Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Мъж Скорпион - 5

• 8 497
  • 192
  •   1
Отговори
# 180
forumkaye

Скорпионите имат силна енергия, дали позитивна или негативна - определено може да въздейства. Ако усетиш, че някой човек ти смуче от енергията, представи си, че си в своя енергиен балон и нищо не може да те докосне. Изтощаващо е да се защитаваш по този начин, но не толкова, колкото, ако не го правиш. Обикновено дълбоко нещастните хора, без да искат взимат от чуждата енергия.

Moon

Съжалявам, но влюбеният скорпион определено е обсесивен, дори досаден, от самото начало. Не мисля, че има чак такъв интерес към теб.

# 181
Опишете вашите настоящи или бивши мъже Скорпиони. Колко от тях се интересуват от неща, свързани с енергията на хората и колко от тях се интересуват от магии?

# 182
Опишете вашите настоящи или бивши мъже Скорпиони. Колко от тях се интересуват от неща, свързани с енергията на хората и колко от тях се интересуват от магии?

Моя скорпион много се влияе от чуждата енергия, много често ми казва, че е "урочасал", от малък ходи при една жена да му бае. Вярващ е. Казва, че не вярва в магии, но според мен го прави нарочно, защото го е страх да не го застигнат.

# 183
Съжалявам, но влюбеният скорпион определено е обсесивен, дори досаден, от самото начало. Не мисля, че има чак такъв интерес към теб.
Абе те се видяли веднъж, писали си, и искате вече човека да е влюбен ...
Освен това не слагайте всички хора под един знаменател, нищо, че са от една зодия.

# 184

Скорпионите се интересуват предимно от себе си и собствената си енергия.
Младите мъже най-силно се интересуват до обстоят между останалите мъже в професионално и социално отношение.
Докато трае този период, жените са на задния котлон.

# 185
Момичета благосдаря ви за отговрите! Да ви се похваля,днес моя скорпи ми писаааа😊

# 186
Браво Мун, явно не сме прави. Simple Smile И какво ти пише? Разкажи по- подробно. Stuck Out Tongue

# 187
Ами общи неща ииии поиска да се видим🤗Много съм щастлива

# 188
  • Индия/България
Записвам се, като дама Скорпион с мъж Скорпион.
Хайде и аз в клуба Simple Smile С тази разлика, че моето Скорпи не ми е брачен партньор, а кармично другарче от време оно Simple Smile .Разлика от точно 11години и 11дни в рождените ни дати ( и интересното е, че сборът от неговият ден и месец  на раждане(7.11) дава моят -18).  Обаче..разлика в характерите от земята до небето...Разлика в културите...разлика в начина на изразяване и интерпретиране на нещата . .изобщо..разлики да искаш. И напук на всичко това- такава химия, че всичко се тресе покрай нас. Е, тоя Скорпион изкара всичките ми неподозирани истини и "таланти" на бял свят...и всичките ми блокажи също. Някой по-напред беше споменал- настръхвам като е до мен, буквално се усещаме във вените си, дето има една приказка. Много самоуверен тип е моят. Как им казват "the ultimate winner" ...борбен дух, кураж, сила, целеустременост, страст. И тая страст е във всичко. Направо плашеща понякога..замайваща...помитаща и "заразителна". Ох, аз имам чувството понякога, че се "давим" един в друг..хем е прекрасно, хем е побъркващо. Химия, магнетизъм , секс,  електричество, дълги...къси съединения Wink , каквото си поискаш. Обаче...его, его, его....Това его съсипва всичко. И е толкова твърдоглав, неподатлив на промени..Да не говорим колко трудно се споделя с някого, но и колко глупаво си  прикрива (или по-скоро си мисли, че си прикрива) чувствата. Аз не съм срещала друг мъж, който толкова стоически издържа на заливащите го сърдечни емоции и чувства. Щях да се удавя буквално като ги изля внезапно..Това е много силна енергия за мен, трудносмилаема ми е..И мойта Венера и тя в Скорпион..дето се вика "за разкош". ..Усещам толкова токсичност Sad за жалост...Трудни отношения....   Та така...работим си с него по уроците и си израстваме....Това е единственият човек, който е провокирал у мен безпределната, безусловна  любов и доброта на вселенско ниво или както там се нарича....Действително ..на много дълбоко ниво
Хммм...:въздъххх: Sad

Последна редакция: чт, 11 юни 2020, 14:47 от Bandit Queen

# 189
Bandit Queen, имате  много хубав стил на изразяване, дарба да пишете.
Подобни сме и с моя Скорпи.
Его до небето. Неговия асцендент е Водолей, а аз съм Водолей с Риби асцендент и пак сблъсъци.
Упорито инатливо магаре.
Но не му се давам.

# 190
Моят Съпруг е асцедент Скорпион. Зодия Водолей. И преди да сме натирили от темата, бързам да споделя, че откакто мина 31 му РД, стана типичен представител на Скорпионите. Доколкото знам, асцедента е външният вид и начина на изразяване. Ами какво да кажа.... Затворен, Сигурен в мненията си,  Мрачен на моменти, Обсебващ. Доброто в него че ловко балансира с добрите си качества. Затова не задушава до несвяст а само до полу-припадналост 🤭
Не ме е манипулирал обаче никога. Винаги уважава чуждото мнение, съсредоточен във всяка своя дейност, но някак си не изпуска и външните действия ставащи около него. Вижда всичко и в детайли, и в цялостност.
Обичащ семейството, и особено децата. Винаги всяко дете може да го умили и усмихне.
Не изневерява. Насаме е голямо лигаве, но това май е заради луната в лъв.
Бившият ми бе Скорпион с асцедент Лъв. Той също бе готин, не толкова обсебващ като сегашният, но също толкова благороден. Общо взето със скорпиони много добре се разбирам, но това е заради зодията ми май - телец. Simple Smile

# 191
Не знам дали се вписвам, но съм жена скорпион. Излизах с един телец, аууу, побъркваше ме. Grinning Егати спокойната флегма, даже скандал не можехме да си спретнем. На мен ми ври и кипи, той ме гледа баш като теле в железница. Не случайно май е измислен лафът. Grinning Все не можехме да се разберем, аз искам при караница всичко да се изкаже, да се разреши проблемът, а отсреща баш теле. Имам чувството, че си влачехме нерешени проблеми от началото до самия край.

# 192
Е, Телец и Скорпион са противоположни зодии. Твърди се, че  противоположностите се превличат...
Явно не при всички е така....

Общи условия

Активация на акаунт