Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 окт. 2019, 10:22 ч.

90 - дневна диета - тема 370

• 3 094
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
Вчера беше първият ми плодов ден и мина по-добре от очаквано, тъй като почти не изпитвах глад. Ядох пекана тиква, един банан, ябълка и за вечеря салата от моркови с лимонов сок. От предната вечер си накиснах 100г бадеми и така станаха много по-вкусни и повече като обем. Според мен и половината количество щеше да ми е достатъчно, но послушно си ги изядох - нали се полагат. Малкото кърмаче не се оплака от липса на мляко.

Днес съм на протеини:
Закуска - половин банан, две ябълки, мандарина (не планувах толкова много хранения, но малкия се събуди още в 6 сутринта)
Обяд - 3 яйца на очи, гуакамоле, салата и хляб
Вечеря - сигурно ще е нещо със сирене, тъй като нямам повече яйца

След първата четворка съм свалила само 100г. Според мен е защото първите дни хапвах повече от разрешените грамажи тъй като постоянно изпитвах глад. Предполагам скоро апетитът ми ще се регулира и ще вляза в ритъм. Целта ми е 10 килограма.

# 106
Здравейте!
Аз не пиша, защото си карам по план и килограмите ту спадат, ту се връщат, после застой и пак така и пак така...
Но продължавам, вече започнах третия месец. Дори правих и воден ден, за първи път от толкова години. 
Днес съм на белтъчини:
Обяд риба на фурна с гарнитура кисело зеле с малко риба в него.
За вечеря мисля да е пак риба с някаква гарнитура.
Flopsy, това, че си свалила само 100 гр. не е проблем. В един момент килограмите ще започнат да падат. А и все пак кърмиш, организмът ти си има естествена защита и не си дава току тъй килограмите Simple Smile
Къде сте другите, защо не пишете, да не сте се отказали? Или омазали?!?!? Wink
Успешен ден!

# 107
Здравейте. Диетата при мен върви повече от добре. За 13 дни съм свалила 4 килограма. До желаното тегло ми остават още само 3-4 килограма. 🙂

# 108
.
Здравейте. Диетата при мен върви повече от добре. За 13 дни съм свалила 4 килограма. До желаното тегло ми остават още само 3-4 килограма. 🙂
Чудесно, резултатът ти е наистина много добър. Първият път винаги се сваля много. След това организма свиква по някакъв начин и свалянето се забавя. Но моят съвет е дори да достигнеш желаните килограми не прекъсвай на половината диетата Изкарай си я докрай.
Аз днес съм на белтъчини.
за обяд и за вечеря ще хапвам риба с гарнитура за обяд печен карфиол , а за вечеря някаква салата.
Желая ви успешен ден и много  минуси в килограмите!

# 109
Аз закотвих на едни кг и 10 дни не мърдам,но бях в цикъл и там смесих храните, с една дума о.ках работата. Но и аз имам да свалям малко, това още повече затруднява свалянето.
Не бих могла да изкарам 3 месеца на режима, решила съм месец да съм стриктна.

# 110
Браво Диди и Митко за свалените килограми.
Аз също съм в застой, но вината си е моя. Имахме гости и правих един хляб и торта... уж малко щях да си пробвам. А то какво стана.

Общи условия

Активация на акаунт