Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 окт. 2019, 10:22 ч.

90 - дневна диета - тема 370

• 1 755
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
Стефи, аз днес на обяд съм на огретен с карфиол. В него има сирене, кашкавал, прясно мляко и яйце. Знам, че не е хубаво да се смесват млечни и яйца, но все пак малък компромис в белтъчния ден.
А за вечеря риба със салата.

# 61
  • с трима мъже :)
Хора, тук съм Simple Smile
Жива съм, оцелях ... след няколко рожденни дни, но отново съм на линия, днес съм с лунния. Утре следобяд ще карам плодове и после ще си пиша с вас менюта и ще черпя идея от вашите менюта.

Да ви споделя... бях свалила много за първата седмица, както знаете, след това имах цяла седмица рожденни дни - пих, ядох и почти не съм качила. Супер е диетата. Отново съм във вашите редици и ще съм тук, до победата Simple Smile

И една гадна новина... понеже се зарекох да включа турбото (спорт) - паднах и се пребих...цялото тяло напред, на земята - натъртих се абсолютно по всички кокаляци и стави, но капачките на краката са ми много зле. Това, че съм синя и лилава не го коментирам, но не мога да ходя. А аз да спортувам съм се зарекла. Та ще видя как ще я карам. Но съм с вас!!! На диета, дами Simple Smile

# 62
Гала, не го мисли сега спорта. Важното е ти да се оправиш и се благодари, че не си се потрошила, защото аз тази година след уж никакъв инцидент се потроших здравата и цяло лято едва ходех. Така, че спорта ще почака.
Аз днес съм на плодове. Преди малко хапнах грозде. Нося си и ябълка, и домат.
Снощи правих лазаня за въглехидратния ден. Ами гледам да има разнообразие.
Пожелавам ви успешен ден, прекрасна седмица и много минуси в килограмите!

# 63
  • София
Добро утро!!!  bouquet

Да почерпя с едно кафе, за сутрешно разсънване!

Как сте? Аз останах с печатление, че съм писала последна и чакам нов пост, за да се разпиша, а то се оказа, че съм се объркала.  ooooh!

Гала, бързо възстановяване и от мен!   Hug Случката с падането звучи много травмиращо!

Кателинка, как върви отслабването?  Peace

Вчера ми беше поредният плодов ден и се движа в диапазаона 61-62кг. Не мърдам особено с килограмите, но не се отказвам. Всички казват, че изглеждам коренно променена, а всъщност съм свалила 5кг. Все още не мога да се организирам да започна да спортувам, а и от понеденик започвам нова работа, та незнам как ще ми се случат нещата, но съм твърдо решена да се организирам.

Пожелавам ви прекрасен, слънчев и минусов ден!  bouquet

# 64
Здравейте!
Аз си карам диетата по план. Вчера съм се хранила само с това, което е позволено за деня. Бях на белтъчини, но малко прекалих с количеството, защото ядох три пъти. Имахме служебно празненство и там, макар че хапнах кашкавал със сирене и домати, все пак беше едно междинно хранене между обяда и вечерята.
Стефи,  благодаря ти че ме мислиш Heart Килограмите мръднаха леко надолу, но след вчерашното преяждане не знам какъв ще е резултата. Иначе и моите близки ми казват че видимо съм отслабнала, въпреки че и при мен свалените килограмите не са чак толкова много.
 Пожелавам ви успешен ден и много минуси в килограми!

# 65
  • София
Добро утро!  bouquet

katelinka, понеже и аз съм била в подобни ситуации, ти предлагам (ако можеш) да хапнеш само салата. Мисля, че всички прегрешаваме от време на време, важното е да не се отказваме. Naughty Стискам палци, да не се е отразило хапването в повече.  Hug

Пожелавам ви прекрасен ден, с много минуси!  Peace

# 66
Здравейте!
Днес съм на плодове. Не съм се мерила тези дни. Утре ще видя как са нещата. Днес на зеленчуковия пазар се натоварих с доста багаж и тежейки ми си мислех "дааа, а аз всеки ден си ги мъкна върху мен всичките тези килограми в повече"
И така продължаваме Simple Smile
Успехи на всички ви!

# 67
Привет!
Записвам се при вас с надежда, че ще успея да свикна с режима и ще имам добри резултати🙂

# 68
Добро утро!
Катерина добре дошла. Ако имаш правилната психологическа настройка, то режимът не е труден и показва добри резултати. Желая ти успех!
Аз днес съм на плодове. След белтъчния ден, прескочих бобовия ден (така се случи) и затова днес ще съм на райски ябълки. Това имам като плод у дома, а и те са сладички и засищат.
Къде се изгубихте Стефи, Гала?
Желая успешен ден на всички!

# 69
  • София
katelinka, тук съм .... хванала съм се на хорото ... ама два дена нещо не танцувам в ритъм ...  ooooh! Whistling Tired Та да се оплача, че събота и неделя се омазах яко и днес замених бобовия ден с плодов, за да вляза в ритъм. Та днес ям само ябълки и 40г орехи.
Утре съм на въглехидрати. Много ме е яд, защото утре и вдругиден ще съм на обучение и ще има количества сладкиши по масите, но съм решила да устоя! Дано да има и плодове, за да е по-поносимо.  Praynig
Мисля да ям някакви бисквити утре, че сигурно ще има пица за обяд, но ще го реша в движение. Вечерта ще хапна едно парче торта.  Peace

Привет, Екатерина! Режимът не е никак тежък, както е споменала katelinkа. Свиква се. Но, както съм споменала, има дни на изкушения и тогава (поне при мен) е комично-трагично.  hahaha Crossing Arms

Пожелавам ви много минуси и добро настроение!  bouquet (и благодаря, че ме търпите да се оплаквам)  Heart Eyes

# 70
Благодаря за топлото посрещане,момичета bouquet

# 71
  • София
И аз ви чета, но ме е срам да пиша. 😉 миналата седмица голямото ми дете имаше рожден ден и ... торта, празнуване с приятели, с баби и дядовци и стана ... Днес съм режимна обаче - готвих постен грах
Утре ще дояждам втората торта 🤣
Страх ме е да се премеря

Общи условия

Активация на акаунт