Обсъждане на имотни обяви-13

  • 34 433
  • 764
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 4 192
10 реда е, ТКЗС-то си го гледа и ни дава да оберем 2 реда.
Миналите година по малко над 300кг взехме, тази година под 200.
Иначе земеделската земя останалата е между 40 и 45лв тази година, миналата беше 35-40. Землищата на Горица и Просеник

# 376
  • София
  • Мнения: 5 726
Някой от основните потребители в тази тема стабилно избиват комплекси. Такова махленско заяждане на ниско ниво до сега не бях засичала в БГ мама.

# 377
  • Мнения: X
ЧС спря да ти се връзва на простотиите и сега мен и Лъкито ли ни пробваш  Mr. Green
Четя ви простотиите за птички и пчелички в софийските гета, от които едва се отървах и ви се радвам искрено.
Наздраве с домашно винце от асмичката и с малинки от втората реколта  Sunglasses
И аз с кеф бих се отървала от Манастирските, откъдето си избягала ти Wink А ние имаме вила някъде около теб, у пернишко, наследствена, ама там не сме стъпвали от години, а и хич не ми се бяга натам, като знам какво е Simple Smile Много си ми е добре в гетото, на 10 мин пеш от Попа и на 5 мин пеш от Борисовата, и в двора пак си имаме дървета, тишина и птички.  Ходя пеш и на работа, а колата стои паркирана за уик-енда. Пък нека съм в гетото Wink
Борисовата също е пълна с таралежи, между другото. И Южният. И по улиците около нас излизат вечер, като се разхождаме. Пълно е и катерички, има и съвсем питомни, ядат от ръка.
Наздраве, ама с Гленфидих, предпочитаме го пред поморийското. С бадемки. Купени. Селското  стопанство хич не ме влече.
Скрит текст:
Нико е напълно прав за Ричи, а Лъки се заяжда с него съвсем безпочвено, на което той й отвръща със същото. Каквото повикало, такова се обадило.

извинявай, но къде точно се заядох с него сега? Писах че съм възхитена колко усилия полага да изрови инфо, за да докаже тезата си. И че ми е интересно какво ще го контрира Ричката.
Къде видя заяждане па ти?
Нико не може да ме бъзика на тема промишлена зона, защото там още е една гола поляна. Като го вдигнат и като се нанеса, да заповяда да се подиграва. Само дето никой не знае какво ще е след 3 години и къде ще е Лъкито тогава. Може да ме хване дименция и да отида у свеки  срещу амерканското посолство.  Joy
Лъки, така те е разбрал, а и аз така те разбрах.  Пиши по-ясно,   за да не стават недоразумения. А Ричи-то няма с какво да контрира и затова просто се скри. До следващия път. Симпатична е, ама много послъгва Simple Smile
Да ве, ще идеш при свеки... При свеки не се ходи, ако ще да е в Бъкингамския дворец. Навсякъде е по-добре от свеки.

Последна редакция: пн, 25 ное 2019, 00:55 от Анонимен

# 378
  • Мнения: 9 866
И аз съм градско чедо, не мога ни да копая, нито да плевя обичам. Харесвам доматите от градината на баба, но аз веднъж опитах, и си съсипах "реколтата".
Обичам динамичния градски живот, предизвикателствата в работата, и да печеля пари. На почивка, за кратко. 11 нощувки ми е топ продължителността, и пак си носих лаптопа.
И все пак, не мисля, че моят начин и ритъм на живот, е най - правилният. Има своите недостатъци. Кво да правиш Simple Smile

# 379
  • Мнения: X
Нико е напълно прав за Ричи, а Лъки се заяжда с него съвсем безпочвено, на което той й отвръща със същото. Каквото повикало, такова се обадило.

извинявай, но къде точно се заядох с него сега? Писах че съм възхитена колко усилия полага да изрови инфо, за да докаже тезата си. И че ми е интересно какво ще го контрира Ричката.
Къде видя заяждане па ти?
Нико не може да ме бъзика на тема промишлена зона, защото там още е една гола поляна. Като го вдигнат и като се нанеса, да заповяда да се подиграва. Само дето никой не знае какво ще е след 3 години и къде ще е Лъкито тогава. Може да ме хване дименция и да отида у свеки  срещу амерканското посолство.  Joy
Голата поляна се намира в промишлената зона и е заобиколена от автоморга, сервизи, цехове за дограма и всякакви други производства. И това е съвсем нормално. Все пак това е северната промишлена зона и това голо петно, върху което ще бъде построен твоя блок е съвсем миниатюрна част от цялата зона. Ако те е срам, че ще живееш в промишлена зона защо си купи апартамент там? На всички е ясно, че Явор ако можеха да продават на нормални  цени в тази част на града щяха да го направят. Те не са благотворително дружество. Не всеки обаче е готов да живее сред предприятия, складове и сервизи, и това е отразено в тяхната цена.

