Майски бръмбарчета 2020 - Тема 2

  • 24 164
  • 735
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 380
Хей, здравейте! Оказа се, че и аз ще връзвам панделки! Ще си имаме момиченце! Simple Smile)) Ще помоля като се редактира началната страница да ми се промени Grinning Малката ни бебка е цели 157 грама вече Simple Smile))
Ани, чакаме да се похвалиш днес от прегледа с хубави новини!
Мария, толкова се развълнувах като четох как е минало снощи, че щях да се разплача. Simple Smile)
FBID10209338927021027, доказано ли е, че имаш проблеми с високо кръвно? Поддържаш ли го с дни такова? Защото и моя доктор бързаше да ме кара да пия допегит, но като ходих на кардиолог се оказа, че няма нищо такова и дори ми забрани да го пия.

Не,аз нямам проблем с кръвното, моето е ниско по принцип и сега си е така,аз писах коментара за нухалната гънка,но щом нормата е 2,5,а и моят гинеколог не каза нищо,че е проблемно, няма да го мисля сега,а и ще си чакам и ранния скрининг във Фемина и преди това ще имам и резултатат от биохимичния в Майчин Дом.

Последна редакция: чт, 14 ное 2019, 13:12 от FBID10209338927021027

# 421
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Feline^, oт миналата седмица те мисля, но не смеех да те питам как е положението.
Лекарката ти е много добра и щом тя  е спокойна мисля, че всичко ще е наред.
Кой тест пуснахте? С нетърпение ще чакам да пишеш, като излязат резултатите.
FBID, стискам палци и на теб! И на всички останали да минем леко и безпроблемно през следващите месеци!
Charming_11, много се радвам за теб и малката принцеска! Heartpulse Нашия доктор ли ти потвърди пола?
Нямам търпение вече да си направим една бургаска среща и да се запознаем. Нека минат всички изследвания и ако искате декември месец може да се организираме. Grinning

Майка ми вече е харесала кошара и иска в събота да ходим да я купи тя, за подарък. Нейния мерак по-голям и от моя. Joy

# 422
  • Мнения: 170
Ох, моя грешка. Коментара ми за кръвното беше за Feline.
Мария, не, не нашия доктор. Аз много не съм доволна от него и исках да видя как преминава един преглед при друг доктор.

# 423
  • Бургас
  • Мнения: 2 040
Charming_11, предполагам мен питаш за кръвното. Ами имам чувството че като вляза на преглед и рязко скача. Днес кардиолога го измери на 140/110. Първо каза че ще сложи холтер за проследяване, после направо каза да почна да пия по половин хапче и всеки ден да си записвам кръвното - сутрин и вечер и след 10 дни пак да ходя. Мисля си че вкъщи ще е нормално, даже на работа ми е умаляло и ми се спи, защото не пия кафе. Примерно вчера майка ми го мери - даже беше 110/90. Но за целта днес с ММ след прегледа избрахме апарат за кръвно налягане сендо (че нямахме) и сега започваме следене. Simple Smile
Charming_11 и честити розови гащи ! Heart

Мария, д-р Мануелян ми препоръча Veracity, пуснахме трите тризомии.

Съгласна съм за декември за среща ! Hug

# 424
  • Мнения: 5
Благодаря за топлия прием настоящи и бъдещи мами 🤩🤩😍 моля ти препратете ме ако вече има такава тема за  приема на Б комплекс и дали някоя е имала проблеми с това. Благодаря ви и ви желая прекрасен не много слънчев ден 🤪🙏🏻🤓

# 425
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Мария, д-р Мануелян ми препоръча Veracity, пуснахме трите тризомии.

Дано бързо да излязат резултатите и да ти отминат притесненията! Hug

Charming_11, при кого мина сега и доволна ли си?
Аз за сега нямам оплаквания от него. Пациентка съм му близо 2 години, дано не се издъни нещо.

# 426
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 136
mis.hle, на 27-ми съм на преглед, до сега не можаха да видят дали ще е момче или момиче, дано вече да се покаже и да разберем!

Charming_11, честито момиченце! На мен до сега не са ми казали пола на бебето. И двамата доктори при които се следя ми обясниха, че в толкова ранна бременност има голям шанс да ме подведат.  За мен честно казано е важно бебечето да е живо и здраво, нямам претенции за пол.

