Предстои ми инсеминация - Тема No 27

  • 35 387
  • 922
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 630
Моята предстои в събота.Тормозим още фоликулите.2 дни ще съм на Менопур 150 , след което Овитрел и стискаме палци 🙏

# 631
  • Мнения: 208
Моята предстои в събота.Тормозим още фоликулите.2 дни ще съм на Менопур 150 , след което Овитрел и стискаме палци 🙏

Здрасти Marbella!!
Но събота няма ли да е вече доста късно,кой ден ще си?
А ще напишеш ли защо след като си расте фоликула го стимулирате с лекарства и инжекции? За какво точно се прави? Ще ми е полезно да разбера малко повече...
ОВИррела само ми е ясен-за да ги спукате...но се чудя по скоро за другите?

# 632
  • Мнения: 1 630
Ами аз по принцип съм с по-късна овулация и тогава ще ми е 21ден.Щом лекарката е преценила , че е подходящо , правим го .Аз съм с поликистоза и без медикаменти в моя случай не достигам до доминантен фоликул.Правила съм още 2 инсета с по два фоликула , отново стимулирани. Този път има 3 доминантни и се надяваме да успеем с тях.Явно съм резистентна към кломифен , изобщо не ми повлия и преминахме към федтимон и менопур , за да не изпуснем месеца.

# 633
  • Мнения: 238
Момичета някоя последно ще прави или е направила този месец?
Аз ако всичко върви по план може би утре следобяд ще я направя!

Моята 3-та инсеминация беше на 11.05 на 3 спукани фоликула на 45часа от Овитрел 😊

# 634
  • Мнения: 208
Момичета някоя последно ще прави или е направила този месец?
Аз ако всичко върви по план може би утре следобяд ще я направя!

Моята 3-та инсеминация беше на 11.05 на 3 спукани фоликула на 45часа от Овитрел 😊

Късмет момичета!!! Ще чакаме след 14 дни да споделите добри новини!!!♥
Ние за жалост изпуснахме днес😥😓! Бях изчислила че ще я правим към края на седмицата и партьора се беше и той така организирал с работата и пътуванията. Но фоликула реши по бързо да ръсте и трябваше днес да инсеминацията, но за жалост мъжа ми не успя да се организира с работата да се освободи и да се върне в София днес!
Само затова ми липсва извънредното положение- че си беше все вкъщи и под ръка 😅!
Така че ако всичко е Ок с овулацията ще пробваме следващия месец!!!🙏🏻🙏🏻🙏🏻

# 635
  • София
  • Мнения: 105
Здравейте момичета Simple Smile ние правим опити от 2 години и 4 месеца, с мъжки фактор сме - 2% морфология. Скоро ви писах, че ми канселираха инсеминацията, заради 6 фоликула, които не растяха добре(имам поликистоза). Еми 4 дни по-късно бях с положителен тест за овулация и на прегледа след още 3 дни се оказа,че всички са се спукали. Преди 2 дни положителен тест и ЧХГ 125, днес 351 Simple Smile На седмото небе съм от щастие и в същото време супер изплашена, защото вече имам 1 мисед зад гърба си в 9-та седмица. Имах завишени НК клетки, вливахме интралипид онзи ден, на фраксипарин съм и натаспин заради тромбофилия и на еутирокс заради Хашимото.. Надявам се този път да е до финал.
Желая успех на всички ви! Чудесата се случват определено Hearts

# 636
  • Мнения: 1 976
Kas_88, честито! Пожелавам ти успешна бременност. И аз съм на терапия за тромбофилия.

# 637
  • Мнения: 208
Здравейте момичета Simple Smile ние правим опити от 2 години и 4 месеца, с мъжки фактор сме - 2% морфология. Скоро ви писах, че ми канселираха инсеминацията, заради 6 фоликула, които не растяха добре(имам поликистоза). Еми 4 дни по-късно бях с положителен тест за овулация и на прегледа след още 3 дни се оказа,че всички са се спукали. Преди 2 дни положителен тест и ЧХГ 125, днес 351 Simple Smile На седмото небе съм от щастие и в същото време супер изплашена, защото вече имам 1 мисед зад гърба си в 9-та седмица. Имах завишени НК клетки, вливахме интралипид онзи ден, на фраксипарин съм и натаспин заради тромбофилия и на еутирокс заради Хашимото.. Надявам се този път да е до финал.
Желая успех на всички ви! Чудесата се случват определено Hearts

Стеахотни новини!!!!ще стискаме много палци всичко да продължи добре!!!!!и ни дръж в течение!!!!!

# 638
  • Мнения: 1 630
Здравейте момичета Simple Smile ние правим опити от 2 години и 4 месеца, с мъжки фактор сме - 2% морфология. Скоро ви писах, че ми канселираха инсеминацията, заради 6 фоликула, които не растяха добре(имам поликистоза). Еми 4 дни по-късно бях с положителен тест за овулация и на прегледа след още 3 дни се оказа,че всички са се спукали. Преди 2 дни положителен тест и ЧХГ 125, днес 351 Simple Smile На седмото небе съм от щастие и в същото време супер изплашена, защото вече имам 1 мисед зад гърба си в 9-та седмица. Имах завишени НК клетки, вливахме интралипид онзи ден, на фраксипарин съм и натаспин заради тромбофилия и на еутирокс заради Хашимото.. Надявам се този път да е до финал.
Желая успех на всички ви! Чудесата се случват определено Hearts

Честито!Лека бременност и до финал!🤰🏼🤱🏼

# 639
  • София
  • Мнения: 105
Много ви благодаря момичета! Желая успех на всички и ще ви държа в течение Hearts

# 640
  • Мнения: 67
Здравейте и от мен. Ако всичко е наред с прегледите,в началото на другия месец ще ми бъде първата инсеминация. Желая от сърце на всички които са в очакване на теста или им предстои скоро такава процедура,да бъдат спокойни и да вярват в успеха. Има много жени успели да забременеят по този начин,така че желая успех на всички.

# 641
  • Мнения: 468
Здравейте!
И аз съм при Савова,като трябва да започна фемара на трети ден.
Имам питане- вчера имах зацапване сутринта и по- късно през деня,днес е същинското течение.кой ден да броя за първи?

# 642
  • Мнения: 109
Здравей Екатерина ! На мен са ми казвали винаги от същинското течение. Дори последния ми цикъл така го брояха. Деня със зацапване( слабо течение) не го включиха. Добре е да питаш все пак Савова как процедира. Успех!

# 643
  • Мнения: 468
Благодаря!
Тя започна да ми обяснява,но аз нахакано я прекъснах-че знам как да броя..направо ще се гръмна от яд каква глупост.
Но помня,че чух силно течение и ако е до или след два часа. Ще броя както ти казваш.

# 644
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 651
За първи ден от МЦ се счита този, на който ти е тръгнало същинското течение при някои особености. Ако това се е случило до 12 ч на обяд, то броиш същия ден за първи. Ако е след 12 ч на обяд, за първи ден се брои следващият. Тоест, ако на мен ми дойде днес до 12 ч, ден първи ви е днес. Ако ми дойде днес след 12 ч на обяд, то за първи ден ще се счита утре. Така се изчисляват и дните, в които трябва да отидеш на преглед или да започнеш стимулация.

Общи условия

Активация на акаунт