iRobot – за повече свободно време, без досадни домакински задължения

  • 23 329
  • 978
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 289
Много искам такъв робот и тайничко се надявам Дядо коледа да ми донесе:)
Да имам изряден дом, каквито и трикове да използвам не ми се получава.

# 916
  • София
  • Мнения: 184
Започвам с най-належащото, но винаги има какво да се върши. Мога да чистя/подреждам само когато бебчето е спокойно, или спи, затова използвам, когато мъжът ми си е вкъщи той да се грижи за бебчето, а аз да свърша нещо.

# 917
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Триковете ми са да не оставям да се натрупва домакинска работа никога и никаква. Ползвам си помощниците винаги, в това число слагам и децата, и ММ, които си имат своите домакински задължения.

# 918
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Някак успявам. Сигурно защото съм организиран човек! 😊

# 919
  • Мнения: 651
1. Бихте ли искали да имате iRobot у дома и смятате ли, че ще улесни ежедневието ви?
Да, много искам. Ще го улесни и ми даде възможност да свърша повече работа за по-малко време.

2. Как успявате да разпределите времето си при всички задължения? Имате ли свои трикове?
Не оставям работата за следващия ден. Първо правя най-омразната ми или трудоемка работа.

# 920
  • Мнения: 1 260
Гледам да си разпределям домашните задачи и използвам електрическите уреди за да си облекчавам работата като : пералня ,съдомиялна ,прахосмукачка и т.н.

# 921
  • Мнения: 2 112
Подреждам задачите си приоритетно и ако мога да свърша две-три неща едновременно и бързо е супер.

# 922
  • Мнения: 684
В момента съм с новородено успявам да почистя когато бебо спи

# 923
  • Мнения: 346
Нямам никакви трикове. Постоянно търча да върша нещо.

# 924
  • Мнения: 1 622
Да, мисля, че ще ми спести време.
Разделям задълженията по малко и през седмицата, не правя всичко в един ден.

# 925
  • Мнения: 1 041
1. Бихте ли искали да имате iRobot у дома и смятате ли, че ще улесни ежедневието ви?.
Имам iRobot по-стар модел, но бих искала да имам такъв, който се управлява чрез Алекса и не е хаотичен. Мисля също, че един робот Брава също ще ми спести ценно време.
2. Как успявате да разпределите времето си при всички задължения? Имате ли свои трикове?
Триковете се състоят първо в определяне на приоритетите, а после в добра организация и съчетаване на задължения, които могат да се изпълняват едновременно.

# 926
  • Мнения: 294
Моят трик е да делегирам задачи.
Много готино , ако човек го умее. Аз  още страдам от манията, че не го правят,както аз бих ....Това е такъв автогол,разбирам го ...ама си трябва '' лечение''.Disappointed

# 927
  • Мнения: 2
Всеки ден минавам покрай магазина в Бургас, който е нашата улица и се радвам на прахосмукачките през витрината. Мечтая за такава, защото с малко палаво дете постоянно трябва да се чисти. Ако имам една прекрасна помощница, бих могла да върша нещо друго докато тя чисти и да обръщам повече време на детето.

# 928
  • Мнения: 456
Бих искала да имам iRobot . Определено ще улесни забързаното ни ежедневие.

Степенувам по важност и неотложност нещата,които трябва да се свършат.

Последна редакция: пт, 15 ное 2019, 08:11 от AnMary

# 929
  • София
  • Мнения: 3 098
Тъй като моето бебе много обича звука от прахосмукачка, използвам да я пускам когато го видя, че му се спи. В някои случаи се приспива, в други не. Но това си е трик. Иначе с чистенето се справям два пъти в седмицата.

Общи условия

Активация на акаунт