Обсъждане на имотни обяви-13

  • 34 445
  • 764
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 9 871
Комшийката ми продава 100 кв. Чисто ремонтирани, на топ локация, за 180. Вътре е лукс. Поне така го продаваше преди 2-3 месеца, като ни се обади да си търси клиент.
Хора всякакви
Simple Smile

# 286
  • Мнения: 677
Комшийката ми продава 100 кв. Чисто ремонтирани, на топ локация, за 180. Вътре е лукс. Поне така го продаваше преди 2-3 месеца, като ни се обади да си търси клиент.
Хора всякакви
Simple Smile
Какво значи лукс?
На 100 чисти квадрата само луксозното завършване и обзавеждане може да стигне  €80к

# 287
  • Мнения: X
Комшийката ми продава 100 кв. Чисто ремонтирани, на топ локация, за 180. Вътре е лукс. Поне така го продаваше преди 2-3 месеца, като ни се обади да си търси клиент.
Хора всякакви
Simple Smile
На коя улица?

# 288
  • Мнения: 234
Здравейте, случайно попаднах (не отговаря на нашите критерии) на този имот и след възникнали спорове искам да попитам - Какви минуси виждате в този апартамент и в района? Въпросът ми е продиктуван от обвинение, че имам прекалено високи изисквания и бих искала да разбера какви са вашите мнения? Rolling Eyes 
https://ues.bg/bg/offers/11981-bul.balgariya-panoramen-apartament-za-prodadzba

Обзавеждането е неприятно, освен това апартаментът е сниман с широкоъгълен обектив и съответно - разтеглен (виж широчината на вратите). Реално получаваш жилище с добри довършителни работи, на което обаче трябва да се смени обзавеждането - жълтите столчета са ужасни, спалните също нямат нищо на практика. Мястото иначе може да се приеме за комуникативно ако се придвижваш основно с автомобил и примерно работиш в бизнес парка - от подземния паркинг лесно се излиза на околовръстното в двете посоки, "България" като цяло е сравнително проходим булевард. Вероятно дори и в този си вид може да се дава под наем за нелоша сума заради офисите наблизо, но не знам дали евентуална покупка с цел инвестиция ще се изплати бързо.

# 289
  • Мнения: 19 483
С ДДС и паркомястото излиза към 270 000 евро, хайде моля ви ...за Манастирски ливади. Че и не е ясно колко квадрата е чистата площ. Въобще не си заслужава, още повече че отпред ще се "уплътнява" доста със строежи.

# 290
  • Мнения: 234
уау, това цена без ДДС ли е? Съвсем е неадекватна за предложената локация тогава.

# 291
  • Мнения: 9 871
Комшийката ми продава 100 кв. Чисто ремонтирани, на топ локация, за 180. Вътре е лукс. Поне така го продаваше преди 2-3 месеца, като ни се обади да си търси клиент.
Хора всякакви
Simple Smile
На коя улица?
хан Аспарух, на 20-30 метра от Витоша. Супер топ е, ние нямахме парите, когато тя продаваше. Между другото, е известна журналистка, и поради тази причина е лекинко проклета. Ама карай, някак се изтърпява, като не ми е в къщата

# 292
  • Мнения: 3 360
Днес мои познати са били на среща със строител и той им е поискал  50% на предварителен договор, нормално ли е това? Сградата е на Акт 15.

# 293
  • Мнения: 25 737
Днес мои познати са били на среща със строител и той им е поискал  50% на предварителен договор, нормално ли е това? Сградата е на Акт 15.
Да, нормално е.

# 294
  • Мнения: 40 892
Днес мои познати са били на среща със строител и той им е поискал  50% на предварителен договор, нормално ли е това? Сградата е на Акт 15.

Акт 15 значи, че вече е завършена и остават само разни дребни неща и комисията за акт 16. Нормално е да иска 50%. Не е като да е на етап дупка.

# 295
  • Мнения: 3 360
Все си мислех, че на предварителен се плащат 10%, все пак нито документи им дават предварително, проверка не могат да си направат...Явно аз съм изостанала, благодаря.

# 296
  • Мнения: X
Комшийката ми продава 100 кв. Чисто ремонтирани, на топ локация, за 180. Вътре е лукс. Поне така го продаваше преди 2-3 месеца, като ни се обади да си търси клиент.
Хора всякакви
Simple Smile
На коя улица?
хан Аспарух, на 20-30 метра от Витоша. Супер топ е, ние нямахме парите, когато тя продаваше. Между другото, е известна журналистка, и поради тази причина е лекинко проклета. Ама карай, някак се изтърпява, като не ми е в къщата
А етажът? Да не е 4-ти без асансьор? И на тези 100 кв какво има  като помещения?

# 297
  • Мнения: 40 892
Все си мислех, че на предварителен се плащат 10%, все пак нито документи им дават предварително, проверка не могат да си направат...Явно аз съм изостанала, благодаря.

Така е, ама не е догма. Може и изобщо без предварителен. А в случая нещата са различни, защото обектът вече е завършен. Тези, които са купили на дупка (не точно апартаменти, де), са дали по 10%, но до акт 15 сигурно вече са платили и повече от 50. Та сега на вас да ви предложат само за 10 малко не върви.

# 298
  • Мнения: 9 871
Комшийката ми продава 100 кв. Чисто ремонтирани, на топ локация, за 180. Вътре е лукс. Поне така го продаваше преди 2-3 месеца, като ни се обади да си търси клиент.
Хора всякакви
Simple Smile
На коя улица?
хан Аспарух, на 20-30 метра от Витоша. Супер топ е, ние нямахме парите, когато тя продаваше. Между другото, е известна журналистка, и поради тази причина е лекинко проклета. Ама карай, някак се изтърпява, като не ми е в къщата
А етажът? Да не е 4-ти без асансьор? И на тези 100 кв какво има  като помещения?
Ами над магазините сме. Общите части са чудесни. Коридорът е шпаклован и боядисан, има видео наблюдение също. Много съм доволна от общите части. Отвън е санирана цялата сграда.
Всичко си има. Две спални, големи, антре, голяма баня с тоалетна - с незнамсикви плочки, 100 лева бройката. И хол с вестибюл голям, и кухня.
Единствен проблем е, че тя се изпокара с човека отгоре, и той се ядоса и почна да я наводнява, горе-долу веднъж годишно.
Но струва ми се, че ако тя беше малко по-свястна, щеше да се разбере с човека. Защото той принципно не е лош, дава пари редовно за ремонт на покрива, двора, общите части. Но нея, просто не може да я диша. То и аз не мога да я трая, и като я видя по телевизията, сменям канала.
Но, тази информация я знаете само вие. Ако някой иде на оглед, ще намери идеален, даже обзаведен с вкус, апартамент. Среден, етаж 2.

# 299
  • Мнения: X
Е, като е толкова идеален,кандидатите не знаят за уловките, а е и на цена под 2000 е/кв, защо още не се е продал, ми е чудно. Явно има нещо,което не знаем.

Общи условия

Активация на акаунт