90 - дневна диета - тема 370

  • 44 143
  • 752
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 445
В плодовия са разрешени до 5 хранения, като интервалът между тях трябва да е най- малко 2 часа.

# 421
  • Мнения: 18
Здравейтееее! Стартирам диетата от утре 30.08 и се включвам във вашата темаа. Успех на всички! Two Hearts

# 422
  • София
  • Мнения: 3 098
Здравейте. Моят втори месец измина с мноого нарушения, най-голямото от които беше около 1 седмица ядене на корем на една почивка. За жалост от него върнах 1 килограм. А като се има предвид, че и втория месец е неблагодатен и не се отслабва много.. Та, с плюса и после минуса съм общо - 3 кг. този месец. Сега съм 94 кг., започнах 104 кг. Някои хора забелязват и ме хвалят, други не. Аз се чувствам чудесно! Разбира се имам още около 20 кг. за сваляне, за да изглеждам добре, но нека не летим в облаците. Продължавам си до края, още 1 месец, и се надявам да сваля под 90 кг. Simple Smile Успех на всички и внимавайте с прегрешенията!

# 423
  • Мнения: 2 854
Правила съм режима 2 пъти, сега 3ти и наистина нито ядях хляб на обяд, нито плод следобяд.
И аз планирам да започна режима втори път. Правих го преди 6 години, свалих много килограми, но постепенно ги върнах почти всичките. И при вас ли така се получи?

Ще стартирам от утре 😀

Пожелавам успех на всички и дано сме по-активни в темата.

# 424
  • Мнения: 2 854
Ден 1
Закуска - кафе и малини
Обяд - 3 кюфтета и зелева салата
Вечеря - шопска салата + парче сирете

Успешен ден!

# 425
  • София
  • Мнения: 3 098
Правила съм режима 2 пъти, сега 3ти и наистина нито ядях хляб на обяд, нито плод следобяд.
И аз планирам да започна режима втори път. Правих го преди 6 години, свалих много килограми, но постепенно ги върнах почти всичките. И при вас ли така се получи?
Аз го правих 2014г., явно заедно сме отслабнали. След това едно лято бях в чужбина и върнах 10 кг. После вече постепенно си се качиха, защото си хапвам доста често. Но не се харесвам как изглеждам и затова сега пак го карам.

# 426
  • Мнения: 138
Здравейте , не мога да намеря информация за нахута. Дали може да се яде в ден скорбяла?

# 427
  • Мнения: 445
Нахута е за ден варива/скорбяла.

# 428
  • Мнения: 8
Здравейте! От години ви следя и съм запозната с режима. Започвам и аз мотивирана. Днес ще ми е вторият ден -
на варива. Измерих се със сантиметъра, както и на кантара. Започвам с 62-63кг. Първоначалната ми цел е да сваля 5кг. След това ще си поставя следваща крайна цел. Надявам се, че ще успея! Пожелавам успех и на вас и много воля!

# 429
  • Мнения: 8
Здравейте отново. Отчита се, днес ми е 8-ми ден и ще съм на плодове. Купих си тъкмо електронен кантар, за да следя изкъсо теглото си и кантарът показва 60,900кг., което значи, че имам напредък, дори това да е изгубена вода. Живи и здрави, ако продължавам така и не се издъня, ще напиша отново какво се случва след седмица.
Пожелавам успех на всички!

# 430
  • София
  • Мнения: 3 098
Успех, poshgirl

# 431
  • Мнения: 475
Добра идея ли е момче на 18 г. да спазва режима? Физическата му активност е средна - ходи през ден на фитнес за по час, понякога (ученик е още) работи в една фирма от типа кърти, носи Simple Smile Като килограми не гони конкретни цифри, иска да махне едни паласки и да не му расте шкембето. Та?

# 432
  • Мнения: 445
separate, малко са протеините в тази диета за 18г младеж, пък и спортува. По- добра идея е да се храни по правилата на режим почивка, задължително едно хранене дневно протеини.
За корема- спорта ще оправи нещата.

# 433
  • Мнения: 312
separate тази диета е подходяща за всеки искащ да свали килограми, защото няма брутални лишения и ограничения, както в доста други режими, пък дава добри резултати. Обаче ако младежа иска да прави мускули, протеина със сигурност ще му е малко.
А за корема и паласките и аз дълго време мислех че със спорт се оправят, но горчивия опит при мен е че точно те само с хранителен режим се свалят, но пък при мъжете и особенно по-младите резултатите са доста по-бързи отколкото при дамите.

# 434
  • Мнения: 1
добар вечер,

аз сам на 34 ден. след водниа не сам свалила ништо ... Disappointed
и не свалям нито един килограм Frowning1
а имам много за сваля
какво да правя

Общи условия

Активация на акаунт