Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 52

  • 16 431
  • 743
  •   1
Отговори
# 435
  • Стара Загора
  • Мнения: 627
Здравейте прекрасни!
Иринитко прекрасен цвят и рокля и излъчване!
Стреличка честит юбилей, забавлявай се и се обичай. Прическата е супер.
И на мен не ми е коледно нито ми е празнично.
Скрит текст:
Сутринта закарахме мама в АГ отделение, в сряда е планирана за операция на матка и яйчници - дано я издържи.
Иначе съм на работа ама не ми се и работи.
Прекрасен ден милички.

# 436
  • София
  • Мнения: 1 193
Здравейте, момичета Hug
Много обичам да вляза и да видя, че сте изписали страничка-две.
Иринита, харесвам много цвета на косата ти, а ти много добре изглеждаш......направо се замислих дали да не включа фитнес в програмата,но като си знам колко ми е скучен Grinning
Стреличка, аз много харесвам такива прически. Hug
Жгмъц, Деси освен да се включа с вас поне до празниците.Въпреки че я правих в началото на годината диетата Hug
Мими, и аз гледах Замръзналото кралство 2  много ми хареса, а малката още я държи емоцията и все пее песни от филма.
Добре, че Джулс спомена пожарникарите, за да се коригирам какво пропуснах в постовете Grinning
Инджи, твоята тиква ще правя.
Танче, дано всичко мине добре. Стискам палци.
Днес все още се боря с хремата, но поне главоболието го няма. Синчето обаче кашля и ако така се задържи още ден-два ще го водя да му чуят гърдите. Силно се надявам малката да не я хване вируса.

Лека седмица на всички! Hug

# 437
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
ООох, пожаааар...никарчетааа.... newsm53 newsm03 newsm48
Бързо да идват да гасят
Скрит текст:
огИна в косите мииии, пламъка в душата мииии..Всичко да гори...

Фнимание: текста написан на "italic" не се чете, а се пее с  мелодията на втория куплет, който пее Софчето в "Бурята в сърцето ми"

Ай ся да потропам и после пак "ще творим" Joy Joy Joy

# 438
  • Мнения: 28 460
Нали ще отказвам глутена, ей тоз хляб сътвориха, на вкус едва се яде Joy Ама с лютеница го преглътнах.... Джулс, дай идеи за хлябоподобно с алтернативно брашно!

# 439
  • Мнения: 2 107
Стреличка, супер е прическата, празнична 🎁♥️
Аз днес сварих жито и ще опитам да правя житен режим "от утре" 😂, зимните якета са ми тесни 😡


Тези две сентенции много точно описват нещата при мен 😂
Танче ♥️♥️♥️

# 440
  • Мнения: 3 347
Занатке и моят глад е от умните  hahaha,и в този ред на мисли,разбрах,че проблема ми е астрален  Joy Joy Joy,звездите са виновни!

Добро утро сега  Heart Eyes.
Миме хлебчето изглежда уникално!Много обичам такива тъмни и сбити  Blush.
Иринитке цвета,или по-скоро шаренкото много ми хареса  Flutter.
Миленски бързо оздравяване на всички ви Hug!
Танче стискам палци  fingerscrossed.
Стреличке зареди ли батериите вече  Grinning?
Инджи искрено завиждам,че си си насмогнала с подаръците,голяма тежест са ми,но за сметка на това неприятна  Crazy...
Деско освести ли се  Mr. Green,гледам бая помощници си си намерила,за да дойдеш на себе си  Twisted Evil...
Жгмъци и мойто коледно настроение чака за догодина,или по-догодина  Whistling.
Така,ще се мятам вече да работя,хубав ден момичета  smile3502.

Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 08:25 от Мамекс

# 441
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Честит юбилей, Стреличка! Да си жива и здрава!


Тудоро, много лична мома си! Жар-пиле! Heart А  твоя ОО /тва като ве це ли да го превеждам/ скоро май не е масажиран с жулковицата!

СкаЙо, как, обясни ми к-а-к ги твориш тез красоти!

