Предстои ми инсеминация - Тема No 27

  • 35 670
  • 922
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 48
На мен от фемарата ми е подранявало, поради по-бързия растеж на фоликулите, съответно по-ранната овулация, а от там подраняващ цикъл,но не ми е закъснявало, а аз я пия от март месец.

# 331
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Овулацията я очаквахме на 21.11 (фоликул 23 мм на 20.11). Така че, като броя дните, всъщност може да се окаже, че не ми закъснява, ако лутеалната фаза ми е 14 дни. При мен зимата цикълът ми е на 25-26 дни и обикновено преди да ми дойде, ми зацапва, а сега няма нищо. Днес ми е 25 ден, нямам никакви сигнали и взех да се притеснявам.

# 332
  • София
  • Мнения: 307
Момичета здравейте. Отдавна не сме писали. Как сте?

# 333
  • Мнения: 111
Blush Да нещо не сме активни. Аз се опитвам сдържано да си чакам коледното чудо.
Бях на преглед и този път имам 2 добри фоликула 17 и 16 мм - единият е отдясно и залагам надежди на него. Лигавицата още трябва да нарастне, заради менопура може би не е набъбнала сериозно още.
До края на седмицата ще е инсеминацията. Може да сме с Ели7 двете мисля, че вървим горе-долу наравно тоя месец.

Зенда при теб какво става ?
Blue angel Имаш ли добри новини ? Видях, че ти закъснява.

# 334
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Geri99, благодаря, че ме мислиш. Ние не направихме процедурата. Аз отново съм с бактерии и ден преди инсето, отложихме. Пих АБ, ходих на контролна МБ, излекувала съм Ешерихията, сега съм с Ентерокок. Няма отърване от тези гадости и това си е. В момента съм в МЦ и като мине, заминавам отново в клиниката да видим какво ще кажат. Писна ми от АБ с нулев резултат. Така съм от година и половина. Септември бяха изчезнали, направихме ЦС, започнахме процедурата и сега пак старата песен.
Гони ме тотално отчаяние, напълнях от добавки и лекарства и все едно и също. В задънена улица съм....

# 335
  • Мнения: 48
Здравейте момичета, аз си чакам прегледа в четвъртък за потвърждаване на бременността. Общо взето съм откачила, защото имам един спонтанен аборт и доста съм притеснена.
Иначе пусках ЧХГ 3 пъти - на 13 ден след процедурата беше 70.36 mIu, на 15ти беше 150.40 mIu, на 19ти беше 818.40 mIu
Това е чакам си с треперещо сърце и се моля.
Успех на всички, желая ви от сърце така чаканото коледно чудо 🍀🐣🎄

# 336
  • Мнения: 111
Минк стискам палци Simple Smile Гледай да се успокояваш и да минимизираш стреса.

Blue не се отчайвай !! Напълно те разбирам и аз бях преди години същатат схема, но и ги редувах с гъбички.
Вземи си хубави пробиотици и вагинални също.
Аз съм ползвала едни глобулки Видермина те са с хлорхексидин, което не е точно антибиотик и понякога действаха. Лекарите лекуват, но трябва въстановяване на баланса. Опитай да намериш своя. Обърни внимание и на дезинфекциране на бельото! Simple Smile

# 337
  • Мнения: 91
Здравейте и от мен,аз търпериво си чакам теста(12.12) от трета инсеминация.Симптоми-никакви,освен леки ПМС и постоянна сънливос и отпадналост,но го отдавам на това,че от02.11 не съм на работа и съм се отпуснала.А и ме боли постоянно глава.Това е от мен късмет на всички.

# 338
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Минк стискам палци Simple Smile Гледай да се успокояваш и да минимизираш стреса.

