Обсъждане на имотни обяви-13

  • 34 433
  • 764
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 9 866
Не знам дали не го е продала Wink
Казах ти, че го беше обявила лятото, даже май месец, когато ние нямахме парите.
Тя си го продава сама, без агенция. А като я знам каква стока е, може да е напъдила всеки кандидат Wink

Не, няма нещо скрито-покрито, ако за това питаш.

# 301
  • Мнения: 2 681
Ако  течовете да не са замаскирани добре може  затова да не е продаден.
Или пък кандидатите да поразпитат другите съседи и да разберат за заядливеца от горния етаж.

# 302
  • Мнения: X
Не знам дали не го е продала Wink
Казах ти, че го беше обявила лятото, даже май месец, когато ние нямахме парите.
Тя си го продава сама, без агенция. А като я знам каква стока е, може да е напъдила всеки кандидат Wink

Не, няма нещо скрито-покрито, ако за това питаш.
Е, тя и сама да продава, обявата е в портал он-лайн някъде и може да се види, ако още стои. Като знаеш параметрите, не е трудно да го намериш дали още стои или е изчезнал.

# 303
  • Мнения: 969
Не е съвсем по темата, но се надявам да помогне някой.
Търся опитен и добър фотограф на апартаменти за обяви. Може да е към агенция, може и да е фриленсър...

# 304
  • Мнения: 25 737
Не е съвсем по темата, но се надявам да помогне някой.
Търся опитен и добър фотограф на апартаменти за обяви. Може да е към агенция, може и да е фриленсър...
Ти сериозно ли? Laughing

# 305
# 306
  • Мнения: 677
Хубаво е,  но е скъпо като за двустаен.

# 307
  • Мнения: 13 187
На булеварда, за цената на къща...

# 308
# 309
# 310
  • Мнения: X
Да. Трябва да се види квадратурата. Дори с идеалните части и терасата не знам дали ще е 162 м2, но е много добре направен.

# 311
  • Мнения: 40 857
Да. Трябва да се види квадратурата. Дори с идеалните части и терасата не знам дали ще е 162 м2, но е много добре направен.

Добре, де, кое му е добрето?  newsm78 Скъпи неща - да. Маркови уреди - да. Ама като цяло? На кухненския плот няма място не за готвене, а даже да се сложи каната за вода, та е сложена на керамичния плот. Тази фуния, дето служи за мивка, ми се струва адски неудобна, а стъкленият плот си е перманентен абонамент за чистене. Да не говорим, че ако съдя по бутона за тоалетната, сигурно чинията те удря в краката, докато се миеш. Душ зоната не е показана, защо ли? Според мен и антре няма, а този телевизор под ъгъл спрямо дивана ще ти изкриви врата.

Това, че изобщо не кога да напасна квадратурата с видяното, е отделно.

# 312
  • В планината / На морето
  • Мнения: 1 011
нещо са се оляли с цената

# 313
  • Мнения: X
Там е ужасно шумно и мръсно от булеварда. Квадратурата вероятно включва и голямата покривна тераса, и пак няма как да е 160 кв. И не е семейно жилище, няма предвидена детска стая, предполагам, че затова се и продава, вижда се детско креватче в спалнята. Това обективно. Иначе забележителното е, че сградата и след 15 години все още изглежда добре  и няма поражения по нея, та явно все пак е добре построена. Субективно аз лично не харесвам този стил, стерилно ми е някак, но това се променя сравнително лесно. Цената е....

# 314
  • Мнения: X
Да. Трябва да се види квадратурата. Дори с идеалните части и терасата не знам дали ще е 162 м2, но е много добре направен.

Добре, де, кое му е добрето?  newsm78 Скъпи неща - да. Маркови уреди - да. Ама като цяло? На кухненския плот няма място не за готвене, а даже да се сложи каната за вода, та е сложена на керамичния плот. Тази фуния, дето служи за мивка, ми се струва адски неудобна, а стъкленият плот си е перманентен абонамент за чистене. Да не говорим, че ако съдя по бутона за тоалетната, сигурно чинията те удря в краката, докато се миеш. Душ зоната не е показана, защо ли? Според мен и антре няма, а този телевизор под ъгъл спрямо дивана ще ти изкриви врата.

Това, че изобщо не кога да напасна квадратурата с видяното, е отделно.
Точно като цяло е добре. Има дребни детайли, които за някои ще са проблем, а за други не, но като цяло е добре. .

Общи условия

Активация на акаунт