Сред ДЕКЕМВРИйките вълнение настана, до срещата със бебчо много не остана!

  • 24 861
  • 773
  •   1
Отговори
# 135
  • Гърция
  • Мнения: 201
Здравейте и от мен!
bear,благодарим за темичката
Lukresia ЧРД Да си жива и здрава🎂❤😗
Стискам палци на всички момичета които са в болница.
Ние сме добре Слава на Бог,като изклиучила малки неразположения. Изписаха ми инсулин за захарта,но сутрин пак е висока и ще увеличим дозата .А от тези бактерии няма отърване изследванията пак са положителни,изпратих изследванията на доктора ,но нищо не ми е отговорил,сигорно няма да ми изписва Антибиотици понеже преди 15 дена пих.
А коремът ми расте със часове 🤗
Някои дрешки вече съм изпрала и изгладила ,но не съм приготвила  чантата за болницата.
В понеделник сме на лекции нямам търпение😊
А за потдутите венци някоя мама беше попитала,при мен са потдути от 2-ри месец и кървят постоянно. В 5 месец чистихме зъбниат камак имаше добър ефект,но си останаха потдути😒

Последна редакция: пт, 25 окт 2019, 14:04 от qankasiderova

# 136
  • София
  • Мнения: 231
*bear ние със сладурчето имахме доста тежка нощ и двете. Тя имаше контракции а пък аз цяла нощ повръщах 😭 и адската болка в главата. Предозирали са ме с този магнезий, и го спряха направо не се издържаше. Банка парацетамол и съм малко по-добре. Бебчо е добре и тонове слушаха, и на ехо го гледаха за сега поне нещата с него са добре. Дано по-бързо си отида, че се депресирам тука.
Добро утро, момичета!
Ох, Ледена кукла, Сладурче... дръжте се. Мъничко остана, стискайте зъби.💗 Как сте днес? Много прегръдки!

Марти, за гърлото веднага да препоръчам бонбони Кофлет. Гадни са, обаче мноого облекчават. За крампите не знам, Освен магнезий..

Аз днес съм на тонове за първи път! Много се вълнувам. 🥰

# 137
  • Мнения: 697
Ех...много ми е мъчно! Sad Всички тук сме с вас! ❤ Продължаваме да стискаме палци нещата да се нормализират и да сте си вкъщи възможно най-скоро.


Аз тъкмо се прибирам. И нашите тонове са супер. Каза ми 132-140, идеален бил. Simple Smile След две седмици пак и после по веднъж на седмица. 💜 И водите са бистри, въобще добре си живее човекът. Измери го 2555. Миналата седмица пък беше 2200, не вярвам за една седмица да е качил почти 400 грама. Ама знае ли човек...
Иначе аз бях останала със спомен, че на тонове с предната бременност седях по 15-20 минути. А днес - 45!! Баси, това си е почти час. 😳 Момичетата, които сте били- по колко време ви държаха с коланите?


Ланче, за чистенето на количката - наскоро ми попадна реклама във фейса на ей този спрей:

Май онлайн може да се поръча. Иначе аз с количката на каката всичко на ръка съм прала, обаче пък пластмасите все с мокра кърпичка отгоре отгоре. 😂 По немската процедура. 😁

Гребенче и четка взех на Чико от близката аптека.

# 138
  • Мнения: X
Момичета, оправяйте се бързо! В болницата е подтискаща обстановката, но е за добро. Вируса и мен не ме пропусна. Имах ужасни болки в гърлото но смучах Нео ангин и малко от един спрей на Стрепсилс и за два дни се пооправиш. Тези прополки и хомеопатия не ми действат изобщо. Казаха ми да си ползвам каквото е и за небременни, но аз в малки количества.
Чудя се като изперем и изгладим бебешките неща сега, как да ги съхраняваме до декември. В някакви пликове или кутии за съхранение. Или това не е от значение и може да са си просто сгънати в гардероба. В главата ми почват да изникват някакви въпроси, които никога не съм си и представяла хаха. Явно това си е нормално явление за този период 😁 И задължително ли се пере плата на количката и столчето?

# 139
  • Мнения: 196
Аз пластмасовите части и металните части на количката мисля да ги мина със спирт 70 градуса. Иначе имам и този препарат Friendly. Тази седмица прах тапицерии на всевъзможни неща, понеже количката с двата коша, кошницата за новородено и шезлонгът ми ги даде една приятелка и като са втора ръка предпочитам да минат през пералнята. Пера ги с бебешки прах и бебешки дезинфектант от DM. Ако всичко беше ново може би щях да ги мина само с Friendly. Много зор видях със събличането и обличането на тапицериите, но пък и това мина.

