Предстои ми инсеминация - Тема No 27

  • 35 408
  • 922
  •   1
Отговори
# 810
  • Панагюрище
  • Мнения: 42
Благодаря ти за съветите, но Дуфастона ми е изписан за стимулация, не за лечение така, че не мисля, че съм направила огромна грешка. Инструкциите на лекарката ми /която е в отпуск до 10 август/ бяха след две седмици да си направя тест /тоест днес/ , а аз избързах с един ден само.
Понеделник ще си пусна кръвен и ще я притеснявам тогава, но съм пила и друг път Дуфастон и не искам да си измествам цикъла с още една седмица като си взимам още една опаковка, а по-скоро да си ми дойде горе долу нормално /а не с една седмица закъснение/, за да се подготвя за следващо инсе. Закъснението от Дуфастон го потвърждават изключително много жени, това само заблуждава за евентуална бременност.

Последна редакция: пт, 07 авг 2020, 12:39 от Aneliya Ralenekova

# 811
  • Мнения: 104
Момичета на мен ми дойде цикъла и отидох на преглед за следваща стимулация, но уви малко след предишната ми инсеминацията е тръгнало ново фоликулче от единия яйчник и останало в яйчника - 1 см, сега ще трябва да го чистя с противозачатъчни, на някой случвало ли му се е такова нещо, всички фоликули от стимулацията бяха се спукали и не го очаквах. Този месец пропускаме за съжаление.

# 812
  • Мнения: 105
Здравейте, влизам набързичко да вдъхна кураж на всички, очакващи положителни резултати!
Моята трета инсеминация е успешна! Още ми е като в сън. Днес е 12-ти ден от инсеминацията.
Горе главите и не се отказвайте! Успеха е съвсем близо. Прегръдки!

# 813
  • Мнения: 1 632
Здравейте, влизам набързичко да вдъхна кураж на всички, очакващи положителни резултати!
Моята трета инсеминация е успешна! Още ми е като в сън. Днес е 12-ти ден от инсеминацията.
Горе главите и не се отказвайте! Успеха е съвсем близо. Прегръдки!
Честито!Спокойна бременност и до финал!🤗

# 814
  • Мнения: 105
Marbellaa, благодаря ти, миличка! Хайде, чакам те скоро в клуба на бременните. ;*

Здравейте, влизам набързичко да вдъхна кураж на всички, очакващи положителни резултати!
Моята трета инсеминация е успешна! Още ми е като в сън. Днес е 12-ти ден от инсеминацията.
Горе главите и не се отказвайте! Успеха е съвсем близо. Прегръдки!
Честито!Спокойна бременност и до финал!🤗

# 815
  • Мнения: 1 632
Marbellaa, благодаря ти, миличка! Хайде, чакам те скоро в клуба на бременните. ;*

Здравейте, влизам набързичко да вдъхна кураж на всички, очакващи положителни резултати!
Моята трета инсеминация е успешна! Още ми е като в сън. Днес е 12-ти ден от инсеминацията.
Горе главите и не се отказвайте! Успеха е съвсем близо. Прегръдки!
Честито!Спокойна бременност и до финал!🤗
Ааа, аз съм в този клуб вече влезнах в 4-ти месец даже.Близнаци са на хоризонта 🤗

# 816
  • Мнения: 105
Marbellaa, олееее! Прости на русата ми глава. Ох, мамини мишоченца. Пожелавам ти много лека до финал! Heart
Ще споделиш ли как се движеше ЧХГ? Доки има съмнения, че с този резултат и двата фоликула може би ще бъдат близнаци...
Ох, още не знам къде се намирам. 😁

# 817
  • Мнения: 128
Честитооо и много, много успех. Безпроблемна бременност и прекрасно здраво бебче!
💐

Здравейте, влизам набързичко да вдъхна кураж на всички, очакващи положителни резултати!
Моята трета инсеминация е успешна! Още ми е като в сън. Днес е 12-ти ден от инсеминацията.
Горе главите и не се отказвайте! Успеха е съвсем близо. Прегръдки!

# 818
  • Мнения: 128
А ти как не сподели тази страхотна двойна радост😍 много хубави новини, повдигнахте ми настроението☺ Дано да има още много, много в тази група!

quote author=Marbellaa link=topic=1149774.msg41189452#msg41189452 date=1596884692]
Marbellaa, благодаря ти, миличка! Хайде, чакам те скоро в клуба на бременните. ;*

Здравейте, влизам набързичко да вдъхна кураж на всички, очакващи положителни резултати!
Моята трета инсеминация е успешна! Още ми е като в сън. Днес е 12-ти ден от инсеминацията.
Горе главите и не се отказвайте! Успеха е съвсем близо. Прегръдки!
Честито!Спокойна бременност и до финал!🤗
Ааа, аз съм в този клуб вече влезнах в 4-ти месец даже.Близнаци са на хоризонта 🤗
[/quote]

# 819
  • Мнения: 105
KateWhite, благодаря ти, прекрасна! Heart
Хайде, чакам скоро да се впишеш в "нашия клуб". ;*
 Кой още чакаме да прави тест? Бързо на отчет. Simple Smile))

