Мъж Скорпион - 5

  • 54 684
  • 772
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 517
Всъщност аз не очаквам нищо - искам само да се виждаме доколкото е възможно. Нищо повече. Той все се чуди и същевременно си пишем всеки ден. Не го разбирам.  Или иска да спи с мен, или не. Няма друго положение.
Иска да спи с теб, разбира се, все пак е мъж, независимо от коя зодия Ти не искаш ли да спиш с него?...Изяснете се, защо ти е само да се виждате ...до кога ще продължи това? За мен е безсмислено ...губене на време ...

# 286
  • Мнения: 13 082
Уинд, от колко време си със Скорпиона? Това явно им е някаква обща черта на всички, карат те да се разкриеш напълно. Аз имам теория защо го правят, но ще я запазя за себе си. Питам те, защото приятелката ми със същите думи описваше един представител, на мен тогава ми се виждаше мноооого скоростно такова опознаване на дълбоко ниво.

# 287
  • Мнения: 10 008
Уинд, от колко време си със Скорпиона? Това явно им е някаква обща черта на всички, карат те да се разкриеш напълно. Аз имам теория защо го правят, но ще я запазя за себе си. Питам те, защото приятелката ми със същите думи описваше един представител, на мен тогава ми се виждаше мноооого скоростно такова опознаване на дълбоко ниво.

Е бива ли така, интересно ми стана. Защо го правят?

# 288
  • Мнения: 13 082
Когато съм убедена, че не греша ще споделя Wink Че иначе започва едно оборване...

# 289
  • Варна
  • Мнения: 10 527
Когато съм убедена, че не греша ще споделя Wink Че иначе започва едно оборване...

Сега и на мен ми стана любопитно, вече три години сме рамо до рамо два скорпион.

# 290
  • Мнения: 13 082
Наистина?! Вижте всеки може да го тълкува както иска. За мен те предразполагат да оголиш душата си, за да имат мегдан за жилене, това нали само ако се наложи да отмъщават. А на тях незнайно как винаги им се налага...

# 291
  • Мнения: 20 144
Ариа, за жените скорпиони съм на 100% на твоето мнение. При мъжете не зная, не съм го установила.

# 292
  • Мнения: 1 244
Аз съм жена скорпион и не се разкривам. Никой не ме познава дори на 30%, споделям най-често само с 1 човек. От типа съм ''казвам, ама нищо съществено реално''. Не държа някой да се разкрива пред мен напълно, както и аз не го правя.

# 293
  • Мнения: 10 008
Този театър с подпитването са ми го играли завоалирано Риби и Водолей, търсейки пролуки и слаби места. Не им се получи.
Нямам какво да им разкривам, не са ми терапевти, и няма какво да ми го играят такива.
Не е до зодия, просто някои хора не са в ред.

# 294
  • Мнения: 20 144
А, то не е просто подпитване, а цяла програма. : ))

# 295
  • Мнения: 360
Estela,

3 години си с мъж скорпион? По неволя 3 трета година аз не мога да се разделя с моят. Наистина това, което казват за връзка от 2 скорпиона е вярно. Като е добре е истински рай, като е зле е същински ад. Не знам каква е тази случайност, но се засякохме извън България дори. И двамата сме стелиум Скорпион, аз 4, той 5 планети. Има нещо, което не мисля, че мога да му простя и постоянно си спомням за това. Обичам го, но не мога да бъда с него отново. Той също не ми споделя много неща, заради миналото, но се държи така сякаш иска да сме заедно, въпреки, че и двамата знаем, че няма как. Сега сме просто съквартиранти.

Аз също не мога да разкрия себе си напълно. Това е все едно да покажа къде са ми слабостите, че да ме ударят после. Освен това хората не могат да ме разберат за много неща. Аз самата не разбирам някои от емоциите и чувствата си. Като малка не бях така, все се обяснявах, но от това не излезе нищо добро.

# 296
  • Варна
  • Мнения: 10 527
Да, три. Седем години е по-малък от мен, имаме доста различия, но сме живяли по коренно различен начин живота до преди да се съберем и е нормално. Превъзпитаваме се взаимно, той ме учи на непукизъм и спокойствие, а аз да не бъде егоист.
Аз мълча и не споделям с всички други освен него, на него казвам всичко, дали греши, дали ме ядосва, дали ме боли, за съвети и идеи, а бе друго е две глави да мислят.

# 297
  • София
  • Мнения: 5 198
Естела, ти коя зодия си ?

Аз мисля така , без да те оборвам Ариа
И да се разкрия , никой не може да ме ужили или нарани, защото си знам слабите места. Щом си ги осъзнала , значи съм наясно със себе си.
И при мен не идва като рана , а като бойна готовност.
Щом си склонен да ме уязвиш , бъди подготвен за една доза чиста истина. И да , тя не е никак приятна.
Много съм войнствена, това дразни скорпион, той иска да те подчини и на неговата отрова да отвръщаш с любов.
мазохизъм и садизъм в едно.
Иначе съм търпелива , разбираща , проумяваща ги, отдадена.
И казвам на скорпиона така.
Щом това не ти харесва , чувствай се свободен да напуснеш връзката.
Имам чувството , че съм подлагана на тестове, само и само да се уверят в нещо си.
При мен е очевидно, че тази връзка няма да продължи дълго, но е интересен събеседник. Има какво да се научи от него.

Имаме много различия. За мен любовта е правене. Действие и дела. За него е думи, не боравя добре с думите. Боравя добре с действията. Тук виждам, че тези различия ни разделят.
Той иска да му говоря , говоря ( чувства, чувства)
Не бих казала, че съм темерут.
Моята зодия е Дева.
Любовта я разбирам с правене , различно от скорпионското.
За мен правенето е нещо реално , което може да съществува в материалния свят.
Отделяне на време, бензин, кола, съдействие , решаване на проблеми , пари, грижа, която може да бъде ползвана.
За скорпион означава
Думи. Нежност чрез думи, страх ги е от дирекните такива.
Означва ласка чрез думи. Тяхното правене е на думи. Формулирано.
Разбира се всеки иска да чува , да слуша , но претенциите на скорпион граничат с каприз.
А мен това ме дразни.
Дразни Защото , първо
Не съм ти майка
Второ, не може ли сам да се грижиш за емоциите си
Трето
Айде вземи и ми вярвай вече
4то, нужен ми е някой поне 2 пъти по силен от мен.
И т.н

Последна редакция: сб, 23 яну 2021, 03:33 от Wind_

# 298
  • Варна
  • Мнения: 10 527
Уинд, скорпион съм.

# 299
  • Мнения: 10 008
Wind, на човек с детска травма ми прилича този Скорпион. Или просто на бездънна и ненаситна емоционална яма.
Без майка ли е? Със студена майка?
Водолеят и Рибите бяха така, и сигурно още са, но не искам да общувам с тях.

Има една порода мъже, които търсят жена която носи на лошо. Носят силен, и често неосъзнат гняв срещу майките си, и си го избиват върху невинен обект.
Много си говорихме с бившата (съпруга, и майка на децата му) на Водолея, тя много го иска обратно, а аз я питах защо. Той не може да е друг. Моят инстинкт е да бягам колкото може по-далеч, а тя се старае и го гони, а е млада, красива, и може толкова много повече, и го заслужава. Няма нужда от вкопчване в един, светът е пълен с мъже. А и да си сам е по-добре, отколкото с тормозител. Аз това не го мога.

Рибко търсеше емоции и скандали, а аз искам да ми е тихо и "скучно".

Общи условия

Активация на акаунт