Предстои ми инсеминация - Тема No 27

  • 35 653
  • 922
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 111
Ely Така както са ти изследванията според мен правилно ти е пуснала хориомона днес . ЛХ е почнало да се покачва и естрадиола ти е добър, т.е яйцеклетката вече е зряла и скоро ще ти е пика на ЛХ.  А хориомона ще й помогне да доузрее, той не пука фоликула, а ЛХ повишението.
Дано да се спука най-рано събота късно вечер/ рано сутрин и да я намерят плувците Simple Smile
Пожелавам успех на всичко !

# 226
  • Мнения: 592
Момичета днес бях отново на преглед (12ти ден от МЦ) доминантен фоликул 21мм. ЛХ 18.23 Естрадиол 837.20. Лекарката каза, че вървят много добре и в неделя отивам за преглед и инсе. ако всичко е точно. Каза днес да бия Хориомона съответно сметнах часовете и няколко пъти попитах вечерта може ли тя каза нее бий го до 16:00 ч. До неделя до 8:30ч стават 42 часа, но Изрично и настоятелно каза да го бия днес следобяд. Питах в неделя няма ли да е късно тя каза не тогава ЛХ ще се вдигне достатъчно. Казвам ви го, защото си мисля, че все пак каквото и да пише за тези инжекции за таймиране мисля, че докторите смятат нещата и явно има разлика дали се прави инсе. на спукан или Не спукан фоликул. Стискайте ми палци! Гледам, че доста отрицателни резултати има, но не губете надежда, ще успеем!!! Вярвайте, по Коледа стават чудеса!  🍀😊

Ели, успех! И при мен е сходно положението - днес, 12 ден на МЦ се видя само един доминантен Ф. с размер 22 мм, който бил пред спукване. Бихме към 13 ч. хориомона и утре на обяд ми е инсеминацията.
Мислех, че ще има поне два Ф., тъй като бях стимулирана с фемара, но каквото такова.
Според мен, лекарят съобразява и все пак, рискът да се изпусне Я. е реален, ако минат повече от 36 часа от хориомона. В предните ми инсета Ф. се пукаше някъде след 24 часа и инсеминациите ги назначаваха едва на по-следващия ден след поставянето на инжекцията, и аз смятам, че просто изпускахме момента.

# 227
  • Мнения: X
Аз попринцип съм с доста изявена поликистоза, и след фенестрацията на яйчниците дори и със стимулация с Фемара левия не реагира много, много.
 Доктора каза, че имам над 20 малки фуликула на десен, и около 10 малки на левия и 1 по-голям който в понеделник беше 10 мм и днес също.




Момичета и аз да се запиша, днес бях на 3 ти преглед този цикъл и за жалост нямам доминантен... Ще се чака следващия цикъл за второ инсе... Успех на всички!!!

А каква беше големината на фоликулите?

# 228
  • Мнения: 59
Благодаря на всички! И на вас успех! Ще пиша в неделя да видим какво ще се случи! Ние нямаме шанс да си помагаме и вкъщи, тъй като сме с донорски материал и явно трябва супер късмет и улучване на точното време!

# 229
  • Мнения: 81
Момичета възможно ли е моят неуспех да се дължи на това че тръбите ми са нагънати но проходими не съм правила ЦС а хитротубация вече незнам къде да търся причината

# 230
  • Мнения: 59
Момичета вашите микробиологии как са преди инсетата? Има ли някой с Не перфектни резултати? Септември месец резултат: Лактобацили-изобилие; Левкоцити-липсват; Епителни клетки-малко обаче имаше Candida albicans-малко количество и все пак бяхме направили инсе. Правих лечение 7 дни с Полижинакс и Микомакс. Преди малко излезе от онзи ден резултат и отново Candida-малко количество; Лактобацили-изобилие; Левкоцити-Голямо количество; Епителни клетки-малко. Нямам течение, нямам зачервяване, при прегледите нищо нередно не каза докторката...Писна ми с таз кандида не мога да разбера какво става. Имам изследвания за хламидии, микоплазми, уреаплазми, трихомони и всички са отрицателни..

# 231
  • Мнения: 111
Костадинка Всичко е възможно... това, че са нагънати тръбите не значи,че няма да стане. Важно е самите тръби и ресничките им да извършват нормални движения, за да придвижват яйцеклетката и сперматозоидите. Това обаче няма как да се установи от ЦС или хидротубация...  Бях писала за случай, при който с почти не пропускливи тръби пак е настъпило естествено забременяване ... докторите нямат обяснение особенно когато има нормална пропускливост, а не става..

Ели При мен не са се изолирали патогенни микроорганизми от около година ..  Хубавото при теб е че имаш изобилие лактобацили, при мен са намалени все.. Споделям личен опит как се отървах от гъбички и бактерии, които редувах над 4 годинии!!. Бях опитала какво ли не ..накрая си взех дезинфектант за пране ... използвам го при всяко пране и още на вследващата микробиология се отрази. Предполагам има контаминация през бельо и дрехи... Само предложение .. за мен това беше панцеята + продължих да слагам лактобацили всеки месец ( преди го правих,но пак имаше патогени)

 На мен вече ми идва и чакам прегледа другата седмица Simple Smile

# 232
  • Мнения: 59
Костадинка Всичко е възможно... това, че са нагънати тръбите не значи,че няма да стане. Важно е самите тръби и ресничките им да извършват нормални движения, за да придвижват яйцеклетката и сперматозоидите. Това обаче няма как да се установи от ЦС или хидротубация...  Бях писала за случай, при който с почти не пропускливи тръби пак е настъпило естествено забременяване ... докторите нямат обяснение особенно когато има нормална пропускливост, а не става..

