Сред ДЕКЕМВРИйките вълнение настана, до срещата със бебчо много не остана!

  • 24 852
  • 773
  •   1
Отговори
# 465
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Лолипоп, в аптеката се продава, за около 5 лв мисля, алое вера гел на Або Фарма. Пробвала съм върху слънчеви изгаряния и върху изгаряния от печката и действа. Само трябва да се маже малко по-често през първите часове. Като изсъхне и пак мажеш.

Определено ще трябва да си го взема,защото доста често се изгарям.

# 466
  • Мнения: 230
Ухуу колко много сте изписали. Моят пулс си върви около 80, не се е качвал нагоре, но ще му обърна внимание.
Бях на един курс за бърза помощ за новородени и деца и казаха, че при изгаряне трябва хидратация и охлаждане. последното задължително, защото било все едно да хвърлиш горещо топче върху купчина торбички и то гори надолу. Аз лично мажа първоинстинктивно мазничко- зехтин, мас.
Тиквичке и аз гледам да не го мисля това малкото тегло. Ами слабичък ще е, фитнат. Днес пак бях на преглед при моя си лекар и го попитах кога ще говорим за раждане. Каза, че е рано и чак декември ще говорим и ме попита как искам да раждам. Шашнах се...тоя човек забрави ли ме или аз наистина ли мога да родя естествено. Не можах да отреагирам адекватно обаче ако може естествено ще ми отпадне ангажимента със зодиите. Цял ден четох за тях, отказах се Smile Ще подхвана темата като се видим отново с доктора и каквото сабя покаже. Ох всеки с проблемите си.... Чегевара много се смях на двата ромпъра, а мъжа ти сигурно съвсем. Това е за история от книжката Да оцелееш като родител на Оле Мале. Ако не сте я чели я препоръчвам смяла съм се с глас, чак мъжа ми я прочете. Преди малко обикалях като зомби заведенията за хранене за едно ястие, което няма да напиша да не ви се прияде и на връщане от последното отворено заведения в търсене на това нещо, едно малко момченце се затича към мен и ми прегърна корема. Започна бебешки да говори на моето бебе. Много миличко ми стана...хайде декември идвай.

# 467
  • Мнения: 4 660
От няколко дена пак голям апетит ми се отвори всичко вредно ми се яде тестено сладко и шоколад. И ако видя нещо и не опитам имам сякаш е краят на света. Дядото беше взела някаква суха паста на малката тя пък не дава да вкусам та ходихме да търсим в магазина. Хайде пък там няма същата марка. Та накрая направихме бартер купих и нещо друго а тя даде каквото беше останало от сухата пастата . Такова чудо не е имало при първата бременност Joy
П.С то малката не яде пустата пастичка, но и не я дава 🤦‍♀️

# 468
  • Германия
  • Мнения: 73
За зодиите не държа толкова много, но бих искала бебко да е стрелец. По термин ще е козирог, но то в нашето семейство всички сме стрелци (09.12, 12.12 и 16.12) и да не се дели от колектива... така де😜

kikair аз през тази бременност не мога да гледам сладко, но от няколко дена започват така да ми избиват разни желания. Вчера се поддадох на една бисквита и бях наказана с адски киселини 🥵

Последна редакция: пн, 04 ное 2019, 22:31 от CheGuevara

# 469
  • Мнения: 3 788
Ох, Чегевара, мъж козирог е в пъти по-хубаво от мъж стрелец. От личен опит 😜

Както и жена де 😂 ама с моята мома ще се борим за стрелец, че скорпиони вкъщи не ща 😁

Марти, Мерси много 😘 ще потърся инфо за там. Не ми е много близо за пеша, ама като трябва с колата ще ходим. Тук до нас за пеша знам от приятелка само тази, която не записва, което значи че дори до най-близкия МЦ (на Стамболийски) пак ще ходим с колата, така че няма значение..

Алиска, много скъпо в тая поликлиника 🤦‍♂️ пък надали е много по-качествено от други места, които са по каса.. Знам ли?!

За изгорено много помага да се направи сода бикарбонат с вода на каша и да се наложи на мястото. Също и масло ИЛИ зехтин. И една маз от аптеката, ама забравих името. Миналата година се изгорих от камъни в сауна, намазах се с това и ми мина почти веднага, нямам белег.

Едит:добре че е ММ, Дефламол било 😁

# 470
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Момичета, благодаря за съветите,ръката ме боли доста по-малко вече,но е зачервена. Надявам се до утре съвсем да ми мине Simple Smile

# 471
  • Мнения: 257
За зодиите не държа толкова много, но бих искала бебко да е стрелец. По термин ще е козирог, но то в нашето семейство всички сме стрелци (09.12, 12.12 и 16.12) и да не се дели от колектива... така де😜

kikair аз през тази бременност не мога да гледам сладко, но от няколко дена започват така да ми избиват разни желания. Вчера се поддадох на една бисквита и бях наказана с адски киселини 🥵

   Като заговорихте за зодии..аз съм стрелец, свекървата е стрелец, а бебчо по термин е козирог, но тъй като ще съм секцио, ще влезе в стрелец (живот и здраве). Та се шегуваме с ММ, че няма да му е лесно с толкова стрелци. Не си поплюваме хич.

