Предстои ми инсеминация - Тема No 27

  • 35 667
  • 922
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 67
Момичета,
Днес 12 дни след инсе пуснах кръвен тест и резултатът е 9.73 IU/L Мислите ли, че има шанс? В четвъртък ще го повторя да видим, направо ми се е свило сърчицето.
От хориомона са минали 14 дни, би трябвало да се е изчистил.

# 346
  • Мнения: 91
С тъга,болка,яд,мъка и всякакви такива чувства споделям,че моя трети опит приключи ден.Пожелавам  на всички успех в това трудно начинание.

# 347
  • София
  • Мнения: 307
С тъга,болка,яд,мъка и всякакви такива чувства споделям,че моя трети опит приключи ден.Пожелавам  на всички успех в това трудно начинание.

Много неприятно и съжалявам. Много са разочароващи тези резултати, особено като нямаш идея как можеш да си помогнеш.

# 348
  • Мнения: 59
Blush Да нещо не сме активни. Аз се опитвам сдържано да си чакам коледното чудо.
Бях на преглед и този път имам 2 добри фоликула 17 и 16 мм - единият е отдясно и залагам надежди на него. Лигавицата още трябва да нарастне, заради менопура може би не е набъбнала сериозно още.
До края на седмицата ще е инсеминацията. Може да сме с Ели7 двете мисля, че вървим горе-долу наравно тоя месец.

Зенда при теб какво става ?
Blue angel Имаш ли добри новини ? Видях, че ти закъснява.
Здравейте и от мен Simple Smile вчера не писах, защото днес бях на преглед (10ден от МЦ) резултат от стимулацията с Летрозол, в десен яйчник 2 фоликула единият 16мм другият 13мм и в левият един 15 мм. Утре идвам за хормони и ако всичко е наред в петък най-вероятно ще е третото ми инсе. Съжалявам за отрицателните тестове! Не се отказвайте! Стискам палци на всички останали чакащи тестовете си иии успех на тези, които ще прави процедури този месец! Ще стане, вяряам силно! ❤🎁🎅🎄🍀

# 349
  • Мнения: 111
Blush Да нещо не сме активни. Аз се опитвам сдържано да си чакам коледното чудо.
Бях на преглед и този път имам 2 добри фоликула 17 и 16 мм - единият е отдясно и залагам надежди на него. Лигавицата още трябва да нарастне, заради менопура може би не е набъбнала сериозно още.
До края на седмицата ще е инсеминацията. Може да сме с Ели7 двете мисля, че вървим горе-долу наравно тоя месец.

Зенда при теб какво става ?
Blue angel Имаш ли добри новини ? Видях, че ти закъснява.
Здравейте и от мен Simple Smile вчера не писах, защото днес бях на преглед (10ден от МЦ) резултат от стимулацията с Летрозол, в десен яйчник 2 фоликула единият 16мм другият 13мм и в левият един 15 мм. Утре идвам за хормони и ако всичко е наред в петък най-вероятно ще е третото ми инсе. Съжалявам за отрицателните тестове! Не се отказвайте! Стискам палци на всички останали чакащи тестовете си иии успех на тези, които ще прави процедури този месец! Ще стане, вяряам силно! ❤🎁🎅🎄🍀

Браво Ели много добре реагираш на летрозола. 3 фоликула са си супер Simple Smile Успех ! И аз утре съм за хормони .

# 350
  • София
  • Мнения: 307
Момичета,
Днес 12 дни след инсе пуснах кръвен тест и резултатът е 9.73 IU/L Мислите ли, че има шанс? В четвъртък ще го повторя да видим, направо ми се е свило сърчицето.
От хориомона са минали 14 дни, би трябвало да се е изчистил.
Най-вероятно има нещо. В каква доза имахте хориомон? Ако е било 5000 единици мисля, че не може да е от него. Важното е след 2 дни какво ще покаже резултата.