Ели При мен не са се изолирали патогенни микроорганизми от около година ..  Хубавото при теб е че имаш изобилие лактобацили, при мен са намалени все.. Споделям личен опит как се отървах от гъбички и бактерии, които редувах над 4 годинии!!. Бях опитала какво ли не ..накрая си взех дезинфектант за пране ... използвам го при всяко пране и още на вследващата микробиология се отрази. Предполагам има контаминация през бельо и дрехи... Само предложение .. за мен това беше панцеята + продължих да слагам лактобацили всеки месец ( преди го правих,но пак имаше патогени)

 На мен вече ми идва и чакам прегледа другата седмица Simple Smile
Гери, дано този път да стане! Желая ти успех!
А аз от 2/3 години се мъча с тея гъби. Миналата година беше направо ужас...през месец и то с много остри симтоми. Правила съм всякакви изследвания...даже заради тази гъби и безумни резултати в една болница където ме бяха изкарали болна от какво ли не..та стигнах до ендокринолога в Щерев ..и без да искам реших на ММ една Сг. да пусна и видяхме лошият резултат ..та започнахме ходенето по този път до тук. Започнах да си пера бельото на ръка..уж тези прахове и омекотители да не ме дразнят..даже с ММ ползваме презервативи ей така просто да се пазя от всичко (въпреки, че неговата микробио. винаги е била чиста) и пак не спира таз Кандида! Сподели моля те какъв е този дензифектант и как го ползваш! Ако искаш на лично. Simple Smile

Последна редакция: сб, 16 ное 2019, 08:29 от Ely7

# 233
  • София
  • Мнения: 307
Момичета, как сте днес? Как се развиват нещата? Имаше момичета с процедура в събота. Нека споделят как е минало! Успех ан всички!

# 234
  • Мнения: 59
Момичета, как сте днес? Как се развиват нещата? Имаше момичета с процедура в събота. Нека споделят как е минало! Успех ан всички!
Здравейте! Аз бях за неделя, Но отново си имам прекрасни гъби и решихме да не правим инсе, защото ми е притеснено! Няколко месеца нямах, но явно хормоните след инсето спотпомагат отново развитието им! Сега ще ги лекувам.. жалкото е, че хормоните бяха много добре, спука се фоликула аз го усетих ама греда! От 3 години си се влача с тази Кандида, записах се и в няколко други теми и ще ги боря с всичко възможно! Живи и здрави другият месец ще пробваме пак!

# 235
  • София
  • Мнения: 307
Момичета, как сте днес? Как се развиват нещата? Имаше момичета с процедура в събота. Нека споделят как е минало! Успех ан всички!
Здравейте! Аз бях за неделя, Но отново си имам прекрасни гъби и решихме да не правим инсе, защото ми е притеснено! Сега ще ги лекувам.. жалкото е, че хормоните бяха много добре, спука се фоликула аз го осетих ама греда! От 3 години си се влача с тази Кандида, записах се и в няколко други теми и ще ги боря с всичко възможно! Живи и здрави другият месец ще пробваме пак!

Ако ядеш сладко непременно трябва да го спреш поне за месец. Освен това може да пробваш курс за обезпаразитяване. Аз го правя на 8 месеца и си купувам Пара Смарт от iherb. Децата обезпаразитявам с Парахерб на Хербалкан.

# 236
  • Мнения: 59
Zenda бях на Кето режи почти година с ограничение на въглехидрати до минимум и пак ми се появяваха! Ще спра захарта отново, сега съм пак на Полижинакс и Дифлукан и ще чакам някое момиче от темата за гъбите да ми препоръча хубав пробиотик за този случай и започвам прането си с този дензифектант, който ми препоръча geri99.

# 237
  • София
  • Мнения: 307
Zenda бях на Кето режи почти година с ограничение на въглехидрати до минимум и пак ми се появяваха! Ще спра захарта отново, сега съм пак на Полижинакс и Дифлукан и ще чакам някое момиче от темата за гъбите да ми препоръча хубав пробиотик за този случай и започвам прането си с този дензифектант, който ми препоръча geri99.

За пробиотици взимам от ътези:

https://genesisprobiotic.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%B … 1%82%D0%B8%D0%BA/

Не спираме почти целогодишно да ги пием.

# 238
  • Мнения: 111
Zenda бях на Кето режи почти година с ограничение на въглехидрати до минимум и пак ми се появяваха! Ще спра захарта отново, сега съм пак на Полижинакс и Дифлукан и ще чакам някое момиче от темата за гъбите да ми препоръча хубав пробиотик за този случай и започвам прането си с този дензифектант, който ми препоръча geri99.

Ели съжелявам, че не сте направили процедурата, но си е важно и да се преодолеят инфекциите. Пожелавам ти да ги изтрепеш до крак!!
За пробиотик аз пия този https://remedium.bg/vaginal-infections/natural-factors-womens-mu … nrich-60caps.html

# 239
  • Мнения: 59
Zenda бях на Кето режи почти година с ограничение на въглехидрати до минимум и пак ми се появяваха! Ще спра захарта отново, сега съм пак на Полижинакс и Дифлукан и ще чакам някое момиче от темата за гъбите да ми препоръча хубав пробиотик за този случай и започвам прането си с този дензифектант, който ми препоръча geri99.

За пробиотици взимам от ътези:

https://genesisprobiotic.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%B … 1%82%D0%B8%D0%BA/

Не спираме почти целогодишно да ги пием.
Zenda текста на края ме озадачи!?!? Цитирам: GENESIS ProZOObiotic – пробиотична хранителна добавка за домашни любимци – кучета, котки, зайци, хамстери, таралежи, птици и др.

Общи условия

Активация на акаунт