Беар, мен ме държаха 20 мин на тоновете.

Аз да се оплача. Не знам дали има и други като мен, но изобщо нищо не ми се прави, никъде не ми се излиза. Нямам желание дори да си изчистя вкъщи. Не ми се купува вече нищо, преди поне за това имах желание. Иначе разходки си правя всеки ден поне по 7-8 км, но по задължение. Не ми доставят удоволствие. Дразня се от най-малкото. Дори и слънчевото време ме дразни. Не знам как ще я карам още месец, но дано да е само моментно и да мине бързо това настроение, че сама не се понасям вече.

# 140
  • Мнения: 3 788
Благодаря, ще видя препарата , но може и аз със спирт, имам доста. Тапицериите кой знае къде са се подмятали и кой ги е пипал, та ще се перат обезателно.
Ваня, и аз съм така, ама даже не искам да излизам. Само лежа, ям и спя(от вчера де, преди това си бях на работа) и ми е много изморено 😴 от 4 часа се подканям да си оправя маникюр, ама толкова ме мързиииииии, нямам грам сила...

Ася, съжалявам за лошите новини 🙏 дано се стабилизирате и всичко продължи нормално 😩. Стискам ви палци.
Беърче, някъде 15 20 минути ме държаха, аз исках още, ама..

# 141
  • Мнения: 8
Донро утро, момичета.
Имах ужасна нощ. Крампи и на двата крака, още ме болят, едва стъпвам. Гърлото ме заболя, посред нощ смучех Хомеовокс, сега ще ставам да бъркам мед и сода.. Абе рай. Grinning

Имам същия проблем... схване ли ме веднъж степента на болка е такава, че ми предизвиква мускулна треска за три-четири дена 😒

# 142
  • Мнения: 61
Аз да се оплача. Не знам дали има и други като мен, но изобщо нищо не ми се прави, никъде не ми се излиза. Нямам желание дори да си изчистя вкъщи. Не ми се купува вече нищо, преди поне за това имах желание. Иначе разходки си правя всеки ден поне по 7-8 км, но по задължение. Не ми доставят удоволствие. Дразня се от най-малкото. Дори и слънчевото време ме дразни. Не знам как ще я карам още месец, но дано да е само моментно и да мине бързо това настроение, че сама не се понасям вече.

И при мен е така с изключение на пазаруването Grinning

# 143
  • Мнения: 872
И на мен нищо не ми се прави. Нито ми се пазарува още, нито нищо. Активно почивам.Решила съм че като се развали времето ще ми дойде музата 😁😁

# 144
  • Мнения: 1 670
Аз бях по- организирана и активна, докато ходех на работа. Втора седмица съм у дома и мъе се понасям....всичко отлагам и нищо не правя. Flushed
Време е да се ритна отзад и да се задействам- нищо не съм купила, орала или почистила Laughing

# 145
  • Мнения: 632
Някоя дали е стегнала багажа за болницата да каже какво е приготвила? Какви превръзки и гащи ще ползвате?

# 146
  • Мнения: 286
Лукресиа, аз съм взела от тези:    


Иначе за болницата се оказа, че съм взела доста неща, въпреки че се осигурява почти всичко.
Момичета, оправяйте се бързо и си се прибирайте в къщи до термин.

# 147
  • Мнения: 5 323
Охх, Асе, Сладурче, стискам палци бързо да минава.. Много кофти работа, ама ще мине.
Ние количката ще я караме на автомивка, там перяли много хубаво ми казаха. Иначе металното не знам с какво, ще се огледам за този препарат на Френдли.

# 148
  • Мнения: 257
Здравейте, момичета!
Сладурче, Ася - стискам палци всичко да е наред!


Момичета, от вчера коремът ми адски се втърдява, стяга ме сякаш. Това контракции ли са?

Аз тия дни също съм мързелива, нищо не ми се прави..
Аз също си взех такива гащи и превръзки, до колкото разбрах друго не трябвало да нося, освен за лична хигиена.

# 149
  • София
  • Мнения: 231
Благодарим на всички мили момичета, положението е овладяно за момента, но още сме си тук. Много се поддтискаме защото постоянно свалят жени за спешно секцио, а уж са били за 3-4 дни.. Много е гадно не го пожелавам на никой.

Общи условия

Активация на акаунт