Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Била, Метро, Фантастико, Триумф, Хит, Т-маркет и др. - 11

• 40 963
  • 503
  •   1
Отговори
# 495
  • Пловдив
И ние сме със стъклокерамичен плот, вкъщи синът ми ги прави от години, стават перфектни, ползва дълбок евтин тиган /алпака/ със стъклен капак.
Може би като загрее и трябва да намалиш котлона, или нещо друго има...не се отказвай, пробвай пак. Simple Smile

# 496
Или да опиташ в емайлирана тенджера, ако имаш, подгряването дали е стъклокерамика, газ или печка е важно дотолкова, че да е силен котлона. Имам смътен спомен от детството, че в някаква такава правехме, даже с мас (не олио), колкото и нездравословно да звучи. Купували сме после машинка от някакъв магазин, бързо се скапа и освен това в тенджерата ставаха по-вкусни.

# 497
  • Пловдив
Мистик, виж това:
https://www.vbox7.com/play:72edbc8f7d

Макар че, тук не ги раздрусват по време на пукането и пак стават.

# 498
  • The Big Apple
Край! Вече наистина няма да стъпя в Т Маркет, от 4 артикула на бележката, два с различна цена, доказателство нямам, взеха ми я отново.

# 499
Можеше да снимаш бележката- аз така направих веднъж. Но принципно влизам или за нещо конкретно там, или за някои от нехранителните акции...

# 500
  • The Big Apple
Аз не знам защо и ги взимат, Билла ми е далеч, а те са ми на две крачки, но всеки път едно и също.

# 501
Отчитали се уж...знам ли...само в другите магазини става и без да взимат бележките... Trollface

# 502
  • София
Аз работех 5 години във фантастико,  взимахме бележките ,за да се отчетем.  Иначе касата ще ни е на минус.  Предполагам ,че и там е поради същата причина.

# 503
  • София
Момичета, ако видите някъде машина за пуканки да свиркате Wink
Най-лесно стават пакетчетата в микровълнова.

Общи условия

Активация на акаунт