Последна редакция: пн, 25 ное 2019, 03:38 от Анонимен

# 380
  • София
  • Мнения: 4 192
Скрит текст:
Някой от основните потребители в тази тема стабилно избиват комплекси. Такова махленско заяждане на ниско ниво до сега не бях засичала в БГ мама.
Въпросът е да не го приемаш лично. Все пак на всички децата ни учат в 5те елитни училища и са първенци на класа, винаги сме били граждани, живеем здравословно и екологично, 48кг сме (Нико 83 при ръст 187) и сме по-богати, преуспели и умни от всички наши приятели, роднини и най-вече свекита във реалния живот  Sunglasses

Последна редакция: пн, 25 ное 2019, 06:54 от chiana2003

# 381
  • Мнения: 9 774
E те това вече не разбрах какво общо има с имотите - ръст, тегло, еко-меко, и т.н.

# 382
  • Мнения: X
Те и купените бадеми нямат общо, ама..

# 383
  • Мнения: 49
Малко обяви да обсадим ? И селяни и граждани може да коментирате!

https://www.luximmo.bg/bulgaria/oblast-sofia/sofiya/luksozni-imo … jba-v-sofiya.html къща.

https://www.luximmo.bg/bulgaria/oblast-sofia/sofiya/luksozni-imo … jba-v-sofiya.html двустаен апартамент.

https://www.luximmo.bg/bulgaria/oblast-sofia/sofiya/luksozni-imo … jba-v-sofiya.html двустаен апартамент с усещане за къща!

# 384
  • Мнения: 40 857
Къщата не е лоша - модерна, добре проектирана и даже не е кичозна като цяло. Обаче нито ми е по джоба, нито даже искам такова нещо, та я гледах като музей - да поогледам, да поклатя глава и да си замина.
Апартаментите са средна работа, но този нисък етаж, особено на третия линк, не ми допада. Не ми допада и обзавеждането, не ми се струват и практични по мой вкус.
Това ми поражда една питанка - след време ще ми предстои да продавам имоти в много добри квартали, старо строителство, но стабилно, на супер локации - гледки, без шум, високи непоследни етажи, асансьори, ТЕЦ и пр. Обаче се чудя кое ще се продаде по-добре - да се ремонтират и обзаведат, само да се ремонтират, или да се продадат както са си и новият собственик да си ги направи по свой вкус. Аз лично не бих искала нещо до ключ, защото най-вероятно няма да е по мой тертип, няма да знам какво и  с какви материали е правено, няма да знам дали дефекти и течове не са прикрити с една боя и т.н. Ама аз не съм масата продавачи, та я споделете кое според вас е за предпочитане? За мен си знам и тези обяви ме доубедиха, но за масата купувачи?

Също така като гледам на Запад купуват нещо за 100, влагат 50 за ремонт и после продават за 200 с 50 печалба. Ама ми се струва, че у нас няма да е така, а ще купя за 100, ще ремонтирам за 50 и после ще продам пак за 150, а може и по-малко Thinking

# 385
  • Мнения: 19 482
ЧС, един съвет от мен - той не е много оригинален, но как аз бих постъпила - изпразвам всичко от апартамента, оправям настилки /циклене или смяна там, плочки/, боядисвам стените най-добре бяло, дограмата ако е кофти сменям, банята бих направила и продавам така. Изчистено и на голи стени. Иначе няма да му вземеш добра цена като няма вид.
П.П. Може да пуснеш едно ЛС като тръгнеш да продаваш, ако си заслужава офертата може да се заинтересувам.

# 386
  • София
  • Мнения: 10 825
Личното ми мнение:почистваш апартамента от старите мебели и боклуци и го продаваш така.

# 387
  • Мнения: 7 154
Здравейте.
Нямам опит със сайтове за покупко-продажба на имоти през последните 10-15 години.
Бихте ли споделили кой сайтове да преглеждам?
И още един въпрос: Как и къде се следи за нови обяви във въпросните сайтове?

Последна редакция: вт, 26 ное 2019, 07:30 от Фран

# 388
  • Мнения: 18 497
Продавай имотите както са към момента тогава, само освободи помещенията. Бих теглила една бяла боя и толкова.

# 389
  • Мнения: 19 482
В imot.bg, там е описано как се следят новите обяви. Насочила си се към доста скъп квартал, в който пък двустайните са още по-скъпи. Но понякога излизат интересни неща. Прави ми впечатление, че е по-добре да си вземеш тристаен, цените им се доближават, а и има по-голямо предлагане в този квартал.

Общи условия

Активация на акаунт