Деси, кога отиде, кога се върна Heart

Жгмъце, какви са тез ерЕтични мисли за режими, баш когато имаме такова свято оправдание като Коледните празници! Сакън, не сега, почакай!

Джуленце, слушат ли дЪхтерите, мият ли зъбите? Joy Ох, твоята колежка, дето ни прави зъбите сега в Бг последно, разказваше, как един неин пациент и' се хвалил как миел зъби вечер, само ако имало жижибижи с жената Joy Твойте такива ли са? MaskJoy Да нацелуваш Шушулката от леля и' Димитричка Heart

Аз имам болниче вкъщи, кашля, точи ги до земята, разкисната е яко..

Хубав ден на всички неспоменати!

Танко, мама ще издържи Flowers Four Leaf Clover

# 442
  • Мнения: 2 844
Добро утрооо!
Мими Heart Eyes от какво е този хляб, добре изглежда.Аз харесвам едни хлебчета , които правя с хуск, ще ти я напиша рецептата ако искаш - ти май не долюбваше хуска?
Мамекс Heart Eyes искала си да кажеш приятно , поне за мен е приятно занимание.Спорна работа Hug
Тан Heart Eyes стискам палци за теб и мама! Heart
Миленски Heart Eyes ще ти хареса! Дано се размине щерката с вируса!
Заната Heart Eyes аз като хапна ябълка , още повече огладнявам  Joy
ИринитаHeart Eyes пробвах да пея Софчето, но май беше фалшиво Joy
Стрелчика Heart Eyes добре се е постарала фризьорката ти! А за промяната - адмирации, така трябва да е!
Деска Heart Eyes почиваш ли? Чакаме снимки Hug
Прекрасен вторник! Heart
Деемс Heart Eyes радвам се ,че писа! Дано се оправи скоро мъничето! Heart

# 443
  • Мнения: 1 617
Банда, добрутро! ☺
Демиии, така ме разсмя! Радвам се, че се появи! И да се оправя мъниче!😇
Танко, стискам палци за операцията на мама! 😇
Стреличке, звучиш страхотно! Много готина прическа! 😇
Мамекс, и аз се напрягам като избирам подаръци. Просто все го свързвам с обикаляне, за да избера най-доброто. Иначе не мога. А е голямо лутане кое е най-доброто ☺ И време не стига...затова най-често това занимание ми носи напрежение. Обаче купя ли каквото искам, такъв кеф е! И удовлетворение! ☺
Мими, вкусно изглежда хлебчето 😇
Иринитко, очаквах да се появиш след хоротропването с трети куплет! Много яко! 😇
Дескоооо, видЕх ги огин момците! За всеки месец по един ли ни се предвижда? Да се успокоя, че се сещам за един виц:
"Забелязали ли сте, че преди в една опаковка имаше 12 презерватива, а сега са 10? Въпросът ми към производителя е: Какво да правим ноември и декември ⁉️⁉️⁉️⁉️" 😂😂😂😂😂
Спорен ден, бандичка! 😇🍀

# 444
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Добро утро,
Снощи написах дълъг пост със снимки ... и ми се бутна интернета на лаптопа. Така че снимките довечера 🤣🤣🤣
Я Демито се появила - да се оправя по-бързо малката принцеса.
Тан, стискам палци всичко да мине по най-добрия начин 💖
Усмихнат ден!

# 445
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Джуленце, слушат ли дЪхтерите, мият ли зъбите? Joy Ох, твоята колежка, дето ни прави зъбите сега в Бг последно, разказваше, как един неин пациент и' се хвалил как миел зъби вечер, само ако имало жижибижи с жената Joy Твойте такива ли са? MaskJoy Да нацелуваш Шушулката от леля и' Димитричка Heart
Joy Joy
Някои от моите и тугаз даже не ги мият,  Joy
Оня ден имаше пред един от кабинетите, чакащ чичка с чеснов дюнер, помолих се за колегата  Joy и му пожелах тоз да е чакащ някой от вътре, че иначееее.... Sick Joy Joy

