Предстои ми инсеминация - Тема No 27

  • 35 657
  • 922
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 439
Аз честно казано не разбирам точно какво ми е състоянието в това отношение, защото на изследването имаше много показатели и не можах да се ориентирам за значението на точната комбинация на моите резултати. Но доколкото разбрах имам предразположеност към тромбофилия. След инсеминациите ми изписват доста неща, даже не са всеки път еднакви. Не ровя да чета и не разпитвам кое точно за какво е, защото най-накрая попаднах на лекар и човек, на когото имам пълно доверия. В сравнение с предишното неспокойство и недоверие и постоянно проверяване дали трябва да се прави точно така, сега поне ежедневието ми е наистина спокойно в това отношение.  Съжалявам, ако подвеждам с неточна информация, поправяйте ме смело.

# 721
  • Мнения: 130
Purple HeartИ аз след 5 сменени лекаря смятам, че вече съм в сигурни ръце. Това е едно от най- важните неща...спокойствието Purple Heart



Аз честно казано не разбирам точно какво ми е състоянието в това отношение, защото на изследването имаше много показатели и не можах да се ориентирам за значението на точната комбинация на моите резултати. Но доколкото разбрах имам предразположеност към тромбофилия. След инсеминациите ми изписват доста неща, даже не са всеки път еднакви. Не ровя да чета и не разпитвам кое точно за какво е, защото най-накрая попаднах на лекар и човек, на когото имам пълно доверия. В сравнение с предишното неспокойство и недоверие и постоянно проверяване дали трябва да се прави точно така, сега поне ежедневието ми е наистина спокойно в това отношение.  Съжалявам, ако подвеждам с неточна информация, поправяйте ме смело.

# 722
  • Мнения: 42
Здравейте ,момичета !
Моля ви за повече информация престой ми цветна снимка на трабите и ако всичко е наред инсиминация в клинака Надежда ако някой знай колко струва горе долу може ли да ми каже ? Благодаря ви предварително 🙂. 
Успех на всичко ☺

# 723
  • Мнения: 48
Здравейте момичета - бъдещи мамчета 😊
Сетих се за нещо смешно от моята инсеминация и исках да ви споделя, за да ви дам кураж.
След процедурата от масата, на която я направиха ме преместиха на легло количка, с което трябваше да ме преместят на друго легло и да лежа 20тина минути. След като стигнахме до леглото "за лежане" сестрите трябваше да ме преместят, не бях много тежка 56кг, а те бяха 2. Та тръгнаха те да ме местят и едната в опита си изобщо да не ме вдига, за да не прецака процедурата, натисна някакво копче на леглото, което ми вдигна главата и краката и буквално ме сгъна на две 😂 всички се притесниха, а и не успяваше да ме върне в легнало положение, само на мен ми стана супер смешно, така сгъната на две, и тогава в главата ми прозвуча " 100% ще е успешна процедурата, колкото повече нелепици се случат, толкова шанса винаги е по-голям"
Така и стана, благодаря на Бог и доктора, а и на милата сестра, която ме "сгъна" 😁
Понякога лошите знаци са добри знаци. Успех на всички и кураж 🍀🤰🐣🎁🙏

# 724
  • Мнения: 6
Здравейте ,момичета !
Моля ви за повече информация престой ми цветна снимка на трабите и ако всичко е наред инсиминация в клинака Надежда ако някой знай колко струва горе долу може ли да ми каже ? Благодаря ви предварително 🙂. 
Успех на всичко ☺

Снимката е около 150-180 лв.Инсеминацията на естествен цикъл е 350 лв. Ако ще правиш инсеминация трябва да си пуснете и двамата няколко изследвания, които са задължителни, за да направят инсеминацията- хепатит В и С, сифилис и спин. Те са с годност 3 месеца, т.е. ще ти вършат работа за няколко пъти( пожелавам ти да не ти се налага да правиш повече от 1 инсеминация). За тези изследвания най-евтино съм намерила, че излизат в Цибалаб (103 лв за двамата), пакет “спокойствие” се води.