# 351
  • Мнения: 67
Момичета,
Днес 12 дни след инсе пуснах кръвен тест и резултатът е 9.73 IU/L Мислите ли, че има шанс? В четвъртък ще го повторя да видим, направо ми се е свило сърчицето.
От хориомона са минали 14 дни, би трябвало да се е изчистил.
Най-вероятно има нещо. В каква доза имахте хориомон? Ако е било 5000 единици мисля, че не може да е от него. Важното е след 2 дни какво ще покаже резултата.

Хориомона ми беше 10 000, еднократно, преди 14 дни.
Четох, че всеки ден намалявал наполовина и уж към днешна дата трябвало да се е изчистил, но дали ще видим след два дни.

# 352
  • София
  • Мнения: 307
Момичета,
Днес 12 дни след инсе пуснах кръвен тест и резултатът е 9.73 IU/L Мислите ли, че има шанс? В четвъртък ще го повторя да видим, направо ми се е свило сърчицето.
От хориомона са минали 14 дни, би трябвало да се е изчистил.
Най-вероятно има нещо. В каква доза имахте хориомон? Ако е било 5000 единици мисля, че не може да е от него. Важното е след 2 дни какво ще покаже резултата.

Хориомона ми беше 10 000, еднократно, преди 14 дни.
Четох, че всеки ден намалявал наполовина и уж към днешна дата трябвало да се е изчистил, но дали ще видим след два дни.
На мен миналият месец на 11 ден след инсе при сложен хориомон 2 дни предварително тестта ми отчета 5 и след 2 дни намаля. Следната таблиза я има публикувана в зачатие. Колко е вярна не знам:

ден 1 : 5000
ден 2: 2500
ден 3: 1250
ден 4: 625
ден 5: 312
ден 6: 156
ден 7: 78
ден 8: 39
ден 9: 20
ден 10: 10
ден 11: 5
ден 12: 2,5
ден 13: 1
ден 14: 0
Тоест поне 10 дни, за да не го хване Sure Check, който е с чувствителност 25 mlU/ml. А ако са 10000 единици - поне 11 дни.


Важното е да се направи тест в динамика, така че следващия резултат ще ви покаже със сигурност.

Моят тест също е отрицателен . Туко що ми излезна резултата.

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 15:51 от Zenda

# 353
  • Мнения: X
Здравейте момичета, с ММ сме в голяма чуденка.... Та ние сме в МЦ Димитров, имам 1 неуспешно инсе, а миналия месец пропуснахме (нямах доминантни). Поговорихме си и решихме
да пуснем запитване за час в Надежда, защото много мои познати са доволни а и казваха, че се чака много. Утре съм на фоликуметрия в Димитров, и евентуално Инсе в петък. Обаче днес ми звънаха от Надежда, че имат свободни часове още за утре, отказах защото вече имам друг запазен и се разбрахме да ми звъннат след празниците. Та направо на чуденката, в Димитров ми харесват като екип и отношение, обясняват ми подробно, но имам някакво вътрешно усещане, че претупват нещата... След като отидох не ми пуснаха нови изследвания директно ми казаха, че трябва да направя 4 инсета за кандидатствам за инвитро на база направените от различни доктори през последните 3 години. Обаче като  чета на вас ви пускат изследвания хормони, микробиология а на мен не са ми правили в клиниката дори и преди инсето... И направо не знам, хем искам да се махна,  хем не ... Също така искам да питам,  ако реша да се преместя в Надежда, ще ми признаят ли инсето направено в Димитров при евентуално кандидатстване за фонда?

# 354
  • Мнения: 55
Здрвеейте. Може ли да ме приемете при вас. На 26г съм от град Пловдив, мъжа на 31 с добра спермограма, предстой ни този месец инсеминация. Освен спермограмата, имам правена цветна снимка, тръби проходими с леки сраствания около тях, хормони в норма, но понякога се случва да нямам овулация, някоя от вас, която вече е преминала през това, може ли да ми каже как протича. Има ли някакви дни на въздържание на партньора, как протича самия процес и колко време след това се прави тест за бременност? Ще бъдем при доктор Даниел Ставрев в болница Селена.

# 355
  • Мнения: 48
Здравейте момичета, с ММ сме в голяма чуденка.... Та ние сме в МЦ Димитров, имам 1 неуспешно инсе, а миналия месец пропуснахме (нямах доминантни). Поговорихме си и решихме
да пуснем запитване за час в Надежда, защото много мои познати са доволни а и казваха, че се чака много. Утре съм на фоликуметрия в Димитров, и евентуално Инсе в петък. Обаче днес ми звънаха от Надежда, че имат свободни часове още за утре, отказах защото вече имам друг запазен и се разбрахме да ми звъннат след празниците. Та направо на чуденката, в Димитров ми харесват като екип и отношение, обясняват ми подробно, но имам някакво вътрешно усещане, че претупват нещата... След като отидох не ми пуснаха нови изследвания директно ми казаха, че трябва да направя 4 инсета за кандидатствам за инвитро на база направените от различни доктори през последните 3 години. Обаче като  чета на вас ви пускат изследвания хормони, микробиология а на мен не са ми правили в клиниката дори и преди инсето... И направо не знам, хем искам да се махна,  хем не ... Също така искам да питам,  ако реша да се преместя в Надежда, ще ми признаят ли инсето направено в Димитров при евентуално кандидатстване за фонда?
Аз мога да кажа от своя опит за смяната на доктори.
Първият при когото бях след спонтания аборт реши директно, че съм за ин витро, без изследвания, без хормони, хапчета, цветни снимки- нищо! Доктора е от Селена Пловдив. Веднага го смених без никакво колебание.
Втори доктор в друга клиника, чакахме година да се случи по естествен път, с едни опашки чакане по 3 часа и накрая ми вика отивай да правиш секс, без преглед, без нищо.
Накрая ми писна и намерих своя доктор във втората клиника. Внимателен, загрижен, обяснителен, винаги на разположение за моите психични отклонения 😂 като цяло действаме в синхрон.
Смяната на доктор е труден избор, но аз съм на принципа щом ми е минало през ума значи има проблем, ако не друго в доверието, което според мен е достатъчно, за да потърся другаде своите решения.
Успех и дано, при който и да е доктор скоро да стигнеш до желаното 🐣🍀

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 19:07 от Mimk

# 356
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 754
Ех, Zenda, как съжалявам за отрицателния тест.
Elinor, стискам палци, дано видиш поне удвоен резултат в четвъртък.

# 357
  • София
  • Мнения: 43
Mimk стискам палци всичко да е наред. За съжаление аз не мога да се похваля с положителен резултат. На 09. правих сутринта тест, но за съжаление само 1 чертичка. Инсето беше на 26.11. възможно ли е да не ми е отчел теста, защото е рано? Мисля да изчакам още 1-2 дни и да пусна кръвен тест. Би трябвало днес гостенката да ме навести, но за сега няма никакви признаци това да се случи. Моля ви стискате палци да не е верен резултата. Това ми е втора инсе и ако не се е поличило мисля поне този месец да почина, защото и без това ще се падне около коледните празници да правим трета. Мисля си и дали изобщо да пробваме трета или направо инвитро

# 358
  • София
  • Мнения: 307
Момичета, аз туко що си запазих час в друга клиника. да видим там какво ще стане. Досега бях при Владимиров, сега запазих час в Адела.

# 359
  • Мнения: 111
Танче Съжелявам за неуспеха... събирай сили и продължавай.

Благовеста, процесите са описани в сайтовете на репридуктивните клиники.
Ако имаш стимулация ще ти изпишат лекарства и ще те проследят няколко пъти на УЗИ и ще насрочите дата. Разбира сетрябва въздържание 3-5 дни е оптималното. Лекарят ще каже при прегледите кога да се въздържате. След 10-12 дни може да се пуска кръвен, а след 14 уринен тест. Това е успех!

Момичета да питам при вас каква е била концентрацията на сперматозоиди след обработка (т.е. върнатите сперматозоиди) ? ММ според спермограмите има леко занижени някои стойности, но уролога, гениколога и ембриолога казват, че няма проблеми за Инсе сме супер.. ама ме все ме гложди..
Инсето ще е в събота и днес не издържахме и се притеснявам дали до събота ще е достатъчно миналото време  😅

Общи условия

Активация на акаунт