Лакове за нокти - 132

  • 39 471
  • 741
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: X



Picture polish Pooh и Rimmel A spritzzz.

# 271
  • Мнения: 27 488
Адисън, какъв закачлив меден маникюр Heart Eyes

# 272
  • Мнения: 4
Здравейте Simple Smile Можете ли да ми препоръчате хубава база за лак и бързосъхнещ топ? Преди ползвах на Есенс, но не съм се лакирала от две години и изглеждат променени лаковете им.

# 273
  • Мнения: X
vaevictis За топ мога да ти препоръчам на GR quick dry. Освен него в темата се коментираше и GR Prodigy
За основа последно си взех заздравител 3в1 на перфект.

# 274
  • Мнения: 526
Аз си мечтая за такъв маникюр, но работата не ми го позволява. Е не с толкова декорация,но пък дълъг ,нежен

# 275
  • Мнения: 70
Здравейте, момичета! Можете ли да ми препоръчате гел лак за нокти без печене, подобен на този на Essence?

От години го ползвам и съм страшно доволна,даже след като спряха да зареждат магазините с него го поръчвах и от амазон, но сега е изчерпан навсякъде Sad Пробвала съм много други гел топ лакове, но нито един не е бил толкова плътен, с блясък и издръжлив. Надявам се да ме спасите с Предложеният си! Blush

# 276
  • София
  • Мнения: 1 172
GR Color expert 34
Цветът е прекрасен, изпълнението не толкова Blush
Но от известно време имам проблем с ваденките. Като сложа топ лак и на места се получават малки дупчици. Ползвам от сто години GR Quick dry и нямам представа защо се получава така?!

# 277
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Любим мейбълин. С фини златни частици на слънце

# 278
  • Мнения: 1 420
Здравейте, момичета! Можете ли да ми препоръчате гел лак за нокти без печене, подобен на този на Essence?

От години го ползвам и съм страшно доволна,даже след като спряха да зареждат магазините с него го поръчвах и от амазон, но сега е изчерпан навсякъде Sad Пробвала съм много други гел топ лакове, но нито един не е бил толкова плътен, с блясък и издръжлив. Надявам се да ме спасите с Предложеният си! Blush

Tracyyy, много съм доволна от Голдън Роуз Продиджи Гел топ лак. Съхне на обикновена светлина и придава чуден блясък. Аз слагам по два слоя, че обичам да ми е стъклено Stuck Out Tongue Също така и топ лакът на Ейвън с гел ефект е страхотен, но бързо се сгъстява.

# 279
# 280
  • Мнения: 20 162
Георгиева, този ли?
https://goldenshop.bg/gel-top-lak-za-nokti-prodigy

При мен топа на Ейвън отдавна не дава този ефект.

# 281
  • INFJ
  • Мнения: 9 348
Скоро не съм се разписвала тук Simple Smile

# 282
  • Мнения: 31 167
Няма го вече гел Продиджи Голдън Роуз, не мога да го намеря никъде.

# 283
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Няма го вече гел Продиджи Голдън Роуз, не мога да го намеря никъде.
Преди месец си купих от щанда на ГР в мола на бул. "Ал. Стамболийски".

# 284
  • Мнения: 15 313
В Лили дрогерия го има, преди около седмица го имаше в едно от варненските Лили - та, при лаковете, в една квадратна купа.

Общи условия

Активация на акаунт