Сред ДЕКЕМВРИйките вълнение настана, до срещата със бебчо много не остана!

  • 24 831
  • 773
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 197
Сутринта бях в Лидл, тези гащи нещо съм ги пропуснала и не мога да кажа дали са хубави, обаче имаше много симпатична блузка, по-плътна, за момиченца. Розово-прасковен цвят и имаше избор на размери, докато от момчешките имаше само една останала-тъмно синя с бяла мечка, също много сладка. Бяха на прилична цена (11,99 лв). Не си купих и сега май малко ме яд.
Благодаря на BeLady за информацията за нощници. Всъщност за това влязох в Лидл. Взех си тази синята, S размер и бих казала, че за 15 лв е много добро попадение. Преди това си купих една от китайско магазинче (като онези от линка към OLX). Не стига, че е като торба, отново S-ка, по-тънка е като материя и струваше 19 лв.

# 406
  • Мнения: 196
За момичетата от Пловдив, нощници за кърмачки има в магазините "Пи-Пи". По 11 лв са. Не мога в момента да намеря снимки, но в "Тракия" до "Детски свят" имат много зареден магазин и водих една приятелка да си вземе тази седмица. Имат с дълъг и къс ръкав. В линка има примерна снимка на модела.
https://www.google.com/search?q=нощници+за+кърмачки&client=ms-android-samsung&source=android-browser&prmd=ivn&sxsrf=ACYBGNRmSu_sco3m0BixP2VwOW6YJos-2A:1572694673295&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjq192auMvlAhXTxcQBHSANBNAQ_AUoAXoECA4QAQ&biw=360&bih=572#imgrc=W8xcF-CxxiggQM

# 407
  • Мнения: 787
Симона не си ги видяла, защото те са в брошурата за другата седмица.
Симка и аз ги загледах и се чудих дали ще са подходящи, защото пипринцип не нося такъв тип бельо и се затруднявам съвсем какво точно да взема, сигурно ще отида да ги погледна все пак и на място да преценя.
За нощниците ще потърся в гоогле магазина, който Ваня казва и като ида на преглед по другата седмица, ще пробвам да мина от някой, но нещо линка който си сложила не отговаря и не мога да видя какво си дала за пример, може ли да го пуснеш пак, може и на лично съобщение.

# 408
  • Мнения: 196
Ох, да, сега видях чак, че нещо се е объркало. Пускам снимка направо. Simple Smile

# 409
  • Пловдив
  • Мнения: 126
За момичетата от Пловдив, нощници за кърмачки има в магазините "Пи-Пи". По 11 лв са. Не мога в момента да намеря снимки, но в "Тракия" до "Детски свят" имат много зареден магазин и водих една приятелка да си вземе тази седмица. Имат с дълъг и къс ръкав. В линка има примерна снимка на модела.
https://www.google.com/search?q=нощници+за+кърмачки&client=ms-android-samsung&source=android-browser&prmd=ivn&sxsrf=ACYBGNRmSu_sco3m0BixP2VwOW6YJos-2A:1572694673295&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjq192auMvlAhXTxcQBHSANBNAQ_AUoAXoECA4QAQ&biw=360&bih=572#imgrc=W8xcF-CxxiggQM

Освен нощници продават ли други неща подходящи за бременни?

# 410
  • Мнения: 196
Лолипоп, не знам за бременни, не съм гледала, но имат всякакви бебешки стоки - от биби и колички до перилни препарати. Доста мои приятелки пазаруваха от сайтове и се учудиха, като видяха, че в този магазин са по-евтини нещата. Ние го открихме като се роди племенника, че е точно срещу блока на сестра ми магазина. В "Тракия" има и още един, но не го препоръчвам. Малък е и доста от артикулите не ги предлагат.

# 411
  • Мнения: 5 241
Здравейте момичета, как сте днес?
Да няма някакво затишие пред буря? Grin
Аз готвих, а до сега и чистих. Изморих се и сега релаксвам.

