🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 5 /20.10. - 03.11.19 г./

  • 32 800
  • 760
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 9 478
Нямам наблюдения на физиката на Есил Дюран или на когото и да било, но и аз забелязах коремчето на розата.

Ето я, най-ниска е от всички, а Розата е 170.
Скрит текст:

Аз коремче не съм забелязала, ще го гледам пак. Но не ни се струва удачно бременна жена да  участва с костюма на Розата, където веднага ще си проличи.
Ганка я бяха прикрили добре.

# 601
  • España
  • Мнения: 1 126
Розата е Милена .....може да е отслабнала специално за предаването 😈!

# 602
  • Sofia
  • Мнения: 26 186
Милена Славова ли?
Абсурд Grinning
За Милена Маркова съм по-склонна да вярвам,че може да е Розата Thinking
https://m.youtube.com/watch?v=Zt7EIEtM08U

# 603
  • Мнения: 35 069
Ако Милена отслабне толкова специално за предаването минавам на същия хранителен режим!

# 604
  • Мнения: 1 207
По-скоро Миленита 🤔

# 605
  • Sofia
  • Мнения: 26 186
Пак Маца/ с любима моя песен/,добре си преправя гласът,а и ръста отговаря...

https://m.youtube.com/watch?v=EZEtg6HL62w

# 606
  • España
  • Мнения: 1 126
Ако Милена отслабне толкова специално за предаването минавам на същия хранителен режим!
И аз така .... 😉
Но пък , както неведнъж съм подчертавала дебело в този форум, единственият неизменим критерий за мен е ПЕЕНЕТО и не на последно място ИЗБОРЪТ НА ПЕСЕН И МУЗИКАЛНИ ПРЕДПОЧИТАНИЯ ! Та , в този ред на мисли , за Розата предположения като Златки.....Кулагин...разните му там “поп-фолк диви”.....и тнт са за мен нелепи !!!!!
От друга страна- Миленита; Маца; Алекс Раева....ами ...пеят жените, но определено не и с този рокаджийски хъс и бленда !
А “да посегнеш” на “Излял е Делю хайдутин” се иска определена доза самочувствие и увереност в певческите ти възможности т.е . за мен Розата е по-зрял човек!
Така че....освен ако Милена Славова не е преминала рязко в кетоза 😉, остава или Роберта; или ОМГ ( какво се изплъзна из под клавиатурата ми ) Петя Буюклиева ; или с едно наум към Мариана Попова ; или....Жана евентуално, която ,колкото и да не ми харесва , е факт ,че има музикален талант в този дух....

# 607
  • Мнения: 9 910
Съгласна, и аз по-рано писах, че изборът на Розата за Делю Хайдутин показва достатъчно висока самоувереност, но трябва да призная, че самото изпълнение точно на тази песен не беше перфектно - имаше избързване на места, леко излизане извън ритъм, обаче въпреки това за тази песен се иска смелост и самочувствие.

# 608
  • Мнения: 11 505
Аз също не си представям под костюма на Розата да се крие някоя попфолк певица.

# 609
  • София
  • Мнения: 8 071
Розата не я изпя Делю Хайдутин, а я изкрещя. Въобще не ми хареса.

# 610
  • España
  • Мнения: 1 126
Съгласна, и аз по-рано писах, че изборът на Розата за Делю Хайдутин показва достатъчно висока самоувереност, но трябва да призная, че самото изпълнение точно на тази песен не беше перфектно - имаше избързване на места, леко излизане извън ритъм, обаче въпреки това за тази песен се иска смелост и самочувствие.
Да, така е , но ,като вокален педагог , мога да кажа , че за всеки стил на пеене е нужна различна подготовка за постановката на гласа, В този смисъл , Розата има потенцията и смелостта да я изпее (Или изкрещи 😉) ,което още веднъж идва да покаже ,че самочувствието “на сцената” не и е чуждо.

# 611
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Предположения на панела за участниците днес:





































# 612
  • Мнения: 9 910
Хайде да си ходи днес този Бухал.

Последно днес от мен за Розата - точно това ми хареса, че имаше смелостта, въпреки че няма нужната подготовка, да изпее Делю Хайдутин.

# 613
  • Мнения: 1 103
Розата има смелост и самочувствие да я изпее.., но за жалост без покритие конкретно за тази песен. Аз съм на друго мнение - или правиш нещо както трябва или не. Вероятно излиза от зоната на комфорта и не се получи, видяхме предишните изпълнения, които бяха на съвсем различно ниво. Не знам какъв е бил замисълът при избор на тази песен, дали умишлено не я изпя или такъв стил не и се отдава, а може да е било просто за заблуда и объркване.

# 614
  • Sofia
  • Мнения: 26 186
Пак Маца,в тяло много прилича на Розата.
В едно интервю казва,че е фен на рока.

https://www.vbox7.com/play:2a5ebe03db

Общи условия

Активация на акаунт