Черен петък 2019

  • 147 661
  • 1 898
  •   1
Отговори
# 1 815
  • Мнения: X
Дъглас за онлайн пазаруване не ме кефят.

# 1 816
  • София
  • Мнения: 1 070
Мнооого са зле. Аз чаках моята поръчка от Single days 15 дни. Добре поне, че се сетиха да се обадят на 14- тия ден да ми кажат, че червилото не е налично та да си взема останалата част от поръчката.

Два дни след като я взех пак ми звъняха да отида да си взема поръчката. Heart Eyes  #Douglas

# 1 817
  • Мнения: 25 737
Вместо да чакам не знайно колко, отидох в мола и си купих кожени боти на -50% от ССС. Супер доволна.

# 1 818
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Вместо да чакам не знайно колко, отидох в мола и си купих кожени боти на -50% от ССС. Супер доволна.
До кога им е намалението?

# 1 819
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 498
До 15.12, но е ДО -50% и -10% допълнително на всички продукти с карта. Такъв СМС са ми изпратили вчера.

# 1 820
  • Мнения: 326
Аз се кефя на Грацията. Много топлят. Каквото ми предложиха да ми заменят се съгласих и им казах възможно най-бързо да ми пращат, каквото имат.
И те ми ги пратиха.
кои модели взе?

# 1 821
  • Мнения: 15 356
Аз се кефя на Грацията. Много топлят. Каквото ми предложиха да ми заменят се съгласих и им казах възможно най-бързо да ми пращат, каквото имат.
И те ми ги пратиха.
кои модели взе?
https://www.gracia-s.bg/c/boti-botushi-4/cherni-damski-s-i-graifer-677
Аз ще похваля моите,супер топли,непреходни и удобни.

# 1 822
  • Мнения: 35 110
Аз днес поръчах 3 чифта обувки и една раница от Тенденз. Имат коледно намаление на 50%

# 1 823
  • Мнения: X
мама ив, аз поръчах 5 чифта Грация. Сега се кефя на модела, който някой пусна тук за продаване по напред.
Високи кожени кецове с два ципа - мноого ми харесва,че са добре изолирани от земята и на краката е толо.
  Моето Манго дойде, голямо удоволствие е - дрехите са кроени по нишката на плата, текстилът е високо качество, супер. Само дето едната рокля ми е на ръба на коляното, и като сядам на работа, доста ще се вдига, та ми идва къса и може да я пусна за размяна в темата на Манго или да я нося на шивачка да отпусне подгъва.

# 1 824
  • Мнения: 1 030
Моята поръчка от Грация от 26.11. вчера дойде с безплатна доставка до офис на Еконт.,бяха с преглед и тест и безплатно връщане, стойността на кецовете беше 35 лв. Дотук ме изненадаха приятно, въпреки неизвестността  две седмици.Е върнах ги, пътво защото ми стискаха на дължина, което е странно тъй като имам и др тяхни обувки  и си отговарят  и второ усъмних се в кожата. Бяха марка Меркурий, досега като съм поръчвала са били Грация.

# 1 825
  • Мнения: 1 953
Аз вече съм писала по темата, но... пак. Меркурий са умалени, а Грация си отговарят, дори и за леко уголемени могат да минат. Кожата на Меркурий е по-твърда, но обувките им са по-здрави от на Грация. Грация заприличват на носени с години след един сезон. От тях взимам само Меркурий вече.

# 1 826
  • Мнения: 7
Аз тази година се сдържах и си взех само едни ботушки от DEICHMANN, имаше страхотни оферти.Препоръчвам, ако някой все още се чуди за коледен подарък, има избор Simple Smile

# 1 827
  • Мнения: 25 737
До 15.12, но е ДО -50% и -10% допълнително на всички продукти с карта. Такъв СМС са ми изпратили вчера.
Имам карта, а намалението ми беше само -50%.  Rolling Eyes

# 1 828
  • Мнения: 255
Получихте ли си пратките от Манго.
Моята от 04.12. е със статус Изпратени
Вече губя надежда, че ще я получа

# 1 829
  • Мнения: 9 481
Получихте ли си пратките от Манго.
Моята от 04.12. е със статус Изпратени
Вече губя надежда, че ще я получа

Да, но моята беше от 27.11..

Общи условия

Активация на акаунт