  Мен пък някак ме обвзе коледно настроение, обмислям да купя малко по-малко коледни подаръци и да ги опаковам, толкова обичам, а също и коледна украса за едни външни елхи, тъй като декември няма да мога, а толкова обичам Коледа! А сега ще си имаме и най-прекрасния/те коледен подарък! ❤

# 472
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Keity91 и на мен ми е малко коледно вече и покрай покупките за бебето,ще взема и някое украшение за елхата или за вкъщи.

# 473
  • Мнения: 697
Ехххх, и на мен вече ми е коледно. Тъкмо снощи щерката ме измоли да гледаме сам вкъщи. Та и аз викам сутринта на ММ да мислим коледни подаръци. Нали приключихме с всички покупки за бебко, трябва сега пак ме сърбят ръцете нещо да си купува!🤪 Докато още мога, защото аз декември съм го отписала да върша каквото и да е.

А за зодиите- аз съм казвала. Каката стрелец, майка ми стрелец - страхотни са, обожавам им зодията. Беб по термин е за стрелец и той, силно се надявам да не бърза (макар че сигурно 5 пъти сънувам как раждам около 7-8 ноември), защото мъж скорпион...оле мале, не мерси! 🙃

# 474
  • Мнения: 58
Записах се за Щерев утре сутринта, дано всичко е наред, вярвам че ще е така 🙏

Относно зодиите щерката е скорпион.... няма друг в семейството, голям характер деликатна зодия, незнам Рамзес защо си искала толкова скорпи. Аз съм везни и мисля, че са чудна зодия 😉
Стрелците също са много хубави хора но ми се иска момученцето да си е козирог 😃 то ако знам и аз какво искам

# 475
  • Мнения: 230
Тиквичке успех! Похвали се после, че всичко е наред. Аз днес в приложението видях, че за 33 седмица бебенцата варират от 1800 до 2700 гр и се успокоих. За зодиите четох четох четох и накрая установих, че съществената част е съвместимостта на зодиите, не толкова тяхната конкретика. А и нали има и луна и асцендент и възпитание, среда, социум бъра бъра. В astrologyk.com четох за съвместимост родители дете и ми беше много интересно четиво, чак ме е яд, че по-рано не съм се интересувала от зодии. Винаги сме се шегували с колегите разни неща, но не съм приемала нищо насериозно. А и моята логика за зодиите е: познавам Х, не харесвам Х, Х е зодия У, следователно не ми допада зодия У. Демек амебска логика Satisfied И аз не знам вече какво искам. Явно искам за още една просотия да се тревожа...

# 476
  • Мнения: 872
Моя големия е козирог. Това ще е стрелец живот и здраве. Ами козирог декемврийски е лесен за гледане. Мъдро дете е, спокойно и разумно. Баща ми и той е декемврийски козирог и той е такъв. В редките случай когато избухне обаче, става страшно 😁😁😁😁

# 477
  • Мнения: X
Аз пък изобщо не се интересувам от зодии и астрология и нумерология. Даже на последния преглед лекарката като повдигна въпроса да раждам нормално и аз ѝ викам ааа ми не съм сигурна, май искам секцио... И тя ми вика ама вие гледате звездите, планетите, оставете я тая астрология. А не знае всъщност колко ме е страх хаха и изобщо и звездите няма да ми помогнат 😬😁

# 478
  • Мнения: 5 315
Аз се надявам момата да влезе в стрелеца, че скорпион, оле мале. Имала съм гадже януарски козирог.. Не искам да се сещам. Grinning
ММ е водолей - душица пълна. Тъкмо има баланс с мен, нервния и избухващ телец. Grin

# 479
  • Мнения: 354
Записах се за Щерев утре сутринта, дано всичко е наред, вярвам че ще е така 🙏

Относно зодиите щерката е скорпион.... няма друг в семейството, голям характер деликатна зодия, незнам Рамзес защо си искала толкова скорпи. Аз съм везни и мисля, че са чудна зодия 😉
Стрелците също са много хубави хора но ми се иска момученцето да си е козирог 😃 то ако знам и аз какво искам
Ами нз аз харесвам скорпионите и св разбирам с тях. А, тази ми везничка е толкова вироглава и ината, че чак се плаша😂 отделно един ден е безкрайно сговорчива и добра, на другия ден е истински звяр, та какво да ти кажа 😂
При кой си утре? Аз днес вися за преглед- уж имам час за 10:30 и пак си вися като прани гащи🙄

Общи условия

Активация на акаунт