# 725
  • Мнения: 1 259
Да си кажа- явно първата инсеминация беше неуспешна Disappointed. 14 дена след нея 2 отрицателни  уринарни теста .  Момичета ,колко дни след като спряхте Кринон-а ви дойде цикълът?

# 726
  • Мнения: 130
Горе главата, не се натъжавай. Аз не съм пила Кринон, на Утрогестан съм. Сега чакам резултат от 2-ра инсеминация до 16-17.07.
Имай надежда и дано скоро имаш положителен резултат Two Hearts

Да си кажа- явно първата инсеминация беше неуспешна Disappointed. 14 дена след нея 2 отрицателни  уринарни теста .  Момичета ,колко дни след като спряхте Кринон-а ви дойде цикълът?

# 727
  • Мнения: 42
Здравейте ,момичета !
Моля ви за повече информация престой ми цветна снимка на трабите и ако всичко е наред инсиминация в клинака Надежда ако някой знай колко струва горе долу може ли да ми каже ? Благодаря ви предварително 🙂. 
Успех на всичко ☺

Снимката е около 150-180 лв.Инсеминацията на естествен цикъл е 350 лв. Ако ще правиш инсеминация трябва да си пуснете и двамата няколко изследвания, които са задължителни, за да направят инсеминацията- хепатит В и С, сифилис и спин. Те са с годност 3 месеца, т.е. ще ти вършат работа за няколко пъти( пожелавам ти да не ти се налага да правиш повече от 1 инсеминация). За тези изследвания най-евтино съм намерила, че излизат в Цибалаб (103 лв за двамата), пакет “спокойствие” се води.


Благодаря ви много пожелавам на всички успех 😘☺

# 728
  • Мнения: 105
Здравейте, момичета! Да се впиша с втора, неуспешна инсеминация. Sad
Извинявам се, че така ни в клин, ни в ръкав се включвам, но нещо тегаво ми се отрази и просто имах нужда да споделя.
Днес, 11-ти ден от инсеминацията- кръвен тест: 0,595 при положителен над 1 IU.
Успех на всички чакащи! Heart

# 729
  • Мнения: 1 704
Здравейте, момичета! Да се впиша с втора, неуспешна инсеминация. Sad
Извинявам се, че така ни в клин, ни в ръкав се включвам, но нещо тегаво ми се отрази и просто имах нужда да споделя.
Днес, 11-ти ден от инсеминацията- кръвен тест: 0,595 при положителен над 1 IU.
Успех на всички чакащи! Heart
Не се отчайвай, аз бях точно като теб , но третата ми беше на късмет.Дори в деня в който си направих кръвния бях убедена , че не е станало отново, а то взе , че чудото се случи и то по две!Пожелавам на всички от сърце , в най-скоро време да се получи , да последва лека бременност и много сладки бебчета!🙏🍀❤

Последна редакция: пт, 10 юли 2020, 21:49 от Marbellaa

# 730
  • Мнения: 130
Момичета и аз пратих втора инсеминация, както съм написала на поста по- горе на 02.07. Днес е 8-ден след процедурата и имам лека температура 37.1 дали има връзка? 😕

# 731
  • Мнения: 1 704
Възможно е и да има , но я мерси всеки ден , за да видиш дали ще се задържи.Аз си мислех , че моята е висока от дуфастона ( мои си предположения) , но се задържа висока.След теста пак продължих да я меря , защото имах болки все едно ще започне цикълът ми и ме беше страх да не спадне.Дано се е получило!Дръж ни в течение!🍀🤗

# 732
  • Мнения: 105
Marbellaa, благодаря ти за куража, който ми вдъхна! ;* Успех ти желая до финал! Така се радвам за теб, двойно щастие. Heart
KateWhite- стискам палчета, хайде да ни зарадваш съвсем скоро с положително тестче!

# 733
  • Мнения: 130
Благодаря Ви, момичета! Със сигурност ще кажа и дано успея да вдъхна надежда и за чакащите.

# 734
  • Мнения: 956
При мен, трета неуспешна инсеминация Disappointed. Много гадно ми стана, но какво да се прави. Момичета, имам чувството, че от Дуфастона ми пада имунитета. Някой забелязал ли е такова нещо?

Общи условия

Активация на акаунт