СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 5

  • 26 175
  • 792
  •   1
Отговори
# 240
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Доста до късно е...спете в София
Ако започва в 19ч до колко е? Големият е на урок по немски в събота от 9ч сутринта ,а наборът съответно на ае и няма как да им ги разместя или отменя-което значи че в събота ако спим в София трябва да тръгним най-късно 6 и 30 сутринта и затова се чудя...

# 241
  • София
  • Мнения: 1 107
И ние бяхме днес
Най-ужасната публика на света! Почти нищо не чух от представлението. Много деца, много невъзпитано и шумни.
Отделно беше прекалено модерно за вкуса ми.

И ние бяхме снощи. Имаше доста ученици със своите учители, но около нас беше тихо - първи балкон, по средата.

Доста до късно е...спете в София
Ако започва в 19ч до колко е?

Свършва около 22.15 ч. с един антракт и бисовете. Страхотна е постановката, за трети път я гледам  (първите два пъти с баткото  Laughing ) и винаги ми е удоволствие.

# 242
  • Мнения: 4 966
Вече писах за Хъшове, много ни хареса на цялото семейство. По-рано този месец го гледахме и нямаше проблем с публиката. Имаше деца, но бяха с родители.
И аз имам мейл от Междучасие. От 13.45 в понеделник. Тя обаче е до 14 на училище, а най-вероятно ще си учат. Може да пропусне последните часове. И урокът по математика ще падне също.

# 243
  • Мнения: 81
При нас няма никаква промяна - ние сме на училище в понеделник. Вчера бях на РС. Няма да има групи за занимания по интереси. Беше предложено да се организира група по математика, но само за един от класовете. (7а). Ние сме в 7б. След като настояхме да приемат и нашите заявления с желания (за да има равнопоставеност), ръководителката на предложената група се отказала да води такива занимания. И сега резултатът е, че няма да има допълнителни занимания за никой. Тези занимания се финансират допълнително от Министерството, т.е. безплатни са за нас. Жалко.   

# 244
  • София
  • Мнения: 1 058
Ние сме на 01.11 на представлението. Дано ни хареса  Simple Smile
Иначе май няма да учим в понеделник,  ако мога да вярвам на странното съобщение в ЕД.

# 245
  • София
  • Мнения: 1 530
И ние сме на 01.11. на Хъшове. С приятели и 4 бр. седмокласници.Stuck Out Tongue Closed Eyes

Ето това получих като мейл от Междучасие:
28/10 (понеделник - неучебен ден):
БЕЛ: Весела Михайлова - 16:00 - 18:00 ч., Място на провеждане: I АЕГ, ст. 108
МАТ: Светла Гьорева - 16:00 - 18:00 ч., Място на провеждане: I АЕГ, ст. 443

Но защо са в един и същи час????

# 246
  • София
  • Мнения: 2 437
В понеделник на присъствения ден моят ще има спортен празник от 10 до 12.30.
Искам да помаля тези, които ще ходят на отворените врати в АК в събота да разкажат после, защото ние няма да може да отидем. Въобще не съобразих, че тогава е Димитровден (наборът е именик) и ще се празнува. Не че има някакъв интерес за там, но на мен ми беше интересно и исках да видя той как ще го възприеме това у-ще.

# 247
  • София
  • Мнения: 4 035
Ха ха ха, добре са ви ги сложили Simple Smile
Нашето разпределение е ето това:
28/10 (понеделник - неучебен ден):
БЕЛ: Весела Михайлова - 16:00 - 18:00 ч., Място на провеждане: I АЕГ, ст. 108
МАТ: Ирена Стайкова - 13:45 - 15:45 ч., Място на провеждане: I АЕГ, ст. 105

# 248
  • София
  • Мнения: 2 446
renni79, синът ми е в същата група по математика, допуснали са грешка в мейла. Аз получих и втори (защото им писах за еднаквите часове), правилният час е 13.45 в същата стая.

# 249
  • София
  • Мнения: 1 530
renni79, синът ми е в същата група по математика, допуснали са грешка в мейла. Аз получих и втори (защото им писах за еднаквите часове), правилният час е 13.45 в същата стая.

Благодаря! Ще им звънна за всеки случай по телефона да ми потвърдят.

# 250
  • Мнения: 6 585
Момичета, кога е олимпиадата по химия ( ако има за седми клас)?

# 251
  • Мнения: X
Май повечето деца от темата са били на "Хъшове" снощи Grinning. Дъщеря ми ходи с учителката си по БЕЛ, но се оказало, че има свободни билети и в крайна сметка я гледа и баща й.
Върнаха се снощи и двамата доволни, със светнали очи. Била най-хубавата постановка, която са гледали.
Ще ходя и аз, то се е видяло.

Последна редакция: чт, 24 окт 2019, 09:59 от Анонимен

# 252
  • София
  • Мнения: 3 561
Ето го графика на олимпиадите за тази учебна година.

# 253
  • Мнения: 6 585
Ето го графика на олимпиадите за тази учебна година.

Сърдечни благодарности bouquet

# 254
  • София
  • Мнения: 4 035
Хм, този график ще взема да го сложа в първия пост, струва ми се удобно да го има.

Общи условия

Активация на акаунт