# 820
  • Мнения: 1 632
KateWhite , споделих някъде по-назад в темата.Явно си пропуснала, но то в началото все едно не можех да повярвам.След години опити , първо мислиш, че сънуваш.Отне ми време да се зарадвам истински.
Пожелавам го на всички , знам , че ще се случи по един или друг начин!🍀🙏🥰

# 821
  • Мнения: 30
Здравейте, момичета, престраших се и аз най-накрая да пиша във форума, защото вече съм много объркана и имам нужда от съвет! Моята история накратко: С мъжа ми правим опити от около две години и половина като октомври 2019 решихме да посетим репродуктивен специалист. Оказа се, че съм с поликистозни яйчници. Не съм пълна, нямам окосмяване, акне, цикълът ми е около 40-50 дни, но го има винаги. Тръбите ми са проходими, спермограмата е добра. Започнахме стимулация на овулацията, която липсваше до момента. Един месец с кломифен и след това четири месеца с летрозол, но без резултат-образувам фоликули, пукат се с овитрел, но бременност няма. Лекарката предлага да започнем инсеминации. Аз обаче се чудя има ли смисъл от тях? Стимулацията не е ли със същите препарати? Дали няма да са загуба на време и средства? Има ли някоя от вас, която е била в подобна ситуация?

# 822
  • Мнения: 128
Здравей,
Ако не сте притиснати от възрастта не мисля, че опитите за инсеминация са напразни. Все пак обработват материала взет от мъжа Ви и скъсяват пътя на сперматозоидите.
Освен това би трябвало да ви назначат някакво лечение за поликистозата.


Здравейте, момичета, престраших се и аз най-накрая да пиша във форума, защото вече съм много объркана и имам нужда от съвет! Моята история накратко: С мъжа ми правим опити от около две години и половина като октомври 2019 решихме да посетим репродуктивен специалист. Оказа се, че съм с поликистозни яйчници. Не съм пълна, нямам окосмяване, акне, цикълът ми е около 40-50 дни, но го има винаги. Тръбите ми са проходими, спермограмата е добра. Започнахме стимулация на овулацията, която липсваше до момента. Един месец с кломифен и след това четири месеца с летрозол, но без резултат-образувам фоликули, пукат се с овитрел, но бременност няма. Лекарката предлага да започнем инсеминации. Аз обаче се чудя има ли смисъл от тях? Стимулацията не е ли със същите препарати? Дали няма да са загуба на време и средства? Има ли някоя от вас, която е била в подобна ситуация?

# 823
  • Мнения: 30
Не се чувствам все още притисната, на 29 съм. А за поликистозата само инофолик комби ми изписаха.
Здравей,
Ако не сте притиснати от възрастта не мисля, че опитите за инсеминация са напразни. Все пак обработват материала взет от мъжа Ви и скъсяват пътя на сперматозоидите.
Освен това би трябвало да ви назначат някакво лечение за поликистозата.


Здравейте, момичета, престраших се и аз най-накрая да пиша във форума, защото вече съм много объркана и имам нужда от съвет! Моята история накратко: С мъжа ми правим опити от около две години и половина като октомври 2019 решихме да посетим репродуктивен специалист. Оказа се, че съм с поликистозни яйчници. Не съм пълна, нямам окосмяване, акне, цикълът ми е около 40-50 дни, но го има винаги. Тръбите ми са проходими, спермограмата е добра. Започнахме стимулация на овулацията, която липсваше до момента. Един месец с кломифен и след това четири месеца с летрозол, но без резултат-образувам фоликули, пукат се с овитрел, но бременност няма. Лекарката предлага да започнем инсеминации. Аз обаче се чудя има ли смисъл от тях? Стимулацията не е ли със същите препарати? Дали няма да са загуба на време и средства? Има ли някоя от вас, която е била в подобна ситуация?

# 824
  • Мнения: 74
Здравейте момичета , чета ви отдавна и най - сетне реших да пиша и аз . Много ми допада как се подкрепяте и си вдъхвате сили и кураж в тази толкова нечестна битка ! Аз съм на 33 години и вече няколко години се борим за нашето бъдещо дете . Оперирах преди година щ.жлеза , която уж беше проблемна и ето на година по - късно отново не се получава ! Няма да разказвам за миналото , а ще почна с настоящето ! В крайна сметка правихме какви ли не изследвания , проходимост на тъби ( проходими , но малко криви) , спермограма ( не отлична , но задоволителна ) и в крайна сметка вече съм с първа инсеминация на 06.08 ! Предстои ми на 20ти тест , но съм адски напрегната , пия Дуфастон , аспирин и фолиева . Усещам постоянно напрежение ниско долу , или аз си внушавам и аз вече не знам . На ясно съм , че може и да не се случи от първа инсеминация , затова и не се надявам особенно .
Моля споделете как изтърпяхте до теста ?
Честито на всички с положителни чертички !

Общи условия

Активация на акаунт