# 412
  • Мнения: 367
И аз също цял ден в нас шетам и тъкмо се събудихме с каката от обеден сън. 2 дни бяхме на разходка във Варна,че тати ни е командировка там. Още ме болят краката,къде ли не обикаляхме. Усещам си корема вече, че е леко паднал надолу и ми тежи с всеки изминал ден. Вчера направих клип на каката как говори на бебето, бута го и ляга отгоре, а то взе да мърда супер много и точно там където тя си поставяше главата, то изпъкваше. Много сладко след години ще им го показвам😁

# 413
  • Мнения: 2 170
Привет!
От днес официално съм в 9-ти месец😁😍 (36г.с)
Както и останалите, аз също готвих и чистих. После легнах малко да поспя с каката. Бебка обаче се разбунтува и ми стана ясно , че тя е шефът😆. За мама сън няма😴
Достегнах си голяма част от багажа за болницата. Повечето дрешки вече ги изпрах и като за първо носене ги изгладих, но ние сме с парогенератор и бързо се справих.
Подредихме бебешката стая, единствено трябва да хвана таткото в бездействие и да го накарам да залепи тапетите(като стикер за , нямат нужда от лепило) на едната стена на стаята. Мислех сама да се захвана с това , но той като чу и отсече , че е абсурдно и няма как да стане😂
Сега ще си почиваме , може да изведем кученцата на една дълга разходка по-късно.
Това е в общи линии днес.

Да ви позабавлявам малко. Звъня на майка да ги чуя как са , това към 21:00 часа наше време , тотално забравила , че те са в Нова Зеландия вече от над месец и имаме 13часа разлика. Питам ги какво правят и майка ми вика- “ Еми след малко ще тръгваме на разходка до една планина”
На мен ми паднаха очите😳 -“ Каква разходка ,бе жена ,в тая тъмница?!” и тя като избухна в един смях. Още не мога да свикна. Звъним си да се чуем и при тях в повечето случаи е друг ден вече😑

Това е от нас!

Родилите момичета- Как сте? Как са бебоците?

# 414
  • Мнения: 5 241
Ох и аз нямам търпение да дойде скрина и таткото да ги сглоби с кошарата. 2 седмици и влизам в 9тия месец Scream Все едно беше вчера като се събирахме тук една по една. Времето лети.

# 415
  • Мнения: 489
Аз два-три дни лежа и мързелувам и семчувствам доста тежка и тромава. Днес точно се наканих да излезна на разходка-стигнах до парка и заваля. Нямам късмет!
Тази седмица май пак ще се радваме на хубаво време за разходки! Хубава вечер на всички 🙂

# 416
  • Мнения: 697
Здравейте и от мен! Аз този уикенд го проспах.😴😴
Не помня от кога не съм спала толкова многоо.. Вечер лягам към 8, сутрин не мога да се вдигна до 10. На обяд пак подремвах и вчера и днес. Какво е това чудо не знам.
Досега пък писах домашно с каката. Тя е много старателна и ученолюбива попринцип, обаче напоследък е доста разсеяна. Дали покрай наближаването на момента да се роди бебето или нещо друго, нямам идея, но аз пък съм започнала от тези бременелски хормони от най-малкото се ядосвам и днес ѝ се поскарах. Естествено, сега ми е криво заради това, ама какво да се направя. Чувството ми в момента е, че все едно съм ощетила едното дете заради другото. И такива ми ти работи. 🙈

# 417
  • Мнения: 4 660
Ремонтът свърши цял ден чистих прозорци щори врати подове. Остана само дрешника да подредя едни щори да измия и да подредя спалнята.
Все има какво да се прави , но доста се изморих. Изпих нош па и си лежа май си докарах някоя друга контракция.

# 418
  • Мнения: 230
Аз продължавам да се чувствам много подвижна и в топ форма. Може би, защото юначето ми е мъничко и не тежи Expressionless . Хайде да расте ахама... Уикенда правих лютеничка и туршия, много обичам да се подготвям за зимата с такива неща, но уви последните години сякаш няма хубава зима с пухкав бял сняг. Само киши. Не спах добре вчера, все се будих и не ми дава мира термина ми на ръба на стрелец и козирог. Най-важното е юнака да ми е жив и здрав, разбира се, така чакан да се появи. Обаче вчера ми обърнаха внимание, че по принцип по термин е козирогче, а по секцио ще се роди стрелец, а аз изобщо не съм мислила за такива неща досега. За съжаление не мога да родя естествено, имам други операции. Вселенски погледнато, той щом си е избрал тази майка, която не може да го роди по друг начин, го е предвидил...абеее пощуряла съм нещо.
И на мен ми е интересно как са родилите вече майчета:) как сте, дами?

# 419
  • Мнения: 347
Здравейте момичета и аз съм добре, след два дни влизам в 9-тия месец, много съм сънлива и аз по цял ден ми се спи и вече
почти нищо не мога да правя, смисъл бързо се умарям, вечер краката ми оттичат, много ме болят. Утре съм на тонове пак и дано всичко е наред. Тази седмица ще сглобяват кошарата и скрина и почвам да пера и да подреждам и така ❤ вие как сте❤

Общи условия

Активация на акаунт