Бихте ли инвестирали в " Исторически парк"?

  • 65 355
  • 362
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 28 874
Леле, страшно е! Astonished

# 271
  • Мнения: 67
Днеска стана чудо! От четири години не говоря с един мой познат който стана сектант от " Тогедър" . Този същия, който ми разясняваше как след година щял да бъде милионер, с наведена глава ме помоли да му дам работа. Сиромашлията му изключили тока и от няколко месеца не бил плащал и водата си. Стана ми жал за човечеца, ама като се сетих как ми говореше, го пратих при Ивелин където си е дал парите. Все пак, какво търси при нас бедните и провалилите се? Нека успешните, умните и талантливите да му платят сметките и кредита към банката.

Последна редакция: сб, 17 апр 2021, 13:35 от Sarmatian

# 272
  • Мнения: 28 874
Горкият човечец!!!!

# 273
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
Общо взето, в сектата просперират Ханът и кликата около него, с нови коли, мотори и къщи. Честно казано, не съжалявам останалите прецакани-или са много наивни/глупави, или алчни. Или и двете.

# 274
  • Мнения: 84
Днеска стана чудо! От четири години не говоря с един мой познат който стана сектант от " Тогедър" . Този същия, който ми разясняваше как след година щял да бъде милионер, с наведена глава ме помоли да му дам работа. Сиромашлията му изключили тока и от няколко месеца не бил плащал и водата си. Стана ми жал за човечеца, ама като се сетих как ми говореше, го пратих при Ивелин където си е дал парите. Все пак, какво търси при нас бедните и провалилите се? Нека успешните, умните и талантливите да му платят сметките и кредита към банката.

Лошо , дано поне му е за урок. Това е пълна измама, не бих инвестирал.

# 275
  • Мнения: 8
Абе имам някакви спомени, как Свети Ивелин се кълнеше като дърта циганка в едни видеа, как на третата година щяло да има над 600000 туристи в парка. Някой от правоверните ще ми ми споделили къде са тези хора? Нещо липсват снимки с тълпи от въодушевени посетители а вместо тях  постват едни и същи вярващи които намаляват година след година.

# 276
  • Мнения: 28 874
Както писах по-назад, едва ли хората имат едни 100-200 лева за хвърляне, че да отидат там....в средата на нищото.

# 277
  • Мнения: 4 321
Днеска стана чудо! От четири години не говоря с един мой познат който стана сектант от " Тогедър" . Този същия, който ми разясняваше как след година щял да бъде милионер, с наведена глава ме помоли да му дам работа. Сиромашлията му изключили тока и от няколко месеца не бил плащал и водата си. Стана ми жал за човечеца, ама като се сетих как ми говореше, го пратих при Ивелин където си е дал парите. Все пак, какво търси при нас бедните и провалилите се? Нека успешните, умните и талантливите да му платят сметките и кредита към банката.

Пратете го да подаде сигнал в прокуратурата и в Комисията за финансов надзор.

# 278
  • Мнения: 67
Пратете го да подаде сигнал в прокуратурата и в Комисията за финансов надзор.
[/quote]   Предложих му да си подаде жалба в Прокуратурата, обаче несретникът се страхувал. Той не бил предател! Ами щом да си поискаш  това което ти се полага е предателство, нека седи гладен . Този същия преди години ни каза, че щом не искаме да си заложим имотите заради Ивелин, ние не сме му приятели. Той бил намерил своето семейство и нямал нужда от приятели като нас. Е, сега има едно голямо семейство, нека те му платят задълженията.

# 279
  • Мнения: 28 874
Този същия преди години ни каза, че щом не искаме да си заложим имотите заради Ивелин, ние не сме му приятели. Той бил намерил своето семейство и нямал нужда от приятели като нас.

Ужас! Това е точно като в секта!
Жал ми е за тези хора, понеже те го отнасят, докато онези по върховете си харчат парите и си живеят охолно. Накрая ще обявят фалит и пито-платено. Кой имал пари - дал, кой харчил - халал да му е.....

# 280
  • Мнения: 4
Обичайно така става с хората чиято единствена цел в живота е лесно и бързо забогатяване. Летят из облаците докато някой рязко ги приземи на земята. Няма за какво да ги съжалявате . Всеки от тях има глава на раменете си и сам е взел решение как да постъпи. Сега ще си платят за глупостта .

# 281
  • Мнения: 11
Подобни "схеми" са чист scam.

# 282
  • Мнения: 28 874
От няколко дни се върти във фейса някакво клипче, в което се обясняват как били направили нещо си /откриване ли, какво ли..../, а не било отразено от медиите..... Ти да видиш!!!!

# 283
  • Мнения: 11
В случай на провал на " Герб", при предстоящите избори пирамидата ще се разпадне с гръм и трясък. Няма да има кой да пази вожда и свитата му. Всички кражби и измами ще лъснат като мацано дупе с тикви.

# 284
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
Хм, не ги подценявайте. Те са такива мазни риби, че ще се ориентират бързо. Най-новата мантра, е че се зарибяват чужденци. Явно в Бг посвършиха наивниците.

Общи условия

Активация на акаунт