Мария, много хубава вечер сте прекарали! Страхотно е когато видиш лицата на любимите ти хора да сияят и причината да е вътре в теб!

FBID10209338927021027, резултатите от БХС са статистически, така, че не се стресирай излишно от тях. При БХС дори и най- перфектният резултат не е гаранция, че всичко  с детето ще е наред. Аз много се замислям дали изобщо да си правя второто БХС. На този етап със семейството ми решихме да не си правя пренатест, вярвам, че всичко ще е наред с бебето!

Feline^, стискам палци резултатите ти да са добри, мисли позитивно!

# 427
  • Мнения: 1 380
Здравейте отново от мен,

Аз вече имам резултати и ми изглеждат добре,сега ще ги пратя на гинеколога ми. Качвам ги и тук. Единствено Папп е 1,34, ЧГХ 0,77,вие бяхте обсъждали,че трябва да са около 1 и двете,дано това не  е проблем и не се налага друг тест.

# 428
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 136
Здравейте отново от мен,

Аз вече имам резултати и ми изглеждат добре,сега ще ги пратя на гинеколога ми. Качвам ги и тук. Единствено Папп е 1,34, ЧГХ 0,77,вие бяхте обсъждали,че трябва да са около 1 и двете,дано това не  е проблем и не се налага друг тест.

Там където в БХС ти пише част от медианата моето АГ ми обясни, че това означавало че резултата е в нормата. При теб и трите са част от медианата, което е добър показател. На NT където имаш 2.1 мм., доколкото съм запозната до 2.5 мм е нормата, така, че и този показател ти е добър. Най- добре за твое успокоение се консултирай с доктора, който следи бремеността ти!

# 429
  • Мнения: 1 380
Здравейте отново от мен,

Аз вече имам резултати и ми изглеждат добре,сега ще ги пратя на гинеколога ми. Качвам ги и тук. Единствено Папп е 1,34, ЧГХ 0,77,вие бяхте обсъждали,че трябва да са около 1 и двете,дано това не  е проблем и не се налага друг тест.

Там където в БХС ти пише част от медианата моето АГ ми обясни, че това означавало че резултата е в нормата. При теб и трите са част от медианата, което е добър показател. На NT където имаш 2.1 мм., доколкото съм запозната до 2.5 мм е нормата, така, че и този показател ти е добър. Най- добре за твое успокоение се консултирай с доктора, който следи бремеността ти!

Бечинка,благодаря ти!

Да,сега му пратих резултатите,както ми каза. А и имам и ранен скрининг,който ще е подробен,че моят лекар е добър,но ехографът му е на моята възраст предполагам. :Д

# 430
  • Мнения: 170
Мария, при д-р Неделковски бях и съм доволна от отношението му и от прегледа.

# 431
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Мария, при д-р Неделковски бях и съм доволна от отношението му и от прегледа.

О, да той е страхотен. Simple Smile
По спешност бях попаднала при него преди няколко месеца и останах много доволна. Но ми е много неудобна локацията му. Мислиш ли да се местиш при него?

FBID, много добре ми излгеждат резултатите ти. Simple Smile

# 432
  • Мнения: 170
Със сигурност ще ходя на прегледи при него, може би на частно, но за местене не мога да реша, тъй като още води и жк в Плевен и не знам как стоят нещата с раждане при него.

# 433
  • Мнения: 126
Минах и аз на преглед днес. Всичко е наред с бебока. 80:20 остава, че ще е момиче, но минаваше точно там пъпната връв и не се потвърди напълно. Simple Smile Дайте моля мнение за втората ФМ. АГ ми препоръча да я направя при Марков от Марковс или Врагалева във Фемина. Моля за мнение ако някой е ходил.

# 434
  • Мнения: 36
Здравейте, мами!
Аз по-рядко се включвам, но ежедневно ви чета с интерес.
И аз съм от групата с Фраксипарин и аспирин, имам и Хашимото в допълнение.
Днес мина и моята първа фетална и БХС. Прегледът мина добре, докторът каза, че всичко на пръв поглед е наред.
Вчера напрвих и пренатест. Резултатите ги чакам другата седмица. Силно се надявам и там всичко да е в ред.
Не можахме да разберем пола на бебчето, още не беше ясно, но пък другата седмица след генетичния вече ще знаем със сигурност.
Успех на всички с резултатите!
Поздрави и целувки! 🥰

Общи условия

Активация на акаунт