Да оздравява сладурка!  Heart Eyes Heart Eyes

Аз тази сутрин имам нужда от кофа с кафе, мнооого ми се спи,  Crazy

Емчеее, Joy

Танче, стискам палци за мама,  Hug Hug

Мимс Heart Eyes , има доста рецепти в нета. Аз не си равя голям ляб, по-скоро като ми се прияде, правя 90 секундното хлебче-1 яйце, 10 гр масло, 30 гр бадемово брашно/10 гр кокосово, щипка сол, малко бакпулвер и за 90 секудни в микрото. Има и едни милинки, които често правя:
https://www.google.com/amp/s/healthywithdeni.com/2018/01/%25D0%2 … BA%25D0%25B8/amp/

Инджиии,  Heart Eyes

Ох, Тудоркее,  Joy Heart Eyes

Усмихнат ден, бандичка, Heart

# 446
  • София
  • Мнения: 11 116
Добрутро...

Деми, сърце юнашко не трае, режим започвам сама явно, дружината се разпадна, но аз ще съм си и вийвода и юнАци! Не мога да си позволя да кача още н-килограма до след празниците, щото ще е голяма мъка свалянето. По-добре ако нещо иска да пада до празниците и продължението след тях...
Така, че аз започвам!

Танче, стискам палци за мама!  Hug

Много яка прическа има нашата лична СтрелаHeart Eyes

Мамексче, ти теле ли си ? Извини ме, че не поВня и гинко не пия.  Laughing Според картинката моето сърце си е баш на място.  Heart Eyes

Емче, последните години не хабя нито нерви, нито пари за подаръци, безсмислено ми е. Само детето получава истински, останалите символични. Мен също всичкото това ме напряга, а и РД-то ми е преди Коледа и допълнително се напрягам от това...

Сняг имате ли, бандюши ?
Тук прехвръкнаха няколко смежинки, но духа един бръснещ вятър. Брррр...
Хубав ви ден, и следобед стиснете по едно палче за моето коляно, дано се намери решение за него...!  Praynig

# 447
  • Мнения: 28 460
Добро утро! Heart
Имах спешна работа, та чак сега се включвам... Blush
Джулс мерси за рецептите, ще ги пробвам...искаш ли да пратя малко доместос, преди да ги почнеш да жабурят разреден с вода.... Joy
Мамекс, само така си мислиш че е вкусен ляба! hahaha
Инджи, хлябът е от тахан, яйца и бакпулвер и поръсен със семена! Чакам рецептата за Хуска! Heart Eyes
Демооо, до сега се кискам тук с теб, голям си образ, не се губи толкова, че ни липсваш... Heart Eyes
Стреличка - страхотна причоска...обичам къдри, нали си знаете... Grinning
Жгмъц, така ме изкушаваш и мен да почна, но си знам, че няма да добутам до края....тези дни ще се старая поне да ям по малко, дано Господ ми даде сили, свети времена са сега...! Hands Pray
Ох, бандаа, лежерно ми е, а има доста за довършване до края на годината.... за подаръците какво да ви кажа, не обичам да подарявам, нито на мен да ми подаряват...имам чувството, че за всеки е тегоба да избере и да се чуди какво точно ще ми се хареса...мен същата треска ме тресе, че няма да избера най доброто! Днес ще изпращам една кукла на една детска градинка в с. Козарско, за торбата на дядо Коледа...!

Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 11:59 от mimi.7299

# 448
  • София
  • Мнения: 11 116
Мими, аз съм си парче атеист и на Господ не бих се доверила, абе човек трябва да вземе съдбата (диетата в нашия случай) в собствените си ръце. Хайде щом си изкушена да почваме, кой е казал, че ще търсим краен срок ?

# 449
  • Мнения: 28 460
Мими, аз съм си парче атеист и на Господ не бих се доверила, абе човек трябва да вземе съдбата (диетата в нашия случай) в собствените си ръце. Хайде щом си изкушена да почваме, кой е казал, че ще търсим краен срок ?
Жгмъцке, в момента червата ми са разбутани от дългогодишното пиене на лаксативи заради проблема с Д-то и сега не е най подходящо да правя тестяно-плодови изпълнения...и в този студ признавам си не мога да издържа плодово-зеленчуковите дни!

Общи условия

Активация на акаунт