Мъж Скорпион - 5

  • 54 831
  • 772
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 17 616
Нашият офисен Скорпи се е дал на около 42г. На Рибка...класика.

минал е интересните зодии и си е паднал на най-изтърпяващата го

# 631
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Нашият офисен Скорпи се е дал на около 42г. На Рибка...класика.

минал е интересните зодии и си е паднал на най-изтърпяващата го
Рибката му е бая чалната и то не в чаровния смисъл Joy Намерили са се....

# 632
  • Мнения: 29
И аз се включвам. Жена Стрелец съм с асцендент Стрелец. Той е Скорпион. Имаме дете Рак. Връзката ни беше любов от пръв поглед, огън, страст, любов много любов. Забременях още на 1 г от него. Главния ми проблем винаги е бил, че не се дистанцира от другите жени и даже им се възхищава. В свободното си време или е на дивана или с приятели. Много добър човек и всеотдаен. В началото на връзката ни, няколко пъти ме постави в ситуация на ревност. Живееше с една негова колежка. Бях ги видяла пияни до козирката, той с разкопчан панталон тя по гащи. Съответно му казах че го зарязвам и си намерих друг. Той направи всичко за да ме прибере и върне при него. После забременях. Пак по същия начин излезе след работа и се прибира в 9ч сутринта, беше с негови колежки. Бях бясна и си тръгнах пак. След като родих на 2 година го хванах в изневяра близо 6 месеца с негова колежка. Съжали много и простих. Държанието му обаче не се промени и съответно, му върнах изневярата. Смачка ме психически буквално. Уж се оправихме. ( Скандали е имало много, ама много. Изваждаме извън кожата ми). След 2 г го хванах пак с колежка, заради която ме накара да напусна дома ни за да останел сам със себе си. Тоест с нея. Направих всичко и тя го заряза, после пробва с друга, тя била обсебваща и пак се върна при мен. Не си взе поука, продължи с лошото държание и го оставих окончателно, като съответно имаше и друг мъж до мен, който ме извади от този порочен кръг и благодарение на него нямам паник атаки, с които се бореха 5г след двете изневери. Вече съм сама естествено, след тормоза който преживях. Психически те смачкват, егоисти до болка, с вроден комплекс. Постоянно търси одобрение за всичко иначе не се чувства добре. Сега сме разделени. Има си нова приятелка от 6 месеца, но вече и изневери с мен няколко пъти. Като го питах защо го прави, отговора беше " не знам" ,"заради миналото ни". Което ми дойде вповече вече, тъй като преди 2 седмици разбрах че има друга. Познавам още два скорпиона, същата работа и при тях.

# 633
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Да те пита човек що пак се буташ при Скорпиона след всичко преживяно?! Поработи върху лабилността и себеуважението си и продължавай напред

# 634
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
С моя Скорпион сме вече три месеца заедно и мога да кажа, че за разлика от Телеца е на светлинни години от него.
Има си и той някои черти които са си характерни за тази зодия, но за друго е много точен, коректен и грижовен. Вярно, потаен е, не изразява с думи това което чувства, но от действията му личи че е влюбен и че държи на мен. За сега не съм усетила така прословутата ревност на скорпионите, но и аз не съм му давала повод за нея. Не ми забранява нищо, не се цупи, не ме проверява постоянно къде съм и с кого съм, за разлика от Телеца, който направо ме изкарваше извън нерви. За секса малко е преувелечено всичко което пишат за Скорпионите Smiley но има време, ще се научи, виждам, че има желание за което. Много енергия, много нещо, не може да стои на едно място, адреналин трябва да има. Не зная всички Скорпиони ли са така, но дните с него са си преживяване и то готино. Не искам да мисля за напред как ще продължи връзката ми с него, но на този етап съм щастлива Simple Smile

