Предстои ми инсеминация - Тема No 27

  • 35 406
  • 922
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 81
Момичета и мойта инсеминация е неуспешна вчера ми дойде и съм много отчаяна а на вас успех.

# 211
  • София
  • Мнения: 307
Момичета и мойта инсеминация е неуспешна вчера ми дойде и съм много отчаяна а на вас успех.
Здравей Костадинка,  съжалявам, всички сме разочаровани, когато има неуспех. Така или иначе доколкото чета процедурата е с доста нисък успех особено при жени над 35, така че явно трябва да се замислим за друг вариант.

# 212
  • Мнения: 81
Незнам но имам чувството че изпускаме момента защото след поставяне на хориомон и до инсето не минават 36 ч а при мен минаха 42 и после искаме да стане нещо точно това обясних на сестрата която ме прегледа за да види да ли се е надул мехура отговора беше лекаря си знае кога и си мисля че бъркаме някъде но незнам къде и се чудя да ли да опитвам още

# 213
  • София
  • Мнения: 307
Незнам но имам чувството че изпускаме момента защото след поставяне на хориомон и до инсето не минават 36 ч а при мен минаха 42 и после искаме да стане нещо точно това обясних на сестрата която ме прегледа за да види да ли се е надул мехура отговора беше лекаря си знае кога и си мисля че бъркаме някъде но незнам къде и се чудя да ли да опитвам още

Да, и аз така мисля. Чудя се още да пробвам ли този месец с последна инсеминация ило да действам с ИКСИ на естествен цикъл.

# 214
  • Мнения: 201
След двете ми неуспешни инсеминации реших, че повече няма да правя. По време и на двете процедури, имах много силно усещане, че нищо няма да стане и си губя времето. Лекарката в Щерев усети това и ме пита защо тогава съм там, но все отнякъде трябва да се тръгне. Сега съм след ин витро и чакам резултата. Неуспехите не трябва да ни отчайват, отчаяни нищо няма да постигнем. Трябва да се върви напред.

# 215
  • Мнения: 81
Zenda пиши повече за това инвитро икси и колко  струва

# 216
  • Мнения: 91
И аз съм след неуспешна втора инсеминация,но продължаваме до 4-ри.Не е лесно,като видиш поредния отрицателен тест,но явно трябва да преминем през това.Успех на всички.

# 217
  • Мнения: 59
Момичета днес бях отново на преглед (12ти ден от МЦ) доминантен фоликул 21мм. ЛХ 18.23 Естрадиол 837.20. Лекарката каза, че вървят много добре и в неделя отивам за преглед и инсе. ако всичко е точно. Каза днес да бия Хориомона съответно сметнах часовете и няколко пъти попитах вечерта може ли тя каза нее бий го до 16:00 ч. До неделя до 8:30ч стават 42 часа, но Изрично и настоятелно каза да го бия днес следобяд. Питах в неделя няма ли да е късно тя каза не тогава ЛХ ще се вдигне достатъчно. Казвам ви го, защото си мисля, че все пак каквото и да пише за тези инжекции за таймиране мисля, че докторите смятат нещата и явно има разлика дали се прави инсе. на спукан или Не спукан фоликул. Стискайте ми палци! Гледам, че доста отрицателни резултати има, но не губете надежда, ще успеем!!! Вярвайте, по Коледа стават чудеса!  🍀😊

# 218
  • София
  • Мнения: 307
Zenda пиши повече за това инвитро икси и колко  струва

ICSI – инжектиране на сперматозоид в цитоплазмата на яйцеклетката. Има и  IMSI метод, да се селектира най-добрият сперматозоид и да се инжектира той.
В моята клиника това са цените:

ICSI процедура стимулиран цикъл   2280.00 лв.
ICSI процедура спонтанен цикъл   810.00 лв.
Това не включва пунцкия и трансфер.

# 219
  • Мнения: X
Момичета и аз да се запиша, днес бях на 3 ти преглед този цикъл и за жалост нямам доминантен... Ще се чака следващия цикъл за второ инсе... Успех на всички!!!

# 220
  • София
  • Мнения: 307
Момичета и аз да се запиша, днес бях на 3 ти преглед този цикъл и за жалост нямам доминантен... Ще се чака следващия цикъл за второ инсе... Успех на всички!!!

А каква беше големината на фоликулите?

# 221
  • Мнения: 81
Eli7 и при мен се получи същото и при 2те инсета и мойте инсе бяха с неуспех мисля че минава много време и овулацията сиотива

# 222
  • Мнения: 59
Eli7 и при мен се получи същото и при 2те инсета и мойте инсе бяха с неуспех мисля че минава много време и овулацията сиотива

Аз имам две неуспешни вече (правим ги на спукан Ф), но в предишен пост бях написала, че въпреки, че бяха минали 42 часа от инжекцията последният път, фоликула беше тамън пред спукване и докторката го натисна за да се спука. Пък и все пак казват, че яйцеклетката е жива до 24ч. след спукване, а сперматозоидите доста повече. Затова мисля, че след като я питах 15 пъти днес за Хориомона и тя беше изчерпателна, трябва да е наясно колко време ще е минало и трябва да знае какво прави. Щем, нещем те са лекарите и трябва да се доверим, до колкото е възможно! 😊 Дано стане! Този път хормоните са се покачили доста повече от предните пъти! 🍀

# 223
  • Мнения: 964
Zenda, a това са цените ако сам се финансира нали? А не по фонд или се бъркам?

# 224
  • София
  • Мнения: 307
Zenda, a това са цените ако сам се финансира нали? А не по фонд или се бъркам?

Да, от ценоразписа на клиниката.

Общи условия

Активация на акаунт