Blue не се отчайвай !! Напълно те разбирам и аз бях преди години същатат схема, но и ги редувах с гъбички.
Вземи си хубави пробиотици и вагинални също.
Аз съм ползвала едни глобулки Видермина те са с хлорхексидин, което не е точно антибиотик и понякога действаха. Лекарите лекуват, но трябва въстановяване на баланса. Опитай да намериш своя. Обърни внимание и на дезинфекциране на бельото! Simple Smile
Пия, geri99, не съм ги спряла пробиотиците. Слагах и едни гелчета с млечна киселина. Пия и Тройчатка за чистене на дебелото черво от паразити и бактерии. Вагинален пробиотик взех Лактажин. От утре ще го започна, че днес имам все още малко зацапване. Знам, че лекарите лекуват, но всички, при които съм била, предписват АБ и после нищо за възстановяване на микрофлората. А аз усещам, че от АБ ставам по-зле. Едни 3 вида бактерии си ги въртя като на рулетка и каквото се падне. Сега очаквам Стрептокок, той не се е явявал скоро....Сори за черния хумор, но....

# 339
  • Мнения: 1 980
blue.angel, опитвала ли си с гелчета Гинофит? И аз бях като теб много време. Нямах и никакви лактобактерии. В случая това беше основният проблем. Започнах да слагам Гинофит, както и да приемам пробиотик за чревната флора. Не знам кое помогна, но по някое време се изчистих.

# 340
  • Мнения: 111
Дам blue антибиотика тотално разбутва нещата. Може да говориш с лекаря да пробвате само вагинални глобули има доста с ефект против бактерии. Така поне ще можеш да пиеш пробиотик и чревната флора да възстановиш.

# 341
  • София
  • Мнения: 307
И аз чакам да си направя тест на 13.12 след 3тата инсеминация. Нямам надежди и нищо не чувствам.

Декември ще почивам и  от Януари ако въобще се реша ще пробвам едно инвитро преди въобще да се откажа.

Успех на всички!

# 342
  • Мнения: 91
И аз чакам да си направя тест на 13.12 след 3тата инсеминация. Нямам надежди и нищо не чувствам.

Декември ще почивам и  от Януари ако въобще се реша ще пробвам едно инвитро преди въобще да се откажа.

Успех на всички!
Зенда,никакво отказване докато не стане и аз след всеки неуспех съм си го мислила,но.....после силите се връщат.На колко години си и от кога пробвате?

# 343
  • София
  • Мнения: 307
И аз чакам да си направя тест на 13.12 след 3тата инсеминация. Нямам надежди и нищо не чувствам.

Декември ще почивам и  от Януари ако въобще се реша ще пробвам едно инвитро преди въобще да се откажа.

Успех на всички!
Зенда,никакво отказване докато не стане и аз след всеки неуспех съм си го мислила,но.....после силите се връщат.На колко години си и от кога пробвате?

Аз съм на 38. Пробваме вече година след биохимична бременност миналия декември. Имам 2-ма сина на 9 и 11 и много исках да си имаме и трето детенце, но явно се получи някакъв проблем при нас. Направила съм си всякакви изследвания уж нищо. Моят мъж има проблем със спермограмата по Крюгер - 7%. Пием всякакви добавки, но явно и възрастта си окозва своето влияние.

# 344
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Дам blue антибиотика тотално разбутва нещата. Може да говориш с лекаря да пробвате само вагинални глобули има доста с ефект против бактерии. Така поне ще можеш да пиеш пробиотик и чревната флора да възстановиш.
Мерси, geri99, аз това и направих. Взех снощи Лактажин и от тази вечер го започвам, като продължавам да пия пробиотик през устата.
По отношение на дезинфекцията - кърпа за баня ползвам еднократно, след което, заедно с бикините и на ММ боксерките пера на 95 градуса с дезинфектант и на дълга програма. После суша в сушилнята. Същото практикувам и с пижамата. Дънките също пера на високата Т, но на 60 градуса.
С Гинофит съм пробвала, слагах няколко последователни кутии и пак нищо. Затова сега реших направо да започна да слагам вагинално пробиотик. Явно с този през устата нищо не става или е адски бавно. На 37 г. съм почти и нямам време за губене. Ако бях на 27, щях да подходя по друг начин и да се лекувам с алтернативни методи и билки. Но уви....

Общи условия

Активация на акаунт