Черен петък 2019

  • 146 907
  • 1 898
  •   1
Отговори
# 1 875
  • Мнения: 15
Скрит текст:
И какво като ти отговорят, на мен точно на 29.11 ми писаха там, че ще ми я пратят, а на 05.12 получих имейл, че няма да я пратят. Смешно обслужване, въпреки добрите отзиви тук смятам да ги избягвам като чума.
Аз също чакам информация какво се случва с поръчката ми, пусната е на 26.11. Беше за подарък, но нищо, здраве да е. Пуснах сигнал към КЗП, защото смятам поведението на Грация и Кавалер за крайно некоректно. Не са единствени за да си позволяват да ме разиграват по този начин. Не призовавам никого към нищо, просто не считам за нормално такова обслужване.
Пробва ли да им пишеш съобщение през ФБ страницата им? На мен там ми отговориха.
Мне, само там още не съм, благодаря ви
Надявам се, няма да съм права, но там отговорите са от сорта "Случаят е предаден за проверка на колегите", "Колегите ще се свържат с вас за информация относно поръчкат".....и вече трета седмица нищо...
Дръжте се! Моята поръчка от 26.11 пристигна днес, с дефект на единия чифт, но вече нямам сили за разправии, скоро кокичета ще се появят Tired Face
Скрит текст:

# 1 876
  • Мнения: X
В куриерските фирми искат ли ви лична карта за да си платите и вземете пратката?

# 1 877
  • софия
  • Мнения: 564
В куриерските фирми искат ли ви лична карта за да си платите и вземете пратката?
не, само по телефонен номер обстлужват

# 1 878
  • Шумен
  • Мнения: 1 455
В Еконт са ми искали, но не винаги. В Спиди - не.

# 1 879
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 007
В офисите на Еконт, в които ходя, винаги ми искат, даже и когато изпращам пари, в Спиди не, но знам и за офиси на Еконт, в които не  искат лична карта.

# 1 880
  • Мнения: 2 100
В Еконт винаги ми искат

# 1 881
  • Мнения: 3 714
Не ми искат нито в Еконт,нито в Спиди.Казвам си телефона и ми дават пратките.Същото важи и за наложените платежи,но там ме питат за ЕГН без да давам ЛК.

# 1 882
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 669
В Еконт по принцип винаги трябва да искат лична карта. Политика..Друг е въпросът на какъв служител ще попаднеш.

# 1 883
  • Мнения: 654
В еконт ми искат винаги.

# 1 884
  • При децата ми
  • Мнения: 5 986
За "Еконт" не мога да се сетя, но в "Спиди" ме питат за телефона само.

# 1 885
  • Мнения: 1 405
В Еконт винаги

# 1 886
  • Мнения: 25 673
В куриерските фирми искат ли ви лична карта за да си платите и вземете пратката?
да, еконт искат

# 1 887
  • Мнения: 6 571
В куриерските фирми искат ли ви лична карта за да си платите и вземете пратката?

Еконт имат политика да искат лична карта, а вече защо в някои офиси не искат, си зависи от “добросъвестността” на служителите.
ЕГН имат право само първите 6 цифри да искат заради GDPR.

Спиди е по-добре в това отношение и защита на личните данни - искат само тел. и PIN-а, който се праща във вайбър.

# 1 888
  • Мнения: 35 069
Аз вземам пратки и на моя мъж от Еконт. Само телефон искат. В Спиди са ми искали лична карта при получаване на пари от наложен платеж

# 1 889
  • София
  • Мнения: 10 291

Когато отидеш в офис, куриер дошъл на адрес, никога не ми е искал.

Общи условия

Активация на акаунт