за преустановяването на арт процедури, поради извънредното положение.Направо съм бясна.Няма никаква яснота кога пак ще започнат.

# 605
  • Мнения: 130
Здравейте момичета!Христос Воскресе!Утре ми е денят за кръвен тест (тъй като днес не работят лабораториите в нашия град) , но от почти седмица имам болки в десния яйчник(където беше фоликулът) и в матката.Понякога болките са като , че ще ми дойде всеки момент , друг път като прорязвания.Много странни.Буквално си усещам тежест.В никакъв случай не се самонавивам за нещо , но ми е интересно дали се е случвало на някоя от вас?


Привет,

дали направи теста? силно се надявам да ни обнадеждиш Simple Smile

За съжаление е отрицателен .Мислх направо да почваме с нова стимулация и инсе , но от снощи има заповед за преустановяването на арт процедури, поради извънредното положение.Направо съм бясна.Няма никаква яснота кога пак ще започнат.



Това първа процедура ли ви беше? Не се ядосвайте. Нали вече разрешиха женските консултации не би трябвало да ви откажат процедура. Първата със стимулация ли беше?

# 606
  • Мнения: 1 691
Отказват процедури на всички под 39г. , изключение са тези с намален яйчников резерв.На мен чи беше втора , но трябва да направя още поне 2, за да си пусна документите за фонда.И двете ми инсеминации бяха стимулирани.Първият с кломифен, вторият с фемара.

# 607
  • Мнения: 130
Отказват процедури на всички под 39г. , изключение са тези с намален яйчников резерв.На мен чи беше втора , но трябва да направя още поне 2, за да си пусна документите за фонда.И двете ми инсеминации бяха стимулирани.Първият с кломифен, вторият с фемара.


Доста дискриминационно. Мисля, че скоро ще може да действате по въпроса, всички европейски страни започват да отхлабват мерките. Не си похабявайте нервите за неща над които за съжаление не можем да повличем.

# 608
  • Мнения: 1 691
Разбира се , рано или късно каквото има да се случи , ще се случи.Не мисля да си хабя нервите , просто е несправедливо.Значи може всички да св бутат в големите магазини , но преглед за 15 минути не може.Кофти ситуация , но ще чакаме.Нямаме друг избор.Успех на всички!🍀

# 609
  • Мнения: 240
Който желае, нека подпише петицията 😊
https://www.peticiq.com/21042020

# 610
  • Мнения: 922
Atacama благодаря че си я споделила ! Момичета споделяните я с близки и приятели и те да я подпишат и не забравяйте да потвардитв от емайла си подписа ! ❤🍀

# 611
  • Мнения: 88
Здравейте, в заповедта пише на всички под 39.А за тези над 39? Ако др. Седмица ми дойде, трябва да имам 4 инсе, за да кандидатствам и хич не ми се губи ценно време. Мюлеровия ми е над 1.

# 612
  • София
  • Мнения: 105
Момичета, има ли някоя от вас, на която й се е случвало да канселират процедурата, защото фоликулите са стигнали определен размер (в моя случай 6 броя по 15мм) и са спрели да растат? И ако да, някакво обяснение получили ли сте защо така се получава?

# 613
  • Мнения: 1 221
Здравейте, подготвям общо апел за отмяна на наредбата за стопиране на АРТ процедури. Ако Вие също не подкрепяте тази наредба, бихте ли посетили тази тема и участвали в общото писмо
https://www.bg-mamma.com/?topic=1209134.new#new

# 614
  • Мнения: 204
Момичета, има ли някоя от вас, на която й се е случвало да канселират процедурата, защото фоликулите са стигнали определен размер (в моя случай 6 броя по 15мм) и са спрели да растат? И ако да, някакво обяснение получили ли сте защо така се получава?

Зависи от конкретния случай, аз винаги имам по един доминантен, но може да има мисля две причини: ако лекарят е решил, че няма да порастнат над 15 мм, понеже, за да имаш овулация трябва да достигне мисля поне един до към 18/ 20 мм (поне на мен лекарят ми каза, че под това на определен ден означава, че няма да се получи овулация), друго е, че ако имаш много фоликули, които могат да се освободят едновременно, това може да е голям риск за бременност с близнаци/ тризнаци. И тук вече си зависи при теб каква е ситуацията.

Общи условия

Активация на акаунт