90 - дневна диета - тема 370

  • 44 090
  • 752
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 495
Мери, че 2 кг за 12 дни е супер!!!

Папурче, при мен зависи. Последният плодов не бях почти гладна, но като цяло ям когато ми се яде.
В ден витамини на мен ми е трудна вечерта основно. За това си взех в Кауфланд има бадеми с черупки, да се занимавам да си ги беля. Хем бавно ги ядеш, хем си е занимавка и отвлича вниманието.
Бяхме на гости и единствено се изкуших с малко кола. То нямаше и какво много изкушаващо де, моята приятелка ме пита на какъв ден съм и беше сготвила риба на фурна със свежа салата. Но все пак си дадох половината парче на мъжа ми, не че не можех да го изям,но реших да пазя поведение Joy

Мимси, аз в началото го смятах за голяма тъпотия тоя ориз обаче сега наистина ми харесва.

# 541
  • Берлин
  • Мнения: 4 475
Аз ползвам много често карфиолен ориз-замествам ориза в пълнени чушки и подобни, блат за пица също, добри варианти има

# 542
  • Варна
  • Мнения: 152
Папурче по правилата на режима плодовете се ядат през 2 часа без да се смесват на едно хранене. За деня може са са разнообразни,но на 1 хранене от 1 вид 😊
Убедихте ме да го пробвам тоя ориз.Аз карфиол обичам само на туршия и паниран и за това все не се наканвам.
Утре предстои плодов ден и съм се заредила с банани,портокали и ябълки. Имам орехи,бадеми и лешници ама няма да имам време да чупя покрай бебчо.Мъжо като се върне от работа ще го накарам.Днес хич не се сетих за това.
За плодов ден е много вкусно да си опечете ябълка нарязана на кубчета с ванилия и канела,за около 10-15 минутки на загрята фурна колкото да си пусне сладкото,но да остане леко хрупкава,може и орехи да сложите.
Може и компот да си направите,завирате вода и слагате нарязани ябълки и после хем хапвате плода,хем и водичката е вкусна,не е като гола минерална,а и няма захар като в компотите 😂 Тези рецепти ги научих покрай предното пазене на режима,защото от много сурови плодове си бях докарала зверски болки в корема и за малко да се откажа,но една девойка ми даде тези варианти и ме спаси.

# 543
  • Мнения: 2 495
Мимси, папурче пита за плодов ден. Тогава могат да се смесват плодовете, могат да се правят и салати, може да се слагат семена и ядки, само трябва да в без сол и мазнина. Но може да се пасира авокадо с лимон и става дресинг за салата примерно.

# 544
  • Берлин
  • Мнения: 4 475
Дух, това ми убягваше за плодовия. Имам книгата + разпечатки на рецепти и най-различни трикове. Дано през уикенда успея да изровя класьора, че съм зарината с бумаги.
Сложих си за работа 3 мандарини, 3 сливи и 2 круши. Което ме подсеща и да закуся. Спорен ден

# 545
  • Мнения: 2 495
Цяла нощ съм сънувала шоколадови торти хахай и знаете ли каква ми беше мисълта първата... Ще си направя фурми с како... Хаха не ще ям греховна вечеря утре, а ще си направя фурми с како Joy

# 546
  • Мнения: 5 637
Какво е греховна вечеря?

# 547
  • Варна
  • Мнения: 152
Какво е греховна вечеря?
Вечерята във въглехидратен ден 😁 Среща се под името греховна вечеря или сладка. Тогава ядеш каквото сладко ти се иска стига да е до 200 грама. Единствено не може кремчета,мляко с ориз и такива твърде млечни десерти.
Духче аз разбрала недоразбрала се обаждам 😂

# 548
  • Мнения: 3
mimsito_86 и Vesito, чудесни постижения!
Дух, много добри предложения. Фалшивият ориз ми допадна.

Ден 2 (вчера)

Закуска: 3 мандарини
Обяд: Червен боб със салата зеле и моркови
Вечеря: Същото наполовина

Ден 3 (днес)

Закуска: 3 мандарини и кафе
Обяд: Спагети с доматен сос
Вечеря: Бисквитена торта и ред черен шоколад

Хубав ден на всички! Simple Smile

# 549
  • Мнения: 379
Минавам на отчет сшед плодовия, -700гр. 😇 Днес съм сложила скумрия и марулка. Хубав ден на всички.

# 550
  • Мнения: 5 637
Аз си мислех, че греховна е, когато сгафиш.
На мен вече ми се случи и вчерашния втори плодов завърши със смесно хранене. Обмислям вариант плодов да е само през деня ,а вечер белтъчен. Как мислите? Иначе редовно ще се дъня.
Днес
З. Смути от боровинки и малини
О. Чушки с извара и лютеница
В. Ще е телешко с праз и гъби.

# 551
  • Мнения: 215
Аз за да издържа на плодовия, ако съм мн гладна, за врчеря ям салата каквато обичам, което обикновено включва някакво сирене. Или си пека карфиол на фурна или ядки. Или плодова салата с кокосови старготини. Но гледам да не прегрешавам много, че след този ден свалям най-много.
Днес ми е 14 ден -1.400кг. Доволна съм, целта ми е около 5кг и като ги сваля мисля да мина в режим почивка.
З- киви
О- содена питка+домати
В- май пак ще бъде питка с домати

# 552
  • Мнения: 2 495
Аз си мислех, че греховна е, когато сгафиш.
На мен вече ми се случи и вчерашния втори плодов завърши със смесно хранене. Обмислям вариант плодов да е само през деня ,а вечер белтъчен. Как мислите? Иначе редовно ще се дъня.
Днес
З. Смути от боровинки и малини
О. Чушки с извара и лютеница
В. Ще е телешко с праз и гъби.
Ще се дъниш ако не си го наложиш. И на мен ми беше трудно, докато не помислих, че това е най хубавият ден, най много отслабвам и действа най добре на тялото ми

# 553
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Днес съм си на 63.6 кг, след плодов нищо надолу, обаче съм си лекичка и ми е добре.

Днес:
- кафе и няколко фурми
- пуешко със салата, малко хляб, въпреки че направо толкова сухо ми дойде чееее
- пак ще е пуешко със салата, без хляба

За утре съм накиснала едно бобче Simple Smile

# 554
  • Варна
  • Мнения: 152
Здравейте момичета,не искам никой да се обижда,но не се сдържах. Няма такова нещо като няма да издържа,всеки път ще правя гаф,мога ли това да заменя или онова....Стига човек наистина да иска да се промени за по-добро,за здраве и да изглежда и чувства добре няма не мога,вече отива на лакомия.
Режима е един и заменки и промени в него няма . Ако на някой му е толкова трудно да не го пази и да си яде каквото иска. Не знам за по-либерален режи  от този с толкова храна и всичко разрешено,ако на този режим не може човек наистина не знам...
И да и аз съм гладна,плодов ден ми е и аз искам пържолка с винце,но няма! Има кога да ги ям и съм ги ялааа ли яла,за да надебелея все пак.Повече искам да съм здрава и да изглеждам и да се чувствам добре.
Буквално не разбирам такива хора,които само мрънкат,че са дебели и не могат да си наложат няколко месеца да се поограничат(не да гладуват) и само се чудят какви заменки да си измислят и да залъгват сами себе си,че правят нещо,а всъщност пак търсят начин да се тъпчат. Понякога това е болестно състояние.
В живота няма нищо лесно....
Отново повтарям не искам никой да ми се сърди,а по-скоро да се замислите...

Общи условия

Активация на акаунт