90 - дневна диета - тема 370

  • 44 124
  • 752
  •   1
Отговори
# 405
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 752
Успешно мина и вторият воден ден вчера - 5 кг от началото, от които - 1 кг за втория цикъл. Доволна съм. Надявам се на още 3-4 до края. Bowtie

# 406
  • Мнения: 96
Мили слабеещи дами, днес се присъединявам  с радост към вас. Сутринта хапнах две ябълки, на обяд три кюфтета със салата, и пия мноооого вода, но от половин час съм освирепяла за храна. Може ли да се хапва плод между храниненията или не? Как се борите с глада и апетита? Благодаря предварително!

# 407
  • София
  • Мнения: 856
Ira, успех ти желая
НяМА междинни хапвания. Глад точно след 2-3 дни няма да чувстваш-гарантирам ти 😁

# 408
  • София
  • Мнения: 3 098
ДА, може!!! Следобедна закуска плод може, но трябва да има 3 часа от обяда и още толкова до вечерята. Например, ако си обядвала в 13:00ч. и хапнеш плод в 16:00ч., вечеряш след 19:00ч. Simple Smile Хубаво е да хапваш по 1 филия черен хляб с обяда, за да се засищаш повече и по-голямо количество салата.

# 409
  • София
  • Мнения: 856
Магси, не искам да влизам в ненужни спорове, но това за следобедната закуска къде го чете. Аз не се правя На експерт, но никъде не съм го срещала като инфо. Плод до обяд , един вид.
Моля и другите момичета да се включат с мнение, за да няма подвеждане
Хубав ден ☀

# 410
  • София
  • Мнения: 3 098
Няма нужда от спорове. 🙂 Има група във фейсбук.

# 411
  • Мнения: 445
Няма следобедна закуска плод, независимо колко часа са минали от последното хранене. Изключение е четвъртия ден- плодов.
Това е според книгата.
Всеки за себе си е свободен да прави режимът както на него му харесва. Но така се нарушава въглехидратната ротация.
В 2 групи съм във ФБ. Нито едната не подържа това.

# 412
  • Мнения: 704
Здравейте. Две седмици-4 килограма. Дни съм на плод и съм гладна. Изядох 2 чепки грозде и 1/2 кисела праскова и мисля само едни вредни храни. Не съм гладна просто ми се яде нещо вкусно

# 413
  • София
  • Мнения: 3 098
Правила съм режима 2 пъти, сега 3ти и наистина нито ядях хляб на обяд, нито плод следобяд. Но тогава следях само темата тук и нямаше такива правила. Прочетох го в някоя от групите. Но нека не подвеждам никой. Четете и спазвайте стриктно. Simple Smile Успех!

Последна редакция: вт, 18 авг 2020, 10:31 от Магси

# 414
  • Мнения: 149
Днес ми е послед ден от режима,свалени 10кг след втора бременост.От утре съм  режим почивка.
В този режим няма междинни закуски,само закуска - плод , обяд и вечеря.

# 415
  • Мнения: 476
Привет, хора.Извинете , ако отговорът ми вече го има някъде, нямам време да чета всички коментари, но понеже навсякъде за тази диета чета само кой ден какви храни да се ядат искам да ви питам, няма ли нещо написани определени часове по нея?Няма ли някакви правила включени в нея колко пъти на ден да се яде и т.н.?

# 416
  • София
  • Мнения: 3 098
Има. Прочетете първи пост на тази тема.

# 417
  • София
  • Мнения: 68
Пак съм аз😁
Вчера въглехидратен:
З: 2 банана
О: зелена салата с краставици и домат+ 80гр лаваш
В: салата зеле с моркови+ 40 гр лаваш+ шоколад LZ+ чаша вино розе ( прекалих малко с вечерята )

Днес ще съм на банани, пъпеш и лешници🤗

# 418
  • Мнения: 138
Здравейте, в плодовия ден колко пъти на ден се храните.? Пак ли три? Или може и повече, предвид, че се препоръчва два часа интервал между храненията.
Аз съм 12 ден днес от режима и съм минус малко повече от три килограма. Надявам се да издържа до края.Simple Smile

# 419
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 752
Аз и в плодовия ден се храня 3 пъти.

Общи условия

Активация на акаунт