Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Мъж Скорпион - 5

• 13 433
  • 247
  •   1
Отговори
# 240
аз съм го казвала без да го чуствам,най-доброя ми приятел е скорпион и сме го коментирали,той също го прави

# 241
  • Street of Dreams
Нещо не ви е наред на вас с приятеля ти. Не съм и не бих, нито познавам такъв скорпион, освен ако не заблуждава сам себе си.

Това си е до човека, не до зодията. Виждала съм го странично няколко пъти от Деви, които някой по-назад много добре описа.

Интересно ми е онова момиче, дето търси отворена врата там, където я няма. Ако я беше изтрил, нямаше да й е по-добре. Изобщо мъжете каквото и да правят, ако не ви обичат, са гадни скорпиони. Интересно ми е в темите за другите мъже дали се прехвърля на зодията това.

# 242
Мацки, няма ли тема за жената Скорпион? Може ли такова нещо Grinning

# 243

Имаше, но спряхме да пишем. Много сме потайни. Smile

# 244

Имаше, но спряхме да пишем. Много сме потайни. Smile

Е, това е истината! Аз също почти нищо не си казвам, горките хора покрай нас. Smile

# 245
Асцедента ти какъв е Лина? Че ми стана интересно Simple Smile

Лъвче и луната ми е в Лъв. Innocent

# 246

Лъвче и луната ми е в Лъв. Innocent
То ти си и отговорила по-рано ама, кой да те отрази ( няма да крия мунка съм Wink ). Ами в 4-ти дом ти се пада Скорпион, значи в тяхна компания се чувстваш като у дома си. И имаш да учиш от тях. Ама за какво не знам - не съм учила толкова....🤪

# 247

Лъвче и луната ми е в Лъв.
[/quote] То ти си и отговорила по-рано ама, кой да те отрази ( няма да крия мунка съм Wink ). Ами в 4-ти дом ти се пада Скорпион, значи в тяхна компания се чувстваш като у дома си. И имаш да учиш от тях. Ама за какво не знам - не съм учила толкова....🤪

Нем, 5 дом ми е във Скорпион, а 4-ти ми е във Везни... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт