Предстои ми инсеминация - Тема No 27

  • 35 637
  • 922
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2 480
Аз имах подобен случай. На 11 ден фоликула ми беше 15мм, което е малко на база предходните прегледи. На 14 ден отидох на инсе и ми казаха, че няма да правим, защото фоликула изглеждал смачкан. Нямал формата на овулира фоликул. Обяснение не получих, освен не ми харесва овулация ти и ще пробваме със стимулация.

# 616
  • София
  • Мнения: 105
Явно масово не обичат да обясняват Simple Smile ами аз се примирих, че я канселираха, но си взех тестове заовулация и започнах да меря темпаратурата всяка сутрин и в понеделник имах положителен за овулация, а днес ми се и вдигна темпаратурата над 37. Явно все пак някой е пораснал и се е пукнал. По принцип съм и с по-дълъг цикъл и по-късна овулация и винаги напомням, ама не се обръща внимание на това или просто се гледат да се претупат нещата ли и аз не знам..

# 617
  • Мнения: 2 480
Може да е нещо инцидентно, но най-добре лекар да я проследи отново. На следващият цикъл правихме със стимулация и според лекарката всичко беше наред с фоликулите. За жалост без успех.

# 618
  • Мнения: 1 699
Преди дни започнах стимулация за трето инсе.Този път лкарката съобрази , че при предишната въпреки тригера, фоликула ми се спука на 70 час .Сега започнахме стимулация от 5 ден , пък да видим какво ще порасне.

# 619
  • Мнения: 226
Преди дни започнах стимулация за трето инсе.Този път лкарката съобрази , че при предишната въпреки тригера, фоликула ми се спука на 70 час .Сега започнахме стимулация от 5 ден , пък да видим какво ще порасне.
И ние ще пробване отново този месец(ако има овулация)! Аз към 7/8 май ще видя дали е пораснал достатъчно фоликула.
Стискайте палци за мен и Marbella това да е положителният път!!!!!🙏🏻🙏🏻🙏🏻

# 620
  • Мнения: 1 699
На мен кломифена определено не ми действа.Все едно не съм пила стимулация.На 11 ден , един доминантен 12мм. Нелепо 🤦🏼♀.Ще го наблюдаваме , пък дано е късметлийски.🍀

# 621
  • Мнения: 226
На мен кломифена определено не ми действа.Все едно не съм пила стимулация.На 11 ден , един доминантен 12мм. Нелепо 🤦🏼♀.Ще го наблюдаваме , пък дано е късметлийски.🍀

Изчакайте,и аз преди два месеца уж започнах да пия нещо(трябва да проверя какво) и изглеждаше че ХИч не е помогнал и имах само едно малко фоликулче..но на 20 ден(аз съм с по късна овулация) си беше станал 21мм и си се пукна вечерта..!така че следи го и стискаме палци!!!

# 622
  • Мнения: 1 699
На мен кломифена определено не ми действа.Все едно не съм пила стимулация.На 11 ден , един доминантен 12мм. Нелепо 🤦🏼♀.Ще го наблюдаваме , пък дано е късметлийски.🍀

Изчакайте,и аз преди два месеца уж започнах да пия нещо(трябва да проверя какво) и изглеждаше че ХИч не е помогнал и имах само едно малко фоликулче..но на 20 ден(аз съм с по късна овулация) си беше станал 21мм и си се пукна вечерта..!така че следи го и стискаме палци!!!

Ще го проследим, да.Пък дано! Благодаря за позитивното включване!🤗

# 623
  • Мнения: 240
Здравейте, предстои ми 3та инсеминация. Стимулацията беше с кломифен от 3ти ден 2х1. На 11ти ден в ляво 2 фоликула с размери 16.5мм и 14мм, в дясно фоликул - 15мм. Лигавица 5.2мм. Има ли шанс да нарастнат размери дори и по-късно според вас? На предишните инсеминации стимулирани с фемара на 11ти ден фоликулите бяха около 19-20мм, а лигавицата около 8мм. Овулацията настъпваше на 14ти ден.
Имате ли представа какъв е минимума за дебелина на лигавица, за да настъпи имплантация?

# 624
  • Мнения: 910
Според мен фоликулите са ок, ще пораснат, но лигавицата ти е много тънка. Естрофем не ти ли изписаха?

# 625
  • Мнения: 130
Здравейте,

От къде си вземате кломифен?

Аз съм пила, но една приятелка ми даде купени от Гърция в България ми казват, че не се внасят...


[/b]uote author=Atacama link=topic=1149774.msg40694955#msg40694955 date=1588751683]
Здравейте, предстои ми 3та инсеминация. Стимулацията беше с кломифен от 3ти ден 2х1. На 11ти ден в ляво 2 фоликула с размери 16.5мм и 14мм, в дясно фоликул - 15мм. Лигавица 5.2мм. Има ли шанс да нарастнат размери дори и по-късно според вас? На предишните инсеминации стимулирани с фемара на 11ти ден фоликулите бяха около 19-20мм, а лигавицата около 8мм. Овулацията настъпваше на 14ти ден.
Имате ли представа какъв е минимума за дебелина на лигавица, за да настъпи имплантация?
[/quote]

# 626
  • Мнения: 240
Здравейте,

От къде си вземате кломифен?

Аз съм пила, но една приятелка ми даде купени от Гърция в България ми казват, че не се внасят...


[/b]uote author=Atacama link=topic=1149774.msg40694955#msg40694955 date=1588751683]
Здравейте, предстои ми 3та инсеминация. Стимулацията беше с кломифен от 3ти ден 2х1. На 11ти ден в ляво 2 фоликула с размери 16.5мм и 14мм, в дясно фоликул - 15мм. Лигавица 5.2мм. Има ли шанс да нарастнат размери дори и по-късно според вас? На предишните инсеминации стимулирани с фемара на 11ти ден фоликулите бяха около 19-20мм, а лигавицата около 8мм. Овулацията настъпваше на 14ти ден.
Имате ли представа какъв е минимума за дебелина на лигавица, за да настъпи имплантация?
[/quote]
И на мен ми дадоха гръцки 😊

# 627
  • София
  • Мнения: 3 412
Продава се в аптеките на репродуктивните клиники

# 628
  • Мнения: 1 699
Момичета , след като не реагирах на стимулацията с кломифен , от днес за 4 дни съм на инжекции Фестимом 75.Някоя от вас ползвала ли ги е и инаше ли резултат?

# 629
  • Мнения: 226
Момичета някоя последно ще прави или е направила този месец?
Аз ако всичко върви по план може би утре следобяд ще я направя!

Общи условия

Активация на акаунт