# 635
  • Мнения: 1 517
С моя Скорпион сме вече три месеца заедно и мога да кажа, че за разлика от Телеца е на светлинни години от него.
Има си и той някои черти които са си характерни за тази зодия, но за друго е много точен, коректен и грижовен. Вярно, потаен е, не изразява с думи това което чувства, но от действията му личи че е влюбен и че държи на мен. За сега не съм усетила така прословутата ревност на скорпионите, но и аз не съм му давала повод за нея. Не ми забранява нищо, не се цупи, не ме проверява постоянно къде съм и с кого съм, за разлика от Телеца, който направо ме изкарваше извън нерви. За секса малко е преувелечено всичко което пишат за Скорпионите Smiley но има време, ще се научи, виждам, че има желание за което. Много енергия, много нещо, не може да стои на едно място, адреналин трябва да има. Не зная всички Скорпиони ли са така, но дните с него са си преживяване и то готино. Не искам да мисля за напред как ще продължи връзката ми с него, но на този етап съм щастлива Simple Smile

Пожелавам Ви да сте все така щастливи и влюбени! Скорпионите не са лесни, но могат да обичат силно Simple Smile
Интересно ми е какви са ви впечатленията за това колко обичат промените? Примерно, моя скорпион като хареса нещо или като не го хареса и край, много трудно харесва нещо друго или си променя мнението за нещо ...

# 636
  • Мнения: 267
С моя Скорпион сме вече три месеца заедно и мога да кажа, че за разлика от Телеца е на светлинни години от него.
Има си и той някои черти които са си характерни за тази зодия, но за друго е много точен, коректен и грижовен. Вярно, потаен е, не изразява с думи това което чувства, но от действията му личи че е влюбен и че държи на мен. За сега не съм усетила така прословутата ревност на скорпионите, но и аз не съм му давала повод за нея. Не ми забранява нищо, не се цупи, не ме проверява постоянно къде съм и с кого съм, за разлика от Телеца, който направо ме изкарваше извън нерви. За секса малко е преувелечено всичко което пишат за Скорпионите Smiley но има време, ще се научи, виждам, че има желание за което. Много енергия, много нещо, не може да стои на едно място, адреналин трябва да има. Не зная всички Скорпиони ли са така, но дните с него са си преживяване и то готино. Не искам да мисля за напред как ще продължи връзката ми с него, но на този етап съм щастлива Simple Smile

Пожелавам Ви да сте все така щастливи и влюбени! Скорпионите не са лесни, но могат да обичат силно Simple Smile
Интересно ми е какви са ви впечатленията за това колко обичат промените? Примерно, моя скорпион като хареса нещо или като не го хареса и край, много трудно харесва нещо друго или си променя мнението за нещо ...
Съъщата история и при моя човек... направо ме изумява как не му писва да е толкова постоянен Grinning аз като везна с асцендент близнаци и луна във Водолей, съм олицетворение на непостоянството и обожавам промените. УжасТ някакъв....

# 637
  • Варна
  • Мнения: 10 547
Аз съм така, големите промени много ме стресират, докато ММ няма проблем с това . И двамата сме Скорпиони.

# 638
  • Мнения: 8 875
Аз съм скорпион. Бих казала, че съм организиран и последователен човек и това ми носи много ползи в редица сфери на живота. Непостоянните хора откровено ме дразнят, не мога да ги приема сериозно и ме натоварват. Но относно промените - обичам ги и сравнително лесно взимам решения за големи такива. Мои близки биха се побъркали психически, ако предприемат стъпки, каквито правя аз и то с хладнокръвие и без нужда да го обсъждам със сто човека и да събирам мнение Grinning

# 639
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
Пожелавам Ви да сте все така щастливи и влюбени! Скорпионите не са лесни, но могат да обичат силно Simple Smile
Интересно ми е какви са ви впечатленията за това колко обичат промените? Примерно, моя скорпион като хареса нещо или като не го хареса и край, много трудно харесва нещо друго или си променя мнението за нещо ...
Ами доколкото имам наблюдение за тези три месеца, е отворен за промени. Понякога спонтанен. Решаваме на момента да отидем на море например и той е готов. Ставаме и тръгваме. Но например когато пазаруваме хранителни стоки, си има неща от съответната марка, които само тях купува. Относно мнението му за дадено нещо, да почти не го променя, но ако му покажа, че не е прав, се съгласява и приема моето мнение. Съгласява се с мен. Не съм забелязала да има застой. Имам чувството, че ако се наложи да стои постоянно на едно място или ако му вземат колата, ще "умре". Движение трябва да има. Няма скука с него Simple Smile
Аз съм Козирог с асцендент Стрелец, луна в Марс и Венера Водолей.

Последна редакция: пт, 15 юли 2022, 11:37 от sanyy

# 640
  • Мнения: 1 517
Пожелавам Ви да сте все така щастливи и влюбени! Скорпионите не са лесни, но могат да обичат силно Simple Smile
Интересно ми е какви са ви впечатленията за това колко обичат промените? Примерно, моя скорпион като хареса нещо или като не го хареса и край, много трудно харесва нещо друго или си променя мнението за нещо ...
Ами доколкото имам наблюдение за тези три месеца, е отворен за промени. Понякога спонтанен. Решаваме на момента да отидем на море например и той е готов. Ставаме и тръгваме. Но например когато пазаруваме хранителни стоки, си има неща от съответната марка, които само тях купува. Относно мнението му за дадено нещо, да почти не го променя, но ако му покажа, че не е прав, се съгласява и приема моето мнение. Съгласява се с мен. Не съм забелязала да има застой. Имам чувството, че ако се наложи да стои постоянно на едно място или ако му вземат колата, ще "умре". Движение трябва да има. Няма скука с него Simple Smile
Аз съм Козирог с асцендент Стрелец, луна в Марс и Венера Водолей.

За пътуване да, много обича да пътува и определено не обича да стои в къщи, но за 5те години, за които сме заедно само веднъж успях да го накарам да сменим дестинацията за море, примерно Laughing Знае си неговото място, там му е добре и не обича да променя Flushed

# 641
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
SmileySmiley sladkoto_agi как го забравих това Smiley
Да, дестинацията за море не се сменя. Харесал си е Приморско и само там иска да ходим.

# 642
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
Малък развой на връзката ми със Скорпиона Simple Smile
Сред първите три месеца на цветя и рози, вече се показва един не толкова хубав характер. За секса, нищо работа. Остана си един такъв незаинтересован, не знам как да го кажа по точно. И другото което се случи вече два три пъти, много често избухва за някакви дребни за мен неща. Един пример - преди няколко дни се прибираме у тях и той ляга на дивана и започва да гледа филм. Нито дума, гледа и това е. Стоях гледах, правих си кафе, няма. Не говори. Отидох при него и му казвам - хайде да си говорим, или да правим нещо заедно.. Той като скочи, изкарвала съм го виновен, че гледа телевизия, вина съм му вменявала, говорила съм и съм го питала със злобен тон и такива още неща. Казах му, че нищо такова няма, но той си знае неговата. Стана ми много обидно, това се потретваше, за различни ситуации, излезнах и се прибрах у нас. Не се върнах. Другия ден започна с това . . било нормално да се караме, ние сме били много разрлични. Той бил "хаймана", а аз съм била здраво стъпила на земята. Искала съм спокойствие... Да искам, като имам предвид, че не желая скандали, караници и злобни забележки без повод. Не знам, ще гледам как ще продължи връзката, но някак усещам, че не е моят човек... А в началото така хубаво беше..Frowning

Последна редакция: пн, 12 сеп 2022, 10:44 от sanyy

# 643
  • Мнения: 4 685
Скорпионът е пословичен с твърдоглавието си.
Приемеш ли го, започваш да се напасваш и изграждаш навици( задължително с мярка)
как да се справиш с това. Както казва ММ Скорпион- можеш много лесно да ми извадиш душата с перце , не е нужно да ми се качваш на главата може и от раменете.

# 644
  • Мнения: 10 010
Много неприятно. Не умее да общува, и да си каже, че иска да е сам.
И без това не ти трябва- посредствен секс, телевизия и Приморско. Че и агресивен.
Тук последното нещо е зодията.

И не се връзвайте на елементарните  дресури с перцето. Тарикатска му история.

Последна редакция: пн, 12 сеп 2022, 09:58 от Dez

Общи условия

Активация на акаунт