🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 5 /20.10. - 03.11.19 г./

  • 32 849
  • 760
  •   1
Отговори
# 405
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Прея е в "Здравей, България".

# 406
  • Мнения: 5 664
А някой припознавате ли на Деси Добрева? Някъде четох, че и тя е участник, но е намирам коя може да е.

# 407
  • Мнения: 523
Аз не виждам кой може да е Деси Добрева. Евентуално гарвана, но аз мисля че е Михаела Маринова.
Розата се оказа голяма загадка, много предположения има за нея. На мен визуално ми прилича на Бергендорф, но пък гласа е различен.  Жана не би изпяла никоя от тези песни така.
Марияна Попова отново показа злобата си. Тази жена е адски комплексирана, непрекъснато се заяжда и подхвърля злобни коментари. Не случайно е отхвърлена от гилдията и никой не иска да се занимава и работи с нея. Лошотия огромна е.

# 408
  • Мнения: 10 097
Пак ще кажа - ако не е уловка и не е действаща певица сега, значи не е Жана, М.Попова, Деси или който и да е активно пеещ в момента. От друга страна, ако е “много известна” Роза, значи е лице, което често се появява някъде, но в друга роля ....
Това, че някъде е писано, че Деси участва също нищо не означава, нали уж участниците не се знаят и се пазят строго в тайна?

# 409
  • Sofia
  • Мнения: 26 340
Димо Алексиев е в "На кафе"

# 410
  • Мнения: 523
Димо Алексиев е в "На кафе"
Пак щеше да им върже тенекия. Дойде в последния момент. Хич го няма в интервютата, разговора едвам едвам върви.

# 411
  • Мнения: 780
Ива Екимова е работила с Евгени Минчев, но не ми се вярва бездарната и дъщеря да може да го изпее това...
Деси Тенекеджиева работи с принц Кирил по някакви благотворителни събития, но тя самата - не майка и и не баба и...Също така ми се струва доста по-слаба и висока от Розата.

Последна редакция: пн, 28 окт 2019, 23:32 от Millan

# 412
  • Мнения: 15 300
Много ми се иска да има изненади. Не ми харесва, когато участника е разпознаваем. И не тръпна в очакване при свалянето на маската. Най интересно ми беше, когато Димо Алексиев свали маската си. Още очаквам такъв тип изненади. Дано, дано да има.

# 413
  • Мнения: 523
Все още Розата, Шапката и Гарвана могат да направят изненадата. А защо не и Пчелата, там също нямаме 100% име. Въпреки, че аз очаквам Маги да е.

# 414
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 726
За думите "истински благородник" - така наричаха бате Николай заради последния му проект  „Клиника по психо и смехотерапия”.

# 415
  • Мнения: 10 097
Това вече е много интересно, не бях го срещала като информация.

# 416
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Ако се хванем за това, още в първия резултат в Гугъл излиза, че Албена Чакърова и Бате Николай са работили заедно в цирк в Италия.

# 417
  • Мнения: 10 097
Аз за работата им в Италия си мислех, там Албена да не е работила с някой с благородно потекло, а може такава пък да е връзката. Ако се отнася за София всичко останало. Тя обаче какво отношение има към подпомагане на деца, знае ли някой?

# 418
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Ами тя е достатъчно енигматична, да не кажа неизвестна, така че с всичко може да се занимава.
В Ню Бояна имат различни инициативи - стажове, уъркшопове, филмово училище за младежи. Може да е част от организацията им.

# 419
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 726
Аз за работата им в Италия си мислех, там Албена да не е работила с някой с благородно потекло, а може такава пък да е връзката.

Това е първото, което търсих и така попаднах  на думите "истински благородник". Колко е вярно това предположение не знам.
Що се отнася до децата, тя не озвучава ли детски  филми?
Само  "преди бях шивачка" не ми се връзва.

Общи